Rozhovor s Denisou Říha Palečkovou

Sebavedomie ako najväčšia zbraň

ďalší
článok
Najlepšie prírodné afrodiziaká
Článok

Najlepšie prírodné afrodiziaká

kategórie: Tipy a rady, Sex a sexualita, Vášeň, Potešenie |
publikované: 09.10.2015 | autor: Monika

Občas to asi každému v posteli klape trošku menej. Našťastie existuje celá rada afrodiziák, ktoré nám vrátia či zvýšia sexuálnu túžbu. Prírodné afrodiziakum je vecou známou už mnoho storočí. A mnoho z nich nájdeme vo vlastnej záhradke, či medzi bežne používanými potravinami v kuchyni.

Zeler

Zeler zvyšuje potenciu u mužov. Tiež povzbudzuje túžbu a to i u žien. Všeobecne je to však vhodnejšie afrodiziakum pre mužov a to kvôli vysokému obsahu horčíku.

Bazalka

Jedná sa o veľmi obľúbenú bylinku so špecifickou vôňou a chuťou. Zaženie stres a podporuje chuť k jedlu. Vedeli ste však, že je aj skvelým afrodiziakom? Zvyšuje totiž citlivosť pohlavných orgánov a vyvoláva vášeň.

Zázvor

Zázvor pomáhá podporiť trávenie, zmierňuje bolesti hlavy a prejavy nachladnutia, okrem toho je však i silným afrodiziakom. Toto sa o ňom vedelo už v staroveku. Dokáže zvýšiť sexuálnu výkonnosť a podporuje citlivosť erotogénnych zón.


image

Povzbuďte svoje zdravie aj sexuálny apetít.

 

Čierne korenie

Toto korenie sa používa skoro denne. I malé množstvo čierneho korenia do jedla zvyšuje erotickú túžbu, dokonca zlepšuje i erekciu.

Vanilka

Olej z vanilky sa často pridáva do tinktúr, ktoré zlepšujú citlivosť erotogénnych zón. Tinktúra sa do tela najlepšia vstrebáva pri masáži, ktorá môže byť skvelou predohrou.

product

Cesnak

Cesnak je najčastejšie používaný pri liečbe chrípky a nachladnutia, svoju uplatnenie však nájde i ako afrodiziakum. Výrazne totiž dokáže podporiť krvný obeh a prekrviť pohlavné orgány. Pozor by si však mali dať ľudia, ktorí užívajú lieky na vysoký krvný tlak. Cesnak totiž často zvyšuje ich účinky.

Rozmarín

Rozmarín podporuje krvný obeh a prekrvuje pohlavné orgány. Na erotickom trhu existujú špeciálne masážne oleje s rozmarínom, ktoré sa využívajú pri erotických masážach, či kúpeľoch.

Klinčeky

Je známy pre svoje hrejivé účinky a posilňuje i zmysly. Stačí ho pridať do jedla a určite sa vo vás prebudí vášeň. Využíva sa ako prísada do parfémov, kúpeľných zmesí, či do masážnych olejov.


autor: Monika

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri