Rozrajcujte sa s božskými afrodiziakami!

Čo krok, to slasť!

ďalší
článok
NOIR heavy - novinka Whoop.de.doo
Článok

NOIR heavy - novinka Whoop.de.doo

kategórie: Zdravie, Intimita, Ženy, Erotické pomôcky, Potešenie, whoop.de.doo |
publikované: 24.11.2016 | autor: Intimi

Whoop.de.doo pridalo na váhe: nové Venušine guličky NOIR heavy majú celých 102 gramov!

Pre tohtoročný Designblok si dizajnérka Anna Marešová pripravila novú kolekciu Venušiných guličiek NOIR heavy, ktoré sú vo svojej kategórii najťažšími guličkami na trhu. Whoop.de.doo testovalo nový produkt so sex trénerkou Juliou Gaiou Poupětovou.


Spevnené panvové dno pozitívne ovplyvňuje sexuálny zážitok.

Ťažší variant guličiek je určený pre ženy, ktoré chcú ešte viac posilniť svaly panvového dna. Je to jednoduché - čím ťažšie guličky, tým viac sa panvové dno posilňuje. Venušine guličky pôsobia tiež ako prevencia inkontinencie, v ľahších prípadoch ju môžu aj vyliečiť. Hlavným dôvodom prečo ženy nosia venušine guličky je zlepšenie sexuálneho zážitku. Sama dizajnérka prirovnáva nové NOIR heavy k činke, ale zároveň majú to čo u ostatných konkurenčných produktov nenájdete - intenzívne vibrácie.

image

"Urobili sme desať prototypov, každý mal inú váhu a inak silné vibrácie, potom sme ich nechali Gaiu otestovať. Vlastne s tým prišla ona, že by bolo skvelé mať ešte ťažší variant. A tak som vymyslela niekoľko nových tipov, z ktorých potom Gaia vybrala tie víťazné. Skvelé na tom je, že nakoniec vybrala presne tie, ktoré som si obľúbila aj ja, "opisuje spoluprácu Marešová.

 

Prečo Gaia vybrala 102 gramov a ako testovala nové guličky?

"Všetkých desať prototypov som testovala v pokoji v ľahu, v sede, v stoji a s nohami nad hlavou. A potom všetko ešte raz s pohybom. Testovanie som robila raz len tak a druhú sériu som robila po orgazme. To znamená, že som bola o niečo citlivejšia, ale uvoľnenejšia."

Nakoniec zvíťazila kombinácia vibračné guličky vzadu a ťažké guličky umiestnené bližšie pri pošvovému vchodu. "Myslím, že táto kombinácia je úplne famózna. Viete prečo? Tieto venušine guličky vnútro pošvy zcitlivujú a vibráciami aktivujú to, čo spravidla býva necitlivé. A u pošvového vstupu to zasa núti zatínať, ale nie je to prestimulované ani extrémne ťažké, takže si žena stihne uvedomovať vnútorné svaly panvového dna. To mi na nich pripadá geniálne,“ pochvaľuje si novinku sex trénerka Gaia Poupětová, ktorá bola zároveň aj ich kmotrou na slávnostnom uvedení. Ďalšími kmotrami boli speváčka Tonya Graves a výtvarník Michal Cimala. Edíciu NOIR heavy Anna Marešová pokrstila 27.10.2016 vo svojom štúdiu v Prahe na Letnej.


Whoop.de.doo predstavilo novú edíciu aj na najväčšej prehliadke designu v strednej Európe. Designblok mal tento rok tému šport a hlavným mottom sa stalo Zátopkove heslo: „Keď nemôžeš, tak pridaj.“ Značka Whoop.de.doo to vzala doslovne a pridala na váhe."Dlho sme riešili ako sa vysporiadať s témou šport, ktoré nám k dizajnu úplne nesadlo. Počas našich debát som si spomenula na svoje detské roky strávené v telocvični, keď som robila športovú gymnastiku. Bol to nespočet hodín strávených sústredením sa na výkon. Zásadné situácie, dialógy a vyventilovanie emócií sa však nakoniec odohrávali v šatni. Intímny, dôverný a zároveň úplne otvorený priestor mi prišiel na prezentáciu Whoop.de.doo úplne ideálny. "Dopĺňa ich autorka Anna Marešová, ktorá premenila výstavný stánok v športovú dámsku šatňu, kde si návštevníci mohli zaspomínať na svoje športové zážitky (nielen) zo šatne .

Whoop.de.doo NOIR heavy sú v predaji na Slovensku exkluzívne v intimi.sk v našom e-shope.

autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri