A bolo svetlo...

3 tipy na zvýšenie vašej sexuálnej energie

ďalší
článok
Sprievodca ZNAMENIAMI Zverokruhu
Článok

Sprievodca ZNAMENIAMI Zverokruhu

kategórie: Dobrodružstvo, Energia |
publikované: 09.07.2016 | autor: Intimi

Pre najhorúcejšie vášne zistite, kde sa nachádzajú tajné erotické zóny vášho partnera. Všetko, čo potrebujete vedieť, aby ste mohli nájsť toto búrlivé miesto, je hviezdne znamenie, pod ktorým sa on alebo ona narodila.


Každé znamenie zverokruhu je prepojené s určitou časťou tela. Poznajte vaše znamenia zverokruhu a budete vedieť, ako naštartovať partnera... Okamžite. Povedzte svojmu partnerovi, kde je vaše erotické pásmo a zažite spolu nebeský sex.

Baran


Prejdite prstami cez vlasy vášho milenca alebo cez zadnú stranu krku, to zaručuje rýchly štart. Baran je spojený s hlavou a pre toto znamenie sú zátylok, čelo a uši predovšetkým erotické. Maznanie týchto oblastí rýchlo prebúdza ich telesné túžby. Baran je tiež prepojený, skrz planétu Mars, s pohlavnými orgánmi a bradavkami. Toto sú najhorúcejšie miesta vášnivých Baranov.

Býk


Ústa, krk a šija sú Býkove najsilnejšie erotické zóny. Hlboké bozkávanie je veľký štartér, ale rovnako silné je podávanie šťavnatých súst dobrého jedla alebo kvalitné vína. Dráždenie hrdla privodí vzrušenie vášmu býčiemu milencovi rovnako, ako milostné uhryznutie na krku a bozky, ktoré sa pohybujú pomaly nižšie. Pre toto zmyselné znamenie je celé telo erotická zóna, takže hladenie po celom tele vonným olejom prináša záchvaty radosti.

Blíženci


Myseľ je najsilnejšia erotická zóna Blížencov. Rozprávanie a fantazírovanie o sexe je to, čo vzrušuje toto znamenie – blíženci si zbožňujú písať a „chatovať“ o sexe. Keď budete s Blížencom, ľahké hľadenie prstom alebo jemné lízanie uší alebo pier - pri hovorení špinavostí samozrejme, blíženca roztočí. Váš milenec Blíženec možno nájde potešenie v nežnom hladení rúk, najmä prstov a dlaní, ale nie príliš dlho. Všetci blíženci totižto hovoria s ich rukami!


Rak


Prsia a žalúdok sú vysoko citlivé oblasti pre vášho Raka milenca. Ale toto romantické znamenie má rado zdĺhavý prístup, takže najprv si dajte skvelé jedlo, potom zdieľajte nežné bozky. Muži v znamení Raka majú radi nežné, jemné hľadenie po hrudi - jemné ako pierko. To vnímajú ako veľmi erotické. Ženy v znamení Raka obľubujú hladkanie a maznanie ich pŕs – jemne - pred prechodom dole do časti brucha. Hranie sa s bradavkami Raka na vlastné nebezpečenstvo!

Lev


Pochvala je veľký štartér pre milenca v znamení Leva, môžete ho „ulichotiť“ do postele. Ľudia narodení v tomto znamení zbožňujú hladkanie na spodnej časti chrbtice. Ale aj celý chrbát je erotická zóna pre sexi Leva. Pazúre v mačacom prevedení - nechty po chrbte – tak toto spôsobuje u týchto kráľovských mačiek pradenie. Nebuďte príliš jemný, Levy majú radi trochu bolesti pre ich potešenie. Kefy alebo špongie môžu zmeniť kúpeľ na erotické hrátky!


image

Spoznajte erotogénne zóny vášho partnera podľa jeho znamenia Zverokruhu a zažite nebeské milovanie!

 

Panna


Panna je znamením orientovaným na myseľ, takže rozprávanie o sexe a zdieľanie fantázií sú skvelým nabudením, napriek vonkajšej zdržanlivosti, ktorú toto znamenie má. Panne stačí myslieť na sex a dostane to vášho milenca v znamení Panny do varu. Pravá vôňa to môže urobiť tiež, a mnohé Panny si užívajú sex v sprche. Tradične, Panna je spojená s nervovým systémom. Takže ľahko prejdite bruškami prstov, veľmi jemne, po pokožke svojho milenca, stimulujete tak jeho nervové zakončenia a jeho privádzate do skvelého potešenia. Alebo skúste pomalé sanie prstov. U niektorých v tomto znamení, dráždenie chodidiel môže byť spúšťačom tiež.

​ Váhy


Dáma lásky sama o sebe... Zmyselná Venuša je planéta spojená s týmto milujúcim znamením, ktoré miluje potešenie. Mäkké svetlá, parfémy a romantika dostanú vášho milenca v znamení Váhy do atmosféry lásky. Na verejnosti sa Váhe skôr páči tajné vzrušenie vo forme ruky okolo pása blúdiacej smerom dole. V súkromí je to zadok, ktorý burcuje vášeň. Hľadenie, maznanie a zvieranie tejto citlivej oblasti Váh robia toto znamenie divokým.


Škorpión


Sexy Škorpión je považovaný za najvášnivejšie znamenie zverokruhu vôbec. Nie je teda divu, že Škorpión je tradične spájaný s pohlavnými orgánmi. Ale mali by ste vedieť, že aj keď je veľmi vzrušený, od pása vyššie pre tajomného škorpióna, to nie je dobrá cesta. Ale dole, to je iný príbeh, Škorpión vynašiel bod-G!

product

Strelec


Pre vášho milenca Strelca, boky a stehná sú veľmi erotické miesta. Toto znamenie je tradične spájané s jazdou na koni. Ľudia narodení v tomto ohnivom znamení sa ťažko prepájajú so svojim telom. Ale masáž, ktorá začína na bokoch, pokračuje na vonkajšej strane stehien a potom sa sťahuje do vnútornej strany stehien, dostane Strelca do varu.


Kozorožec


Opatrný Kozorožec má rád veci pod kontrolou. Kozorožec neverí v erotické zóny. Kým sa nepríde na kolená, ktoré sú jeho silnou erotickou zónou! Hľadenie na zadnej strane kolien môže byť nečakaný orgazmický zážitok pre milenca Kozorožca. Hľadenie po celom tele je vítané tiež. Dajte si čas, vybudujte si dôveru, použite pevný, ale jemný dotyk a nepoddajný Kozorožec bude zrazu oddaný vo vašich rukách.

Vodnár


Nezvyčajný Vodnár má rád, keď sú veci trochu inak. Toto znamenie neznáša rutiny, takže choďte po neočakávanom. Vodnár je prepojený s lýtkami a členkami. Ľahké dotyky na týchto miestach môžu byť veľmi erotické, ale sledujte opatrne signály. Niečo silnejšie môže byť potrebné. Keď je Vodnár vzrušený, pozitívne praská statickou elektrinou. Pripravte sa na otrasy!

Ryby


Šepkanie sladkých slov môže nabudiť nápadité Ryby k sexuálnemu šialenstvu. Toto je znamenie, ktoré miluje byť zamilované - a jednoducho, okrem iného, zbožňuje hranie fantázií. Tradične, nohy sú erotické zóny pre romantické Ryby. Majú radi, keď sa im hľadia nohy, masírujú alebo jednoducho držia. Sanie prstov na nohách privádza Ryby do šialenstva. Mnohé Ryby majú fetiš na topánky. Pozerať sa na ne, chytať ich, dokonca aj ňuchanie je silne erotické.

autor: Intimi
zdroj: www.judyhall.co.uk

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri