Ako pracovať s panvovým dnom

Nahé telo, nahá duša

ďalší
článok
Kreativita v posteli s Persephonie
Článok

Kreativita v posteli s Persephonie

kategórie: Erotická móda, Postelné hry, Potešenie, Hravosť, Dobrodružstvo |
publikované: 30.03.2017 | autor: Persephonie Ncredible

Kreativita v posteli (či mimo nej) s Persephonie Ncredible

Objavte kúzlo a čaro milovania. Buďte tvoriví a rozvíjajte svoju fantáziu. Zapojte pomôcky, outfity a svoje herecké schopnosti. Že to zaberie veľa času? Uvedomte si koľko času trávite aktivitami, ktoré vám neprinášajú žiadne potešenie. Prečo nevenovať čas tomu, čo vás teší, vzrušuje a prináša vám radosť zo života?

​Neberte sex tak vážne!


...radí Monika, zakladateľka značky Persehonie Ncredible. Sex nemusí byť vážna záležitosť, môže byť hravý, tvorivý a veľmi vzrušujúci. Preskúmajte neobjavené teritórium sexuálnych hier. Ale neberte ho príliš vážne, niekedy zažijete úžasné momenty, inokedy sa zasa hra na sestričku nepodarí tak ako ste chceli, ale to je celkom v poriadku. Humorné situácie vytvoria medzi vami spiklenectvo a spojenie. Všetko je o praktizovaní, uvoľnení a kreativite.

Prineste kvalitu do svojich sexuálnych hier

Persephonie Ncredible začala tvoriť kvôli nedostatku kvalitných výrobkov na trhu. „Nesúhlasím s tým, že outfity na erotické hry musia byť vulgárne, z lacných materiálov alebo stáť neuveriteľné sumy. Keďže sa môj erotický šatník vyrovná šatníku, ktorý nosím na bežné dni, je pre mňa veľmi dôležité, čo v ňom mám. Preto chcem dopomôcť ostatným ženám vyzerať zmyselne, vzrušujúco, cítiť sa príjemne...dodať im sebavedomie, čo sa týka erotických hier.

image

V Londýne sú hranice erotiky, sexu a fetišu trošku popredu aj vďaka rôznym shopping eventom ako Le Boutique Bazaar, kde sa zúčastňujem ako jeden z dizajnérov, fetiš párty ako Torture Garden, ktoré sa často vyznačujú kreatívnymi fetiš outfitmi, playroom-ami na sexuálne hry a sexuálnou otvorenosťou účastníkov.

 

Chcela by som dopomôcť ľudom na Slovensku, posunúť hranice, prijať svoju sexualitu a naozaj si svoj fetiš užiť,“ hovori dizajnérka, ktorá len nedávno predstavila svoju značku domácemu trhu na slovenskej Playboy party. „Ak vieme byť kreatívny v iných oblastiach, prečo by sme neboli kreatívny aj v sexe,“ dodáva.

Dokonalá nedokonalosť

„Najviac sa pri mojej práci stretávam so strachom ľudí prejaviť sa. V praxi som sa stretla s mnohými ženami, ktoré by síce veľmi rady chceli partnera prekvapiť, ale boja sa výsmechu a hanbia sa za svoju nedokonalú postavu,“ hovorí Monika. „O to tu však vôbec nejde. Pri Londýnskych fetiš eventoch, som sa nestretla s nikým, kto by mal úplne dokonalú postavu, dokonca ani u modeliek to tak nie je, ale o tom to je. Ráta sa kreatívnosť, nie dokonalosť,“ pokračuje. „Veľakrát ma udivuje, že ľudia majú taký negatívny postoj k nahote. Neuvedomujú si však, že nahota je prirodzená, prišli sme na svet nahí a každá čast vášho tela je dôležitá. Každá časť nášho tela má svoj účel, nemali by sme ich skrývať a ich existenciu potláčať. Máme krásne telo, a každá jeho čast je krásna.“

Fetiš nie je zvrátený

„Fetiš a sexuálne úchylky sú celkom prirodzené. Všetci máme niečo špeciálne čo nás vzrušuje viacej a niečo, čo náš až natoľko nerozpaľuje. Fetiš je niečo úplne normálne, ale nie každý ho dokáže priznať alebo dať najavo. Chcela by som ľudom dopomôcť k tomu, aby sa dokázali sexuálne prejaviť, ukázať čo je v nich, byť kreatívny, zahodiť predsudky, zamilovať sa do svojho tela a užívať si sex, prirodzenosť, zmyselnosť, lásku a milovanie. Stretla som sa s tým, že ľudia ktorý prejavujú svoj fetiš sú viac vyrovnaní sami so sebou, otvorení a milí. Preto by som radila nič nepotláčať.“


product

Zapojte sa do tvorby s Persephonie Ncredible

Okrem hotových výrobkov Persephonie Ncredible ponúka zákazníkom možnosť pracovať spolu s ňou na dizajnovaní erotických kúskov. „Myslím si, že je zážitok, vytvoriť si vlastný outfit na erotické hry. Rada so zákazníkmi konzultujem ich priania, pred a počas dizajnovajnia outfitu. Väčšina mojich dizajnov je limitovaná edícia, pretože používam originálne materiály a nie som si vždy istá či ich zoženiem znovu. Materiály zháňam okolo sveta, alebo ich nakupujem na londýnskych výpredajoch luxusnej erotickej bielizne. Tam veľmi často nájdem nádherné materiály ako je napríklad 100% hodváb, laná, zamatové, alebo vybíjané šnúrky, rôznofarebné motúzy a krajky. Vždy keď vidím luxusné materiály, zvýši sa mi tep, a moja predstavivosť začína pracovať.“


Persephonie Ncredible je dizajnérka sexy bielizne, ktorú nájdete aj u nás v eshope. Viac o Persephonie čítajtu TU!

autor: Persephonie Ncredible

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri