Keď orgazmus, tak v spánku

Vyzlečte sa v prírode

ďalší
článok
Všetko, čo potrebujete vedieť o polohe 69!
Článok

Všetko, čo potrebujete vedieť o polohe 69!

kategórie: Tipy a rady, Sex a sexualita, Postelné hry, Dobrodružstvo |
publikované: 27.07.2016 | autor: Katarína J.

Či ste už osoba, ktorá v orálnom sexe rada dáva alebo naopak, ste v dvojici radšej prijímateľom takýchto pôžitkov, 69-tka je pre vás to pravé. Poloha založená na princípe obojstranného a rovnocenného orálneho uspokojovania je jedným z najlepších spôsobov na spoznávania vlastného tela i tela vášho partnera.


Ako teda postupovať, aby ste spolu s partnerom dosiahli neskutočný zážitok plný nepoznanej rozkoše a hriešneho uspokojenia?


Aj napriek prehováraniu zo strany partnerov, sú to vo väčšine práve ženy, ktoré sa polohe zámerne vyhýbajú. Až príliš často je dôvodom vlastný ostych a neistota. Ak však skúsite zabudnúť na svoje predsudky a (neexistujúce) nedostatky, budete určite príjemne prekvapené, čo vám vie táto poloha ponúknuť. 69-tka môže, a aj bude patriť k najúžasnejším sexuálnym hrám, ak budete postupovať podľa nižšie uvedených tipov a rád.

​Začnite spoločnou sprchou


Spoločná sprcha či dokonca kúpeľ je skvelý spôsob, ako začať s orálnym sexom. Nejde len o hygienický efekt, ktorý je pri styku samozrejme dôležitý. Vzájomné umývanie má však aj iný, omnoho vzrušujúcejší zmysel. S partnerom sa vzájomnými dotykmi a bozkami výborne naladíte na nasledujúce chvíle plné rozkoše.


image

Ak chcete partnera ešte viacej rozpáliť, môžete vyskúšať dráždenie sprchou, a to priamo pred jeho očami. Úspech na milión percent zaručený.

 

Verte partnerovi, ale najmä sebe


Ako teraz asi vyzerám? Čo to tam dole robí? Nevidieť tu celulitídu na zadku? Toto sú časté otázky, ktoré prechádzajú žene hlavou pri 69-tke. Práve váhanie a osobná neistota o vlastnom, dostatočne sexy výzore vám neumožní naplno sa poddať pôžitku a vychutnať si výnimočný moment. Pre muža je veľmi príťažlivé, keď je partnerka iniciatívna a bez zjavných zábran. Jednoducho vie dať jasne najavo, čo chce a vie si to vypýtať. Pri tejto polohe je dôležité zahodiť vaše najtajnejšie obavy, zbaviť sa zahanbujúcich myšlienok, ktoré vám budú brániť prežiť intímny zážitok v úplne novom rozmere. Váš partner bude priam nadšený, keď bez zbytočného zdráhania preberiete „kormidlo“, sadnete si na neho a začnete si užívať.

Mixujte, experimentujte a skúšajte nové spôsoby


Ak túto polohu len objavujete alebo chcete vyskúšať iný hriešny variant, ľahnite si s partnerom na bok a nohy rozkročte. V takejto pozícií budete mať obaja skvelý prístup ku genitáliám a ich vzájomnej orálnej stimulácií. Pri 69-tke sa dá experimentovať naozaj rôzne. Ste milovníčkou jógy a chcete prežiť nepoznané pocity? Vyskúšajte najsexy číslo na svete po stojačky. Partner sedí s rozkročenými nohami a vy mu poskytnete orál v stojke na rukách, zatiaľ čo vy ho prijímate. Ak je naopak muž fyzicky zdatný, môže vás po stojačky zdvihnúť do vzduchu, vy mu zakliesnite nohy okolo krku, čím sa poľahky dostane k vašej vagíne a vy zase k jeho penisu.

Zapojte hračky


Kto bude hore a kto bude ležať na chrbte, koľko a či vôbec partner použije prsty, to je všetko otázka komunikácie a dohody. Nehanbite sa s ním prediskutovať aj zapojenie sexuálnych hračiek v tejto polohe. V dnešnej dobe je už na trhu obrovské množstvo pomôcok, či už pre ženské alebo pánske potešenie. V sexe sa predstavivosti medze naozaj nekladú. Ak vás partner bude naraz uspokojovať ústami a vibrátorom, garantujeme, že 69-tka sa stane vašou obľúbenou polohou.

Spoločný orgazmus


Nie je nič krajšie, ako keď s vašim partnerom dokáže zažiť synchronizovaný orgazmus. Základom pre dosiahnutie vyvrcholenia je poznanie toho, čo má ten druhý rád a čo nie. Nenechajte nič na náhodu. Skúmajte ako jeho telo reaguje na určitý pohyb, rýchlosť či intenzitu. Zmeny v dýchaní a vzdychy sú skvelým indikátorom toho, že partner si orálny sex užíva. Ak navyše od vzrušenia v istých okamihoch prestáva uspokojovať vás, viete, že nie je ďaleko od vyvrcholenia. Spoločný orgazmus však vyžaduje aj zámerné prepojenie s partnerom. Skúste synchronizovať pohyby a rýchlosť a tomu prispôsobte aj spoločné dýchanie. Čím viacej budete praktizovať túto polohu a oddáte sa kompletnému prežívaniu spolu so svojím partnerom, vzájomné vyvrcholenie bude čoraz jednoduchšie a intenzívnejšie.

autor: Katarína J.

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri