Všetko, čo potrebujete vedieť o polohe 69!

Ľúbostná mágia – ako namiešať drinky lásky

ďalší
článok
Vyzlečte sa v prírode
Článok

Vyzlečte sa v prírode

kategórie: Hravosť, Dobrodružstvo |
publikované: 23.07.2016 | autor: Summer

Určite mnohé z nás poznáte vyjadrenie ,,nie, nemám plavky“ na kúpanie v náhodnom rybníku či rieke. Veľa z nás chce zakryť strach z netestovanej a zamútenej vody, iné dámy zamaskovať nedokonalosti na svojom tele. Tak prečo vlastne klameme?

Dobrodružstvo a romantika


Možno sa naozaj hanbíme zažiť niečo, čo vidíme len vo filmoch. Mladý pár sa vyzlečie a v spodnom prádle vstúpi do chladnej vody niekde v prírode. Romantika. Akokoľvek, ak sa vyzlečieme pred obecenstvom, nazveme to dobrodružstvo. V súčasnosti sú slová ,,nemám plavky“ skvelá zámienka, ale zlá výhovorka. Bielizeň môže byť vkusná, farebná a zakryť všetko čo potrebujete.

Nie je možné hovoriť o tom, že si prestaneme kupovať plavky a začneme chodiť na dovolenky len v bielizni. Nikto nám však nebráni obliecť si pod hrubé svetre na turistiku aj niečo elegantnejšie a v prípade potreby to ukázať.

Samozrejme, hranice si dámy určujeme samy a ak v jazierku nikoho nenájdete, pokojne to dajte donaha!


image

Zbavte sa puritánstva, vyzlečte sa v prírode!

 

Kde tieto skoro neodhalené romantické miesta na Slovensku môžete nájsť?

product

,,Kaďa“ Liptovský Ján

Termálna voda zo zeme vyviera na konci obce Liptovský Ján. Prameň, ktorý sa ľudovo nazýva ,,Kaďa“ poskytuje pitnú termálnu vodu, pričom termálne vody v obci patria k studeným až veľmi nízko termálnym s teplotou 14,8 – 29,4 stupňov Celzia.

Vodná nádrž Buková

Vodná nádrž sa nachádza v strednej časti Malých Karpát, južne od Senice. Je zásobárňou vody pre nižšie položené obce a v lete poskytuje príjemné kúpanie. Najbližšie mesto je vzdialené 20 km.

Jazero Beňatina

Beňatina sa nachádza v okrese Sobrance. Svojou vyhliadkou pripomína Plitvické jazerá. Pri jazierku sa návštevníci môžu občerstviť v bufete.

autor: Summer

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri