Telo ako dôkaz

Objavte na dovolenke svoje stratené JA!

ďalší
článok
Venušine guličky od Whoop.de.doo...
Článok

Venušine guličky od Whoop.de.doo...

kategórie: Zdravie, Intimita, Ženy, Erotické pomôcky, Sebapotešenie, whoop.de.doo |
publikované: 11.07.2017 | autor: Katarína J.

... sadnú každej žene! Ako si vybrať správne?

Možno vás to prekvapí, no Venušine guličky poznali ľudia už pred stovkami rokov. Prvýkrát sa táto erotická pomôcka objavila v Ázii, pravdepodobne v Japonsku. Svoj charakteristický názov neskôr získala po bohyni Venuša, ktorá predstavovala symbol lásky a krásy.

Ženy používali guličky nielen na spevnenie panvového svalstva, ale aj ako sexuálnu hračku, ktorá im pomáhala preciťovať intenzívnejšiu rozkoš. Guličky fungujú na veľmi jednoduchom princípe vibrácií, vo väčších dutých sa nachádzajú menšie, pričom tie pri pohybe narážajú a vytvárajú vibrácie, ktoré cítime na stenách pošvy.

Odporúčané gynekológmi


Dnes sú guličky odporúčané dokonca aj gynekológmi, dôvodov je hneď niekoľko. Pri ich používaní sa prekrvujú pošvové steny, túto pomôcku ocenia ženy, ktoré majú za sebou pôrod a potrebujú opätovne spevniť svaly panvového dna. Spoločne s posilňovaním panvovej oblasti sa spevňujú aj svaly, ktoré tvoria oporu močovému mechúru, tým sú teda vhodné aj ako prevencia pred inkontinenciou, teda samovoľným únikom moču. Tento problém totiž netrápi len staršie ženy, ale napríklad aj čerstvé mamičky.

image

Základom sú svalové kontrakcie, kedy sa žena snaží sťahovaním panvového dna udržať guličky v sebe tak, aby z vagíny nevykĺzli.

 

Možno to znie jednoducho, no verte, že to tak nie je. Časom však prídete na to, ktoré svaly vo vnútri pošvy treba stiahnuť, aby guličky ostali vo vnútri. Nebojte sa ich používať aj pri rôznych fyzických aktivitách, pri cvičení, upratovaní alebo prechádzke v parku s deťmi. Nie všetky činnosti spojené s pohybom vám musia zákonite vyhovovať. Doprajte si čas, postupne prídete na to, pri ktorých sa cítite najlepšie.

Venušine guličky sú samozrejme vyhľadávané aj ako erotické pomôcky. Vďaka ich stimulujúcim vibráciám na stenách pošvy vedia ženám zabezpečiť rýchlejší a intenzívnejší orgazmus. Guličky totiž majú schopnosť „rozvibrovať“ vaše vnútro, masírovať a uvoľniť panvové svaly zvnútra. Práve pri intenzívnom pohybe je možné prebudiť nielen sexuálne vzrušenie, ale dokonca dosiahnuť aj silný orgazmus. Mnohé ženy napríklad nedajú dopustiť na kombináciu masturbácie a venušiných guličiek zároveň.

Venušine guličky od českej značky Whoop.de.doo sú skutočne ideálne pre všetky ženy. Okrem množstva iných výhod, ktoré guličky ponúkajú sa dajú na eshope intimi.sk exkluzívne zakúpiť hneď v niekoľkých váhových kategóriách. Sú preto vhodné nielen pre ženy nedávno po pôrode, ale aj pre tie z nás, ktoré chcú jednoducho posilniť panvové dno, či zažiť silnejší orgazmus. Vybrať si môžete klasickú verziu s váhou 65 gramov, alebo ľahšiu, ktorá bol vytvorená špeciálne pre čerstvé mamičky. Na intimi.sk nájdete dokonca aj najťažšiu edíciu - tzv. noir heavy s váhou 102 gramov. O ich kvalite hovorí aj kopec medzinárodných ocenení, stačí spomenúť zisk titulu „Erotická pomôcka roku 2015“.

Za českou značkou Whoop.de.doo stojí Anna Marešová, mladá a talentovaná dizajnérka, ktorá spôsobila so svojou sadou erotických pomôcok revolúciu na trhu. Vytvorila unikátne hračky, za ktoré sa žena nemusí hanbiť, a pri ktorých si môže byť istá, že sú zdravotne nezávadné. Všetky hračky sú vodotesné a vyrobené z lekárskeho silikónu s dôrazom na najvyššie hygienické štandardy. Všetky kroky ich vývoja a následnej výroby Anna konzultovala s radou odborníkov z oblasti gynekológie a sexuológie.


Ak túžite po produkte, ktorý je hygienický a vkusný a ktorý dokonale napĺňa potreby nežnejšieho pohlavia, siahnite po značke Whoop.de.doo – značke, ktorá svojim revolučným prístupom búra mýty o erotických pomôckach pre ženy.

autor: Katarína J.

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri