Venušine guličky od Whoop.de.doo...

Vyskúšajte terapiu orgazmom,zaberá okamžite

ďalší
článok
Objavte na dovolenke svoje stratené JA!
Článok

Objavte na dovolenke svoje stratené JA!

kategórie: Tipy a rady, Intimita, Sex a sexualita, Dobrodružstvo, Sebapotešenie, Rovnováha |
publikované: 05.07.2017 | autor: Katarína J.

Dovolenka nemusí byť len v znamení lenivého slnenia sa na pláži, návštevy historických pamiatok a nakupovania lokálnych suvenírov. Zaslúžené dni oddychu môžete využiť aj na objavenie svojich túžob a nájdenie stratenej intimity vo vzťahu s partnerom.


Stres a rutina patria k najväčším zabijakom zdravého sexuálneho apetítu. O to viac, ak ste s partnerom zároveň aj zamestnanými rodičmi, a všetok voľný čas venujete rodine a deťom. Niet sa čo diviť, že intimita a vzájomné prepojenie sa medzi dlhoročnými partnermi časom vytrácajú. Prinavrátiť iskru do spoločného vzťahu vám môže pomôcť spoločná dovolenka. Pre veľa z nás, práve odchod od tlaku v práci a každodenných povinností, predstavuje ideálny spôsob, ako sa dostať na tú „správnu“ vlnu so svojím partnerom a obnoviť intimitu stratenú v rutine dňa.

Spoznajte nanovo svojho partnera


Pamätáte si ešte na tie prvé mesiace čerstvej zaľúbenosti, keď ste s priateľom v posteli trávili hodiny a hodiny bozkávaním, spoznávaním tela toho druhého či dlhými nočnými rozhovormi o minulosti a budúcnosti? Cudzia izba v cudzej krajine je práve tým miestom, kde sa s partnerom môžete opäť vrátiť do prvých spoločných momentov a vychutnať si prítomnosť toho druhého naozaj do hĺbky. Zabudnite na turnusové výlety po pamiatkach, či nákupy suvenírov.

image

Namiesto toho venujte celé dopoludnie relaxu a znovuobjavovaniu partnera a milenca v jednom. Vychutnajte si s ním každú minútu osamote.

 

Prezraďte mu svoje túžby


Ak chcete v sexe vyskúšať niečo nové a iné, čo ste sa do tejto chvíle báli svojmu partnerovi prezradiť, teraz je ten správny čas. Tisíce kilometrov od domova, práce a rodiny vám pomôžu zahodiť ostych a nahlas vyjadriť svoje skryté túžby a sexuálne fantázie. Snívate od puberty o nočnej romantike na pláži pod holým nebom? Rady by ste zažili naopak vzrušujúci sex na nezvyčajných miestach? Nebojte sa o tom povedať svojmu partnerovi. Vzájomná komunikácia a otvorenosť pomôžu jednak vám pri spoznávaní vlastnej sexuality, zároveň budujú silný intímny vzťah s vašim partnerom.

Zbaľte sa v sexy štýle


Skôr, ako na dovolenku vyrazíte, skúste pridať do svojej batožiny kúsky, ktoré nepatria do bežnej cestovateľskej výbavy. O čom je reč? Predsa o vašej sexy spodnej bielizni alebo inom oblečení, v ktorom sa cítite ako neodolateľné bohyne. Verte, že aj takáto drobnosť vie vaše myšlienky nasmerovať tým správnym smerom a vyvolať rôzne posteľné fantázie. Ak máte doma obľúbené hračky, lubrikačné gély a iné pomôcky, zabaľte ich do kufra tiež. Partner vašej rozhodnosti určite neodolá.

Nezabudnite, v sexe sa predstavivosti medze nekladú a na dovolenke to platí dvojnásobne!


autor: Katarína J.

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri