Kámasútra v našej spálni

A bolo svetlo...

ďalší
článok
Persephonie Ncredible
Článok

Persephonie Ncredible

kategórie: Erotická móda, Hravosť, Dobrodružstvo, Sebapotešenie |
publikované: 14.07.2016 | autor: Intimi

Predstavujeme vám Persephonie Ncredible, dizajnérku sexy bielizne a doplnkov, ktoré nájdete aj v našom eshope.


Za názvom Persephonie Ncredible je slovenská kreatívna dizajnérka Monika žijúca v Londýne. Persephonie ručne vyrába vzrušujúce sexy modely vhodné na eroticko – zmyselné hry a k nim ladiace šperky. Odvážne modely sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú objednané z celého sveta. V ponuke sú hotové výrobky, ale taktiež výrobky robené na mieru, na ktorých sa dizajnérka podieľa spolu so zákazníkom, čím zákazník získava zážitok z navrhovania vlastných sexy modelov a doplnkov.

Všetko to začalo v roku 2013, keď si Monika chcela kúpiť ručne robenú “cage bra”, ale potom si povedala: “Toto si predsa môžem vyrobiť sama!”

Akonáhle prišla do obchodu s krásnymi materiálmi, zrazu si začala v hlave premietať, čo by vedela z tých všetkých materiálov vytvoriť.

Neskôr si spravila kurz šitia a dva roky strávila vyrábaním nových výrobkov, len tak sama pre seba. V Auguste 2015 sa rozhodla zdielať svoju vášeň s verejnosťou a dostala veľmi dobrý ohlas!


Od tej doby išlo všetko veľmi rýchlo.


V januári 2016 zorganizovala prvé promo fotenie, kde pracovala na kreatívnych myšlienkach, modelovala, podieľala sa na editovaní, pracovala s grafickým dizajnérom na logu a navrhla vlastnú webovú stránku Persephonie Ncredible, zatiaľ čo sa chystala na veľkú dizajnérsku exhibíciu v Londýne.


image

Sexy kúsky Persephonie Ncredible nájdete aj v našom eshope.

 

Momentálne pripravuje prádlo na pár sexy- tematických fotení a popritom pracuje na plný úväzok.


„Verím tomu, že ak človek robí niečo celým srdcom a tvrdo pracuje dosiahne všetko čo si zaumieni.“product

Okrem dizajnérskej práce sa venuje psychologickému poradenstvu a písaniu sexy poviedok, ktoré si môžete prečítať aj u nás na Intimi!

Okrem týchto aktivít sa venuje joge, meditáciám, miluje knihy, prechádzky v krásnom prostredí s kávou v ruke, miluje skúšanie nových vecí, žije naplno a bezhlavo sa vrhá do nových skúsenosti.

Zažite Persephonie Ncredible!

Skúste jej sexy dizajnérske kúsky v našom eshope, alebo si dajte spraviť na mieru, čo si vaše fantázie a túžby prajú. Môžete sa inšpirovať poviedkami od Persephonie ;)

autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri