ďalší
článok
Prečo opitý sex je zvyčajne zlý sex?
Článok

Prečo opitý sex je zvyčajne zlý sex?

kategórie: Vzťahy, Tipy a rady, Sex a sexualita |
publikované: 07.10.2015 | autor: Intimi

Vy, ako mnohé z nás, potrebujete aspoň tri až päť drinkov na rande, aby ste ukázali aspoň trochu reálneho záujmu o to, aký má titul, či koľko má vyvolený súrodencov. Avšak ak máte v pláne zobrať ho domov, nemuselo by to výjsť podľa vašich predstáv.

Teoreticky, idea „Vášnivý a opitý sex“ je skvelá, ale prakticky si vytvárame psychické prekážky, pri dosiahnutí orgazmu (áno, po alkohole je vyvrcholenie náročnejšie aj pre ženu). Hovorí tiež sexuologička Dr.Kat Van Kirk na túto tému:Prečo opitý sex väčšinou končí dvoma frustrovanými ľuďmi s opicou a bez orgazmu.

„Whiskey penis“Konzumácia alkoholu znižuje zábrany a prináša pocit relaxácie na začiatku zoznamovania.Môže to dopomôcť ľuďom cítiť sa viac „v nálade“ a tak aj viesť k sexuálnej aktivite, ku ktorej by v inom prípade nemuselo prísť. Mnoho ľudí sa domnieva, že pár drinkov na začiatok zlepší ich sexuálne zručnosti.

Vplyv alkoholu vplýva rozdielne na každé pohlavie.V prípade mužovho, čo sa týka výkonu, to nie je iba problém zvaný „Whiskey penis“,ktorý sa môže objaviť pri konzumácii alkoholu - znamená to, že muž nieje schopný dosiahnuť alebo udržať erekciu.Taktiež sa stráca koncentrácia pri predohre alebo priamej stimulácii klitorisu, pričom sa uisťuje, aby žena dosiahla orgazmus.


image

Nezabúdajte aj na pravdepodobnosť, že to na ďalší deň budete ľutovať.

 

Ženská sexuálna citlivosť klesá s konzumáciou alkoholu. Vascongestion, ktorý rozpína vaginálne tkanivo, umožňujúci prístup k penetrácii sa znižuje,tak isto ako klesá vlhkosť. Nedostatok vlhkosti (ako sa vám mohlo prihodiť) môže viesť k bolestivému sexuálnemu styku.


Výskumy preukázali, že ženy ktoré konzumujú aj minimum alkoholu, potrebujú viac času na dosiahnutie orgazmu a má klesajúcu intenzitu.


Opitý sex môže byť prekážkou k orgazmu z mnoho iných dôvodov: môže zle ovplyvniť úsudok a koncentráciu, dve veci, ktoré by mali zohrávať dôležitú rolu pri výbere sexuálneho partnera a pri tom, AKO budete súložiť. Napríklad nemať po ruke ochranu, môže viesť k pocitom znepokojenia pri súloži, čo môže ovplyvniť dosiahnutie orgazmu.Taktiež veľká pravdepodobnosť, že to na ďalší deň budete ľutovať.

Na záver, ľudia, ktorí nekonzumujú alkohol, priznávajú lepší sexuálny život, vylepšený orgazmus a väčšie sexuálne uspokojenie ako tí, ktorí pijú aby si večer zasúložili.


autor: Intimi
zdroj: www.cosmopolitan.com

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri