Sila dotyku v intímnom vzťahu

Ústa, ktoré milujú...

ďalší
článok
Whoop.de.doo - Venušine guličky
Článok

Whoop.de.doo - Venušine guličky

kategórie: Zdravie, Intimita, Ženy, Erotické pomôcky, Potešenie, whoop.de.doo |
publikované: 30.10.2016 | autor: Katarína J.

Zažite silnejší orgazmus a posilnite panvové dno!


Za značkou Whoop.de.doo stojí talentovaná Češka Anna Marešová. Žena, ktorá dokázala pôvodný nápad na diplomovú prácu pretaviť do unikátnych produktov ovenčených rôznymi dizajnérskymi cenami. Navrhla kolekciu erotických pomôcok, za ktoré získala Národnú cenu za študentský dizajn 2011 či cenu Exit 2011. Šikovná dizajnérka však nezostala iba u toho, postupne sama začala budovať značku Whoop.de.doo, ktorú dnes poznajú už aj v zahraničí. „Trvalo to takmer tri roky, než sa náš prvý produkt dostal so sériovej výroby. Proces dokončovania prototypu tak, aby bol pripravený do výroby, je skutočne náročný, môže zabrať aj niekoľko rokov,“ prezradila Anna.
image

Prvú erotickú pomôcku pre ženy, ktorú česká dizajnérka navrhla v rámci značky Whoop.de.doo, boli práve známe venušine guličky.

 

Do dnešného dňa sa ich predali tisícky. „Nadchli i takých zákazníkov, ktorí by pravdepodobne do bežných erotických obchodov nevkročili. Je skvelé sledovať prirodzenú radosť našich zákazníčok, ku ktorým patria aj staršie dámy,“ pokračovala Anna.


Čím sú teda tak výnimočné?


Ide v podstate o veľmi jednoduchý mechanizmus - guličky vo väčších, dutých guličkách, ktoré sú spojené šnúrkou. Pri každom pohybe vnútorné guličky vyvolávajú stimulačné vibrovanie. Ženy v týchto momentoch pociťujú relaxačné účinky, pretože guličky prekrvujú pošvovú stenu a zabezpečujú príjemnú masáž. Intenzitu vibrácií je možné ľubovoľne meniť a striedať, či už spontánnymi alebo zamýšľanými svalovými kontrakciami.

Obrovskou výhodou guličiek je, že sú zároveň aj zdravotníckou pomôckou a okrem potešenia prinášajú žene aj posilnenie panvového dna. Sú preto nanajvýš vhodné pri akýchkoľvek aktivitách, či už je to jóga, tanec alebo len bežné upratovanie. Sú výbornou pomôckou aj pri sexe, ženu dokážu pri intenzívnom pohybe nielen vzrušiť, okrem toho vedia zabezpečiť naozaj silný orgazmus.

Silikónové guličky Whoop.de.doo sú na našom trhu naozaj unikátne. Nejde však len o špičkový dizajn a čistotu formy, ktorá navodzuje pocit intimity a jemnosti bez štipky vulgárnosti. „Pri vymýšľaní svojej kolekcie som sa riadila vlastným pocitom a tým, čo si myslím, že je pre ženu v tomto prípade to najprirodzenejšie,“ prezradila mladá dizajnérka. Anna pri každom produkte dbá na čo najvyššiu kvalitu i funkčnosť, preto vývoj pomôcok konzultuje napríklad aj s gynekológom. V súčasnosti je možné zakúpiť klasickú verziu guličiek, či ľahší variant určený pre čerstvé mamičky. Ešte v tomto roku by sa mali dostať na trh aj „noir heavy“ guličky, ktoré sú ťažšie, čím ešte intenzívnejšie podporujú posilňovanie panvového dna.


Dizajnérka okrem guličiek predstavila už aj Whoop.de.doo vibrátor, ktorý v roku 2015 získal prestížne ocenenie Red Dots Awards. A to stále nie je všetko, kolekcia sa čoskoro rozrastie o ďalší kúsok – silikónové vibračné vajíčka. Momentálne má Anna v Prahe svoje designerské štúdio, kde pod značkou Whoop.de.doo predáva a vyvíja ďalšie erotické pomôcky. Jej produkty si však môžete zakúpiť aj na našom eshope.

autor: Katarína J.

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri