Dôležitosť dotyku

Kámasútra v našej spálni

ďalší
článok
Masáž Joni a Lingam
Článok

Masáž Joni a Lingam

kategórie: Tantra, Rovnováha, Dotyk |
publikované: 18.07.2016 | autor: Juliana Berkyová, CSB.


Ak ste rozmýšľali, ako by ste mohli hlbšie precítiť a posunúť Váš vzťah na inú úroveň s partnerom/partnerkou, tento článok je práve pre VÁS. Team Tantrasecrets si vám dovoľuje odhaliť nepoznané. Vy iste dobre viete, že na odreagovanie potrebujeme docieliť celkové uvoľnenie tela i mysle. Práve na to je zameraná Joni a Lingam masáž.

Neváhajte a ponorte sa do čitania a následne do praxeJoni (vyslovuje sa ako YO-NEE)


Predstavuje sanskritské pomenovanie ženského pohlavného orgánu, toto pomenovanie vieme ľahko preložiť ako „posvätný chrám“. Na rozdiel od západnej kultúry, sa na intímne ženské zóny v Tantre pozerá z uhlu lásky a citu. Účelom Joni masáže je vytvorenie priestoru pre ženu, kde sa môže plne regenerovať, relaxovať a dosiahnuť najvyššie potešenie zo svojho ženského tela. Niektoré ženy vyhľadávajú tento typ masáže pre prelomenie sexuálnych bariér, ale aj odstránenie fyzickej, či duševnej traumy.

Lingam (vyslovuje sa ako LING-AHM)


Označuje sanskritské pomenovanie pre mužský pohlavný orgán, voľne toto slovo vieme preložiť ako „palička svetla“. Lingam masáž predstavuje relaxačné, jemné masáže mužského pohlavného orgánu a jeho okolia.

image

Počas masáže, môže prísť až k takému celkovému uvoľneniu, že pocítite naplnenie v podobe celotelového orgazmu, celotelový tranz - chvenie po celom tele, príval energie...

 

Joni a Lingam masáž zaradujeme po väčšinou na koniec tantrickej masáže. Tieto masáže sú sústredené na načerpanie novej sily, užívania si radosti, ale aj spoznávania nepoznaného vo svojom vnútri. Počas masáže sa masérka alebo masér, snažia jemnými dotykmi stimulovať energetické pohlavné centrá a tak dosiahnuť harmóniu, pôžitok a pocit znovuzrodenia.

Masáže prebiehajú v sprievode relaxačnej hudby ale aj rozličných vôní. Hlavným cieľom je dosiahnutie uvoľnenia zablokovanej pohlavnej energie a jej následné "rozliatie" do celého tela. Táto masáž pomáha aj odstraňovať dlhoročné bloky na duši a spoznať to nepoznané v sebe.

Ďalšou výhodou, ktorú tieto masáže so sebou prinášajú, je lepšie sexuálne uspokojenie v bežnom živote a radosť zo sexuálneho života, ktorá býva často utláčaná hlavne u žien (joni masáž vie tieto bloky odstrániť). Počas masáže, môže prísť až k takému celkovému uvoľneniu , že pocítite naplnenie v podobe celotelového orgazmu (celotelový tranz - chvenie po celom tele, príval energie,..).


Neváhajte a vyskúšajte tento neopakovateľný zážitok. Pokiaľ si to neviete predstaviť, ako sa tieto masáže robia, radi Vás to naučíme.

Poskytujeme kurzy:


Samozrejme Vás radi privítame v centre Tantrasecrets, kde sa môžete bez obáv zveriť profesionálne vyškolenému personálu a túto nádhernú masáž absolvovať s Vašou polovičkou.


autor: Juliana Berkyová, CSB.
zdroj: www.tantrasecrets.sk

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri