Nové začiatky

Ako pracovať s panvovým dnom

ďalší
článok
Dôvody,prečo si zaobstarať venušine guličky
Článok

Dôvody,prečo si zaobstarať venušine guličky

kategórie: Zdravie, Tipy a rady, Ženy, Erotické pomôcky, whoop.de.doo |
publikované: 13.04.2017 | autor: Katarína J.

Možno vás to prekvapí, no venušine guličky existujú už tisícročia. Fungujú na veľmi jednoduchom princípe, menšie guličky sú umiestnené vo väčších, dutých guličkách, ktoré sú spojené šnúrkou. Pri každom pohybe vnútorné guličky vyvolávajú stimulačné vibrovanie. Intenzita je pritom rôzna, závisí od pohybu. Ženy ich vyhľadávajú práve vďaka vibračným schopnostiam, ktoré im dokážu zabezpečiť lepší sexuálny zážitok i silnejší orgazmus.

No táto minimalistická hračka má aj iný, nemenej podstatný význam. Gynekológovia ju odporúčajú ako efektívnu zdravotnícku pomôcku. Hodia sa ženám, ktoré chcú pre seba a svoje zdravie niečo urobiť, no nemajú dostatok času na aktívne posilňovanie panvového dna, napríklad známymi kegelovými cvikmi. Sú vhodné aj pre mamičky krátko po pôrode či ženy, ktoré trpia mimovoľným únikom moču. V ľahších prípadoch tento problém môžu aj vyliečiť.

image

Používanie prináša príjemné a relaxačné pocity, pomáhajú totiž prekrvovať svaly panvového dna.

 

Ak však zvažujete, aké si z veľkej ponuky vybrať, určite siahnite po silikónových guličkách Whoop.de.doo. Vytvorila ich mladá česká dizajnérka Anna Marešová ako výsledný produkt pre svoju diplomovú prácu. So svojím prelomovým námetom získala rôzne prestížne dizajnérske ocenenia, nielen v Čechách, ale i v zahraničí. Netrvalo dlho a talentovaná Anna sa rozhodla svoj nápad premeniť na skutočnosť a vytvoriť vlastnú dizajnérsku značku Whoop.de.doo.


Výrobky Whoop.de.doo búrajú mýty o erotických pomôckach pre nežnejšie pohlavie.


Ako Anna v jednom rozhovore prezradila, túžila jednoducho vytvoriť nežnú, intímnu hračku, ktorá bude pre ženy príjemná a pôvabná. Zamerala sa pritom na ženu ako takú, na jej prirodzené vnímanie a pocity. Výsledný výrobok preto nie je ako ostatné produkty na trhu, absentuje u neho pocit vulgárnosti, čo je častým problémom sexuálnych hračiek na dnešnom trhu.

„Nadchli i takých zákazníkov, ktorí by pravdepodobne do bežných erotických obchodov nevkročili. Je skvelé sledovať prirodzenú radosť našich zákazníčok, ku ktorým patria aj staršie dámy.“

Používanie Venušiných guličiek Whoop.de.doo je stopercentne bezpečné a hygienické, na výrobu bol totiž použitý lekársky silikón. Ďalším dôvodom prečo sú pomôcky z dielne Anny Marešovej výnimočné je fakt, že mladá dizajnérka všetky fázy výroby prototypu konzultovala s gynekológom. Venušine guličky Whoop.de.doo boli dokonca testované Štátnym zdravotným ústavom v Prahe. Mladá značka myslí na každý detail, celá produkcia pomôcok prebieha lokálne v Čechách. Iba látkový obal pochádza od špičkovej švajčiarskej firmy Swiss + Cotton.

To, čo poteší každú ženu je možnosť výberu až z troch váhových variant. Čím viac chcete posilniť a spevniť svaly panvového dňa, tým ťažšie guličky si treba zvoliť. V našom eshope nájdete aj všetky tri druhy – classic, light a najťažšiu novinku značky Whoop.de.doo - noir heavy, ktoré vážia 102 gramov.

autor: Katarína J.

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri