Ako sa stať sexuálnym magnetom

Táto technika vás privedie k orgazmu!

ďalší
článok
Chodíte ako kráľovná alebo ako slúžka?
Článok

Chodíte ako kráľovná alebo ako slúžka?

kategórie: Tipy a rady, Ženy, Energia |
publikované: 18.09.2016 | autor: Michaela Pisoňová

Ako chodíte vy?

Predstavte si seba pri bežnej chôdzi alebo sa rovno prejdite.

Ponáhľate sa? Má vaša hlava vždy náskok pred vaším zadkom? Alebo naopak, ledva sa hýbete? Ste akoby celá stuhnutá a uzavretá. Možno kráčate s rukami zavinutými okolo pása?

Často vidím takto chodiť mladé dievčatá, ktorým práve narástli prsia a ešte sa s nimi nestihli zžiť. Toto je ich spôsob schovávania sa pred svetom. Viem, o čom píšem. Robila som to isté. Nielenže takto zabraňujú správnemu dýchaniu, získavajú zlé návyky v postoji svojho tela, ale oberajú sa aj o vlastnú atraktivitu.

image

Spôsob, akým sa pohybujete, keď kráčate, hovorí o vás veľmi veľa. Napríklad aj to, nakoľko príťažlivá, zaujímavá, či dôležitá sa cítite.

 

​Ako chodia kráľovné?


Hrdo, vzpriamene, pomalšie. No a pri pomalej chôdzi je čas aj na nejaké to krútenie bokmi. To sa s kráľovnami asi nespája, ale mne to nahráva do témy.

Ak je vaša chôdza skôr „nekráľovská“, mám pre vás dobrú správu. Dá sa to pekne naučiť a cez ňu sa stať atraktívnejšou pre seba aj vaše okolie. Môžete si tak pomôcť v sebe rozvinúť pocit ženskosti a vlastnej krásy.


Začnite teda chodiť pomalšie a hlavne vedome.


Urobte si cvičenie.

Nerobte nič, len kráčajte. Vnímajte každý pohyb svojho tela, každý jeden krok, svoje dýchanie. Zákonite tak spomalíte a vaše pohyby budú ladnejšie a krajšie.

Potom sa zastavte a uvoľnite panvu. Jemne ňou hýbte zboka nabok, akoby ste tancovali brušné tance. Alebo si ich rovno zatancujte. Keď sa s takto uvoľnenou panvou znovu pustíte do kroku, začnete viac krútiť bokmi bez toho, aby to vyzeralo neprirodzene či nasilu.

Ja učím ženy ako dosiahnuť lepšiu postavu ich oblečením. Ale vy si okrem správneho výberu oblečenia môžete pomôcť aj vhodným hýbaním sa, napríklad pri chôdzi. Prsia sa môžu zdať väčšie, boky okrúhlejšie, pás výraznejší.

Nech máte akokoľvek plochý zadok, hneď bude vyzerať oblejšie a váš pás štíhlejšie. Máte komplex z väčšieho zadku? Aj tak ním krúťte. Lepšie je mať veľký zadok, na ktorý je jeho majiteľka hrdá, než väčší zadok, za ktorý sa hanbí.

Pri pomalšej a vedomej chôdzi budete pomalšie a hlbšie dýchať, otvorí sa vám hrudník a automaticky sa vám „zväčšia“ prsia. No nestojí to za to?!

Keď pri takejto vedomej chôdzi vydržíte istý čas, začnete sa vy sama cítiť omnoho atraktívnejšie, ženskejšie a krajšie. Pre mužov je najatraktívnejšia taká žena, ktorá sa tak aj sama cíti. Veď ktorý chlap sníva o zakomplexovanej žene? Len zakomplexovaný a toho vy predsa nechcete.

... A uvoľnená panva nie je na škodu ani vašej plodnosti.


Ženy, nosme sa ako kráľovné! Veď každá sme kráľovnou svojho života.

Pre Intimi napísala Mgr. Michaela Pisoňová, FCP, certifikovaná koučka štýlu, ktorá učí ľudí vyberať to správne oblečenie pre seba, svoju postavu a svoje sny. Môžete sa na ňu obrátiť aj v našej PORADNI.

autor: Michaela Pisoňová

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri