Búrame 3 mýty o tantrickej masáži

Prečo hneď po sexe zaspí?

ďalší
článok
Načo pekné oblečenie, keď to nikto nevidí..
Článok

Načo pekné oblečenie, keď to nikto nevidí..

kategórie: Tipy a rady, Ženy, Osobný rozvoj, Sebapotešenie |
publikované: 04.08.2016 | autor: Michaela Pisoňová

Tiež pri vyraďovaní oblečenia, ktoré je už príliš staré, obnosené a už nie pekné na nosenie von, dávate toto oblečenie bokom na kôpku „na doma“? Pracujete z domu, máte home office a tak zostanete celý deň hoc aj v pyžame? A ako vlastne vyzerá vaše pyžamo? Akú podprsenku a nohavičky si na seba dávate, keď viete, že vás v nej nikto okrem vás neuvidí?


Ak je to oblečenie pre vás stále pekné, príjemné a máte z neho dobrý pocit alebo vás dokonca nejakým spôsobom teší, je všetko v poriadku.

Ak to tak nie je, je to veľká škoda.

Vedeli ste, že vaše podvedomie z toho, čo máte na sebe, číta? A nielen to. Následne podľa toho vyhodnotí, aké myšlienky vám má o vás samých podsúvať. Keď sa budete vidieť oblečená v chatrných, starších veciach, z ktorých nemáte až takú radosť, budete sa v nich cítiť veľmi podobne. Budete mať tendenciu myslieť o sebe ako o unavenej, nezaujímavej a možno aj nepeknej žene.

Neveríte? Skúste sa istý čas pozorovať a všímajte si, ako sa správate, hýbete, o sebe hovoríte, v závislosti od toho, čo máte na sebe.


Tým, že si na seba dáte pekné a kvalitné veci, aj keď vás v nich nikto nevidí, v prvom rade prejavujete sebe samej rešpekt.


Potvrdzujete tým, že si samu seba ceníte natoľko, že si zaslúžite pekné oblečenie. Ak to takto u vás ešte nie je, tak vedzte, že vy máte vysokú hodnotu. Dávate si ju v prvom rade vy sama a podľa toho vám ju dajú aj iní.

Vaše oblečenie je teda odrazom toho, aký máte vzťah k sebe a k svojmu telu. Pri oblečení, ktoré zostáva iným skryté, to platí dvojnásobne.


image

Pozrime sa na vašu spodnú bielizeň. Tá pokrýva a často aj zdobí vaše najcennejšie ženské partie.

 


Aká je tá vaša? Aké nosíte nohavičky a podprsenky? Sú dosť pekné a kvalitné na to, aby ste im dovolili byť na vašom tele a navyše na vašich intímnych partiách tak dlho a tak blízko?

Prečo by ste si na seba mali dávať niečo rozťahané, staré, či príliš nudné a obyčajné, keď vy taká nie ste a ani nechcete byť?

Doprajte si pekné oblečenie a spodnú bielizeň len pre seba samú. A uvidíte, o koľko krajšie a lepšie sa budete cítiť, aj medzi inými ľuďmi.


Pre Intimi napísala Mgr. Michaela Pisoňová, FCP, certifikovaná koučka štýlu, ktorá učí ľudí vyberať to správne oblečenie pre seba, svoju postavu a svoje sny. Môžete sa na ňu obrátiť aj v našej PORADNI.

autor: Michaela Pisoňová

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri