Persephonie Ncredible

Sprievodca ZNAMENIAMI Zverokruhu

ďalší
článok
A bolo svetlo...
Článok

A bolo svetlo...

kategórie: Tipy a rady, Intimita, Sex a sexualita, Dobrodružstvo |
publikované: 11.07.2016 | autor: Intimi

Ak ste typ, ktorý zhasína svetlá, keď ste zaneprázdnené so svojím mužom, čítajte ďalej!


So všetkými správami, ktoré počujeme denne o vzhľade, nie je divu, že mnohé z nás sú kritické voči sebe. A keď sa cítite v niečom neisté, váš prirodzený sklon je skryť to. A nie vystaviť sa! Ale to je presne to, v čom vás chceme povzbudiť.

Chceme, aby ste "to" robili za bieleho dňa...

Alebo s rozsvietenými svetlami...

Nechať ho nasýtiť sa vašim telom očami...


Možno sa pýtate prečo?


Je to preto, že muži sú vysoko vizuálne stvorenia. A ak ešte pridáme to, že uvidia koľko radosti a potešenia nám spôsobujú, pošleme tým ich mozog do najvyšších sexuálnych obrátok.


Tu sú dôvody prečo1. Dať mu povolenie obdivovať a potešiť vaše telo živí jeho ego.


Vedeli ste, že vec číslo jedna, ktorá ich nenormálne vzrušuje je, keď vidia váš entuziazmus pre sex a keď vidia, ako oceňujete jeho zdatnosť? Áno, to je číslo jedna. Nie je to ploché brucho, ani nedostatok celulitídy.

Chce mať pocit, že vás vynáša do výšok blaženosti. A ak ste príliš pozakrývaná, nemôžete sa v žiadnom prípade odovzdať príjemným pocitom. Ak odmietnete určité pozície, lebo ste si sebou neistá, tak to rozhodne ovplyvňuje, ako vníma váš entuziazmus pre sex.


image

Dovoľte mu vidieť a vychutnať si vaše vzrušenie a potešenie.

 


2. Nechať ho pozerať sa, ako má s vami sex, je pre neho doslova omamné.


Dva z jeho zmyslov (tri - ak ešte aj hovoríte špinavosti a stonáte) sú zapojené. Nielenže fyzicky cíti, aký úžasný sex je, ale môže sa aj pozerať na ten úžasný sex. Je to pre neho dvojitá dávka. A jeho mozog ide na plné obrátky, uvoľňuje všetky úžasné príjemné chemické látky, pri ktorých sa cíti šialene neuveriteľné dobre! Plus, s rozsvietenými svetlami, je to ako jeho vlastný osobný pikantný film.

product

Zvlášť v polohách, ako je štýl psíka, kde má krásny výhľad a pohľad na celú „akciu“. Alebo, ak strategicky umiestnite zrkadlo, kde sa môže vidieť celú „show“!

Dobre, chápeme, že myšlienka vystaviť sa takto „na obrazovku“, znie pre niektoré z vás desivo, keď to teraz čítate. Ale tu je to, čo chceme, aby ste si zapamätali: On Ťa nesúdi ani zďaleka tak, ako ty sama.

On sa zameriava a teší z toho horúceho, vzrušujúceho pohľadu na sex s vami. Nesústredí sa na počítanie vašich strií. Pretože haloooo, je tu nahá žena, ktorá s ním má sex!

A v prípade, že vám povie, že ste krásna... VERTE MU. Nehovorte a nerobte zoznam svojich nedostatkov, nezhadzujte sa. Dať mu najavo, že jeho pochvala je s potešením prijatá.

Takže choďte do toho a užite si to dobrodružstvo!

autor: Intimi
zdroj: www.ilovemylsi.com

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri