ďalší
článok
Cestovanie s hračkami pre dospelých
Článok

Cestovanie s hračkami pre dospelých

kategórie: Sex a sexualita, Erotické pomôcky, Dobrodružstvo, Sebapotešenie |
publikované: 12.07.2016 | autor: Intimi

Je leto a to znamená, že väčšina z nás ide na dovolenku. A s dovolenkou prichádza veľa odpočinku a ...sexu!

Všetci vieme, že nič neprekoná hotelový sex. Takže sa uistite, že máte na pamäti jednu dôležitú vec, keď ste na cestách: Nezabudnite si zabaliť svoje sexuálne hračky! V novom prostredí máme odvážnejšie pocity a sme zmyselnejší ako zvyčajne, takže využite to!


Tu je niekoľko užitočných tipov o tom, čo robiť a nerobiť, ak sa chystáte na dovolenku a budete cestovať so svojimi hračkami


Odstráňte batérie z vášho vibrátora.

Samozrejme, že sa vás to netýka, ak máte dobíjacie vibrátory. Je však tiež dobrý nápad uzamknúť si vibrátor, ak je vybavený touto funkciou. A napokon, aj keď bezpečnostné opatrenia na letiskách kážu nosiť rukavice, odporúčame vám uložiť si vaše hračky do priehľadného plastového vrecka pre prípad, že by sa rozhodli "kontrolovať" vaše hračky.


Na veľkosti záleží.

Na toto pamätajte, pokiaľ si ich vezmete do príručnej batožiny. Podmienky obmedzujú veľkosť "ručný nástrojov“ , takže tie väčšie nechajte doma, alebo ich dajte do „zacheckovanej“ batožiny.


image

Nezabudnite na sexy outfit! Či už sú to nové šaty alebo sexy spodná bielizeň , zbaľte niečo, v čom sa budete nielen vy cítiť sexy, ale aj u vášho partnera vyvoláte „chcem ťa!“

 

Vezmite si lubrikant

Ak nechcete vysvetľovať v cudzom meste, čo potrebujete, aby ste zistili, kde je obchod, vezmite ho so sebou. Príďte pripravení baviť sa a nebudete musieť strácať čas hľadaním obchodov.

product

Nezabudnite obmedziť kvapaliny (vrátane lubrikantu) vo svojej príručnej batožine, a to do 100 ml. A buďte pripravení, ak by vám kontrolovali príručnú tašku, aby ste vysvetlili, čo to máte. Ak to nechcete riskovať, dajte lubrikanty do veľkej batožiny, ktorú odovzdávate na letisku.

NIKDY nezabudnite použiť označenie "Nerušiť" na svojej hotelovej izbe. Predsa nechcete byť vyrušovaníuprostred niečoho.

Pamätajte, že hotelové steny môžu byť super tenké a že vaši susedia môžu počuť všetko. Ale kašlite na to. :) Pravdepodobne ich už potom nikdy neuvidíte.

Snažte sa baliť menšie mini vibrátory a hračky, ktoré sú diskrétnejšie pri cestovaní. Väčšie, ťažšie predmety by mali zostať doma.


Takže, kam sa chystáte toto leto? :)autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri