ďalší
článok
Relax a erotika v jednom
Článok

Relax a erotika v jednom

kategórie: Tipy a rady, Intimita, Potešenie, Relax |
publikované: 03.08.2016 | autor: Katarína J.

Spoločný kúpeľ s partnerom je vynikajúci spôsob, ako zabudnúť na starosti bežného dňa. Namiesto rýchlej sprchy a večera pred televízorom vyskúšajte zrelaxovať úplne inak. A omnoho vzrušujúcejšie!


Ak ste kúpeľ s partnerom až do tejto chvíle absolútne zavrhovali, presvedčíme vás, že spoločných chvíľ vo vani sa vôbec nemusíte obávať. Mnohé ženy si dokonca takúto formu relaxu so svojou polovičkou nevedia vynachváliť. Čim to teda je?

Vzájomné kúpanie má veľa pozitív. Ak sa dokážete uvoľniť a poddať sa okamihu s partnerom, vaše telo si oddýchne a zrelaxuje. Práve horúca voda v kombinácií s vhodne zvolenými olejmi vám uvoľní stuhnuté svalstvo a po chvíli namiesto vyčerpania začnete pociťovať príjemné teplo a v neposlednom rade vzrušenie.

​Ako na to?


To, akú polohu s partnerom vo vani zvolíte, závisí na vás a na veľkosti samotnej vane. Ak je v nej dostatočný priestor, na začiatok by ste si do nej mohli obaja ľahnúť a partner vás chytí do náručia. Navodíte tým pocit istoty a bezpečia. Vaše telo sa tak rýchlejšie uvoľní v prípade, ak skúšate spoločný kúpeľ po prvýkrát. Neskôr si môžete sadnúť oproti sebe, svoje nohy vyložiť na jeho a vyskúšať spoločné umývanie.


image

Ponorte sa s partnerom do spoločného kúpeľa! Je to vynikajúci spôsob, ako zabudnúť na starosti bežného dňa.

 


Nezabudnite na detaily


Sviečky,voňavé oleje, zhasnuté svetlo, erotická hudba. Toto všetko vám pomôže navodiť tú správnu atmosféru. Potešíte tým rozhodne aj partnera, i keď to možno nedá najavo. Nezabudnite tiež vypnúť televízor a počítač. To dvojnásobne platí pre vaše mobily. Nielenže ich vypnite, ale rovno ich odložte do vedľajšej izby. Pri nežnostiach s partnerom by vás len vyrušovali a kazili romantické chvíle. A vy si ich predsa po náročnom dni zaslúžite.

product

Nehanbite sa pred ním


Ak nie ste s partnerom zvyknutí na tento druh erotických hier, prekvapte ho, a najlepšie hneď od začiatku. Chodí domov z práce až po vás? Skvelé! Počkajte ho pri dverách, pričom nezabudnite na sexi nočnú košieľku. Ak ste odvážne, môžete ho privítať aj nahé. Bez čakania mu zaviažte oči šatkou a odveďte ho rovno do kúpeľne.


Zakončenie je na vás


Kúpeľ je ideálnym miestom na predohru plnú vzrušujúcich okamihov. Vzájomné umývanie, masírovanie olejmi, zvedavé dotyky či sprcha namierená na intímne časti teľa, to všetko vás oboch neskutočne rozpáli. Verte, že na spánok už ani nepomyslíte. Vaše hriešne myšlienky môžete posunúť aj na vyšší level. Pri sexe vo vani musíte byť trochu vynaliezavejší, no pôžitok bude stáť za to. Nezabudnite sa uvoľniť a mať po ruke vodeodolný lubrikačný gél, ktorý je pri sexe vo vode veľkým pomocníkom.

autor: Katarína J.

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri