3 dôvody, prečo by každá žena mala mať vibrátor

Tantra masáže

ďalší
článok
Prečo vzťah potrebuje erotické pomôcky?
Článok

Prečo vzťah potrebuje erotické pomôcky?

kategórie: Vzťahy, Tipy a rady, Intimita, Sex a sexualita, Erotické pomôcky, Skúsená?, Potešenie |
publikované: 27.01.2016 | autor: Intimi

Máte vynikajúci sexuálny život? Ak áno, tak prečo by váš vzťah potreboval erotické pomôcky? Erotické pomôcky vám okorenia váš vzťah a budete mať vďaka nim viac zábavy a potešenia v sexuálnom živote. Erotické pomôcky sú kľúčom k tomu, aby ste sa vy a váš partner ešte viac spoznali v sexuálnej oblasti, vašich potrebách a túžbach a vedeli sa prejaviť.


Viac sexu

Každý si môže užívať viac sexu a zábavnejšieho sexu. Vďaka erotickým pomôckam majú páry dobrodružnejší a zábavnejší sexuálny život. Ak je váš sexuálny postoj hravejší, potom aj váš sexuálny vzťah je viac uspokojujúci.


Orgazmus

Viac ako 60% žien nevie dosiahnuť orgazmus cez penetračný sex. Použitie erotických pomôcok pri sexe, ako je napríklad vibrátor pre páry alebo vibračný erekčný krúžok, je jeden spôsob, ako pomôcť situácii.

image

Prineste viac vzrušenia a potešenia do vašej spálne, privítajte v nej erotické pomôcky.

 


Predstieranie orgazmu

Asi 50% žien predstieralo orgazmus aspoň raz v živote. Ak používate erotické pomôcky, vaše šance na dosiahnutie orgazmu sa zvýšia dramaticky. Ak je žena tá šťastná a dokáže mať orgazmus penetráciou, môže jej to trvať do 20minút. Ak by mala vibrátor, tak pár minút.

productPredčasná ejakulácia

Výskumy naznačujú, že jeden z troch mužov, alebo u 30% mužov dochádza k predčasnej ejakulácii. Erekčné krúžky môžu v týchto situáciach pomôcť.Nemajú radi svoje telo

Mnoho žien je v rozpakoch zo svojho tela, čo môže niekedy viesť k problémom v intímnom živote. Použitie erotických pomôcok počas vzájomnej masturbácie môže znížiť úzkosť nahoty a pomôcť vytvoriť väčšiu intimitu.


autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri