Ako urobiť z polohy na psíka tú naj

Doprajte partnerovi zmyselný dotyk

ďalší
článok
Malé pomocníčky s veľkým účinkom
Článok

Malé pomocníčky s veľkým účinkom

kategórie: Zdravie, Tipy a rady, Intimita, Ženy, Sebapotešenie, whoop.de.doo |
publikované: 09.11.2016 | autor: Andrea

V gréckej mytológii ľudia prinášali bohom rôzne obete. A oni im na oplátku dary. V podobe priaznivého vetra, bohatej úrody, zdravia alebo dokonca…intímneho potešenia? Minimálne jedna z bohýň bola natoľko štedrá, že ho ženám dopriala. Určite už tušíte, že ňou bola Venuša. A reč bude tentokrát o guličkách, ktoré nesú jej meno. I keď s gréckou mytológiou nemajú spoločné zrejme vôbec nič, pravdou je, že ich niektoré ženy označujú za božské

​Prečo?


Priblížme si na úvod, čo to vlastne Venušine guličky sú. Dnes už na trhu nájdeme obrovské množstvo týchto erotických pomôcok, avšak podstata ich účinku ostáva nezmenená. Vo svojej základnej verzii pozostávajú z dvoch navzájom prepojených guličiek, ktoré majú duté vnútro. V ňom ukrýva každá z nich ešte jednu malú guličku.

Práve tá zabezpečí svojím pohybom vibrácie, ktoré sa ďalej šíria až do stien hladkého svalstva vašej trinástej komnaty. Ako teda aktivizovať vzrušenie, ktoré nám Venušine guličky ponúkajú? Jednoducho. Pohybom! A to je práve ďalší rozmer vzrušenia, ktorý vám táto drobná pomôcka poskytne. Jej účinok je najintenzívnejší práve vo chvíľach, kedy by ste to nečakali. Spokojné dámy vám určite odporučia vyskúšať ich pri upratovaní, cvičení, prechádzke...a tie najodvážnejšie dokonca v práci, či na večierku.

image

Rutinné záležitosti tak pomocou nich razom dostanú iný rozmer. Nechcete si toto sladké tajomstvo nechať len pre seba?

 


Verte, že nič nepokazíte, ak svojmu partnerovi počas spoločnej prechádzky v meste prezradíte, čo ste si doma pribalili. V tom momente však na prechádzku zabudnite...Zrejme sa totiž bude veľmi rýchlo uberať domov, poháňaný túžbou na Vás. A vy budete dokonale naladená!


Ako si vybrať tie správne Venušine guličky?

Podobne ako u iných erotických pomôcok, treba nájsť tie najvhodnejšie konkrétne pre Vás. Pretože sto ľudí, sto chutí. Možno sa Vám to nepodarí na prvý raz, ale keď ich nájdete, určite ich len tak ľahko nepustíte...z ruky. Líšia sa totiž nielen materiálom, ale i tvarom, veľkosťou a počtom guličiek. Na výber máte kovové, sklenené, silikónové, klasické guľaté, v tvare vajíčka, s dráždivými výčnelkami, vibračné na diaľkové ovládanie či ovládanie pomocou mobilu…niektoré hotové dizajnérske kúsky.


Na začiatok určite nič nepokazíte, keď si vyberiete veľkosť s priemerom cca 3 cm a podľa nej už jednoducho budete vedieť, ktorým smerom sa ubrať. Podstatným kritériom pre väčšinu žien sú hygienické nároky na erotické pomôcky. Šnúrky u lacnejších variant sú často útočiskom mnohých baktérií, ktorých sa tak jednoducho nezbavíte ani pri dôslednej údržbe.

Preto sú lepšou voľbou Venušine guličky, ktoré sú zhotovené z jedného kusu, často zo silikónových a podobných materiálov. Investícia do nich je síce trochu vyššia, no napokon sa Vám vyplatí.

Čím sú však Venušine guličky tak jedinečné, že po nich siaha nemalé množstvo žien? Budete možno prekvapená, no hlavnú úlohu tu hrá zdravotný rozmer. Možno niekedy i významnejšiu, než potešenie, ktoré nám sľubujú. Ak totiž očakávate orgazmus na počkanie, budete asi sklamaná. Ich používaním sa posilňujú svaly panvového dna, ktoré sú často narušené po ťažkom pôrode alebo svojou ochabnutosťou spôsobujú neželanú inkontinenciu. Žeby sme ich dostali na predpis?

Nuž a napokon..tréning robí majstra. Mnohé dámy uvádzajú, že zapojením guličiek do svojich rutinných aktivít sa im nielen výrazne zlepšila nálada a na tvári usadil slastný úsmev... ich sexuálny život nadobudol nové rozmery a orgazmus nabral na intenzite!


Nuž dámy, kto nevyskúša, ten nevie...Tak len smelo do toho!


Ako cvičiť s venušinymi guličkami sa dozviete v článku Kegelove cviky, čítajte TU!

autor: Andrea

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri