ďalší
článok
Štartovací balíček erotických pomôcok
Článok

Štartovací balíček erotických pomôcok

kategórie: Vzťahy, Tipy a rady, Intimita, Sex a sexualita, Erotické pomôcky, Skúsená? |
publikované: 31.01.2016 | autor: Intimi

Čo si dať do svojho štarovacieho balíčka s erotickými pomôckami?

Každý vzťah potrebuje erotické pomôcky a doplnky. Ak ste si nie istí, kde začať, tu nájdete výborný zoznam, ktorý vám pomôže.


Masážny olej

Pri odpočinku, relaxe, natrite masážny olej na celé telo, vychutnajte si uvoľnenie a užite si vzrušenie.


Maska na oči

Keď máte zaviazané oči a teda nepoužívate zmysel zrak, tak vaše ostatné zmysly sa zintenzívnia. Rovnako ako vaše prežívanie danej situácie.


Putá

Putá na zápästí vám spôsobujú obmedzenie pohybu, takže si môžete plne vychutnať radosť, pôžitok, potešenie (alebo bolesť), ktoré vám váš milenec dáva.


Pierka

Pierka alebo tzv. Feather tickler sú výborným doplnkom, pretože dráždenie a šteklenie na koži spôsobuje citlivosť a vzrušenie.

image

Osviežte svoj život erotickými pomôckami, majte viac orgazmov, ktoré sú tak prospešné pre naše zdravie!

 

Lubrikant

Je nevyhnutný pre sólo alebo párove hry. Či už ho budete potrebovať pre masturbáciu, análne hry alebo erotické pomôcky, lubrikant by mal byť v základnom balíčku u každého.


Mini vibrátor

Či už je to bullet vibrátor alebo vibračné vajíčko, mini vibrátor je ideálny ako prvý vibrátor. Je drobný a diskrétny. Tieto vibrátory sú ľahko použiteľné, lacné, zamerané na klitoris a sú vynikajúce na úvod do sveta vibrátorov.

product

Rabbit vibrátor

Tieto vibrátory to najlepšie z oboch svetov. Jedna časť stimuluje klitoris, zatiaľ čo druhá vnútorná časť stimuluje G-bod.


Erekčný krúžok

Vibračný alebo nevibračný krúžok sa používa na penise, na jeho koreni. Škrtí prietok krvi do penisu, čím spôsobuje dlhšiu výdrž a lepší intenzívnejší orgazmus. Ak použijete vibračný krúžok, cítite aj vibrácie a partnerke môže dráždiť súčasne klitoris.


Čistiaci prostriedok na erotické pomôcky

Vždy umyte sexuálne hračky pred a po použití. Mydlo a voda je dobrá voľba, ale to môže zanechať zvyšky. Špeciálne čistiace prostriedky na erotické pomôcky sú ľahko použiteľné, nezanechávajú žiadne zvyšky a predlžuje životnosť vášich sexuálnych hračiek.


autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri