ďalší
článok
Pokušenie číha tam VONKU
Článok

Pokušenie číha tam VONKU

kategórie: Hravosť, Dobrodružstvo |
publikované: 26.07.2016 | autor: Andrea

Počasie ako vystrihnuté z dovolenkového katalógu... Leto už zaklopalo na dvere.

Čo tak vyraziť si niekam von a niečo zažiť? Nechajte teraz na moment posteľové scény v bezpečí štyroch stien odpočívať niekde v šuflíku a sústreďme sa na niečo omnoho horúcejšie. Áno…už ste blízko...prihára...horí! Leto si od našej predstavivosti vyžaduje niečo viac.


Otvoriť dvere a vyskúšať zatiaľ pole neprebádané - SEX VONKU.


Máme pre Vás pár tipov, ako si ho užiť naplno a bez neželaných prekvapení.

​​Plánujte, no s mierou


Isteže, spontánne momenty, ako si užiť horúce letné chvíle, sú tie najideálnejšie. Avšak povedzme si pravdu, aby k takému momentu došlo, musela by to byť veľká náhoda. Vy, on, správny čas, správne miesto, žiadny svedkovia, vzduch nabitý erotikou a tá atmosféra vôkol...Treba tomu jednoducho trošku dopomôcť. Ale skutočne iba trošku. Napríklad zabezpečiť, aby ste sa obaja nachádzali na pláži práve v tej chvíli, keď sa posledné slnečné lúče dotýkajú hladiny mora a každá kvapka vody na Vašom rozpálenom tele vyvoláva v partnerovi neovládateľnú túžbu.

Vždy pripravená

Kvalitná príprava predurčuje znamenitý výkon. Netvrdíme, že si máte svoje obľúbené hračky nosiť so sebou v kufríku všade, kam sa pohnete. To by ste sa zrejme pripravili o ten skvelý moment prekvapenia. Nikdy však nie je na škodu mať niekde po ruke - napríklad v odkladacej priehradke auta “balíček prvej pomoci”. Určite oceníte, keď v ňom v tej najvhodnejšej chvíli nájdete hygienické servítky, kondóm, uterák, náhradné spodné prádlo či dokonca lubrikant v praktickom vreckovom balení.


image

Nechajte teraz na moment posteľové scény v bezpečí štyroch stien odpočívať niekde v šuflíku a sústreďme sa na niečo omnoho horúcejšie!

 


Odhodiť zábrany

Nie každá z nás je pripravená zažiť vzrušujúci sex vo výťahu, na opustenej pláži alebo kdesi uprostred tatranského lesa. Na to treba mať tak trošku “gule”. Ak ste sa však ocitli v situácii, kedy Vám v podbrušku tiká časovaná bomba a spoza rohu vystrkuje rožky horúce dobrodružstvo, skúste na moment...len tak nemyslieť. Jednoducho sa oddať okamihu a užiť si plnými dúškami to, čo sa Vám práve pritrafilo do cesty. Verte nám, spomínať budete ešte dlho!

Nenechať sa prichytiť

Áno, odhodiť zábrany, ale pozor… nie veľmi ďaleko! Predsa len chvíľa, keď Vám niekto baterkou svieti do auta, práve keď ste v tom najlepšom nie je to, po čom ste túžili. Rada nad zlato teda znie... Kým skončíte obaja nahí v strede lesnej čistinky, preverte si, či na jej okraji nestanuje skupinka mladých skautov... Alebo či práve vo chvíli, keď sa s kolegom už nielen očami vyzliekate priamo v kancelárii po pracovnej dobe, neťahá niekto v tej vedľajšej nadčasy.

Keď už, tak nech...to stojí za to!

Máte pocit, že ste osoba, ktorej niečo ako sexuálne intímnosti mimo bezpečia svojho domova nehrozia ani náhodou? Nedajte sa strhnúť predsudkami! Práve naopak dámy...trošku korenia do dlhoročných vzťahov alebo taká jednorázová známosť práve za týmto účelom dokážu do Vášho intímneho života vniesť úplne nový vietor. A s našimi radami obohatíte svoju súkromnú červenú knižnicu pikantnou story, ktorá rozhodne bude stáť za každú spomienku.

Tak neváhajte, svet je plný zákutí v ktorých si môžete užiť svoje malé sexy dobrodružstvo!

autor: Andrea

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri