3 tipy na zvýšenie vašej sexuálnej energie

Vibrátor Whoop.de.doo má svetové ocenenie

ďalší
článok
Orálny sex ČASŤ II.
Článok

Orálny sex ČASŤ II.

kategórie: Intimita, Sex a sexualita, Potešenie, Dobrodružstvo |
publikované: 05.07.2016 | autor: Intimi

V prvej časti tohto článku sme si povedali, čo je najdôležitejšou ingredienciou pri orálnom sexe. A je to postoj. Postoj k situácii. Pamätajte, že postoj nahradí akýkoľvek nedostatok techniky a ten urobí váš sex lepším, ako kedykoľvek predtým.

V pokračovaní tohto článku si povieme viac, ako vyzerá a čo prináša pozitívny a negatívny postoj k orálnemu sexu a prečo muži orálny sex tak milujú.

Uvedieme si príklady...

Negatívny postoj


Predstavte si, že vy a váš partner ste v posteli. On leží a vyjednáva o fajčení. Takže, prejdete okolo, dáte mu rýchlo dole slipy, aby ste mohli začať robiť svoju „prácu“. Otvoríte ústa a hýbete hlavou rýchlo dnu a von. Ako robot, nemáte žiadnu techniku a nevykazujete žiadnu vášeň.

Po tom všetkom to chcete mať už za sebou a snažíte sa, aby sa urobil. Predtým ako začnete, ho upozorníte, aby vám oznámil, že už bude, pretože chcete byť upozornená. Po tom všetkom, toto je niečo načo chcete byť pripravená, aby ste sa tomu vyhli. Keď sa konečne urobí, odtiahnete svoju tvár a necháte ho v tom samého. Utekáte do kúpelne vypláchnuť si ústa a umyť si zuby, nevrátite sa, pokiaľ to neurobíte.


Pozitívny postoj


Predstavte si, že vy a váš partner máte chvíľku na flirtovanie.Priblížite sa ku svojmu partnerovi, stiahnete ho do postele a usmievate sa pri tom, ako to robíte. Ako leží, stiahnete mu boxerky, zvodne. Venujete mu pohľady, ktorými naznačujete, že ho chcete zjesť. Pre vás, vyzerá ako cukrovinka, ktorá čaká na ochutnanie.

Oblížete si prsty a prejdete nimi cez jeho penis a guličky a nezanedbávate pri tom jeho vnútorné strany stehien a oblasť brucha. Zájdete do svojej skrýše a vezmete niečo vzrušujúce, ochutený lubrikant. Pomaly ho nalejete na jeho penis, akoby ste nalievali čokoládový sirup do pohára.

Ľahko oblížete jeho guličky a použijete ruku, aby ste pevne uchytili jeho mužstvo a pohybujete ňou na ňom hore a dole. Chvíľku to potrvá, kým sa dostanete k žaluďu a dáte mu viac stiskov, ako ste mu dali predtým. Potom prejdete ústami k špičke jeho penisu a lížete ho, zatiaľ čo ho prepichujete svojím zvodným očným kontaktom.

Ako kĺžete s jeho horúcim, tvrdým penisom vo vašich ústach, vypustíte menšie stonanie a začnete šúchať vaše genitálie o jeho nohy. Vzruší vás to a chcete, aby to vedel.

Po robení ho rukami i ústami, zatiaľ čo mu dávate vizuálne dráždivé prejavy, cítite, že je pripravený vypustiť jeho vášeň. A tak to robíte intenzívnejšie a hlbšie, až do zadnej časti hrdla, kým to nepríde na neho až tak, že jeho nohy tlačia od intenzity vašu hlavu.

Potom sa k nemu postavíte, obíjmete ho a poviete mu, aké sexy to pre vás bolo.

image

Byť si vedomý krásy zmyselnosti nášho partnera a nás je to, čo robí akúkoľvek sexuálnu skúsenosť skvelou.

 

Nápadný rozdiel


Vidíte tu ten rozdiel? Dokonca, aj keď sa rozhodnete dať rýchly orál, váš prístup vám umožní byť tou najlepšou, akú kedy mal. Muži sú ako ženy, chcú sa cítiť žiadanými. Takže, to že je orálne uspokojenie pre vás odpudivé, jemu rozdupáva ego. Ukážte mu, že po ňom túžite bez ohľadu na sexuálnu aktivitu, ktorú vydávate a budete to potom robiť naozaj fantasticky.

Prečo to muži tak veľmi milujú


Veľa mužov zbožňuje orálny sex a je to z niekoľkých dôvodov. Samozrejme je to príjemné, ale taktiež ich to robí žiadanými.

Veľakrát máme pocit, že sa muž sústredí až príliš na svoj penis, ale my ženy nie sme iné. Strachujeme sa o naše push-up podprsenky a ako vyzerá náš zadok v outfite. Teší nás tiež intímny kontakt, prítulnosť a vychutnáváme si sexuálne stimulácie.

product

Keď začnete robiť veci ako vyjednávanie – riady za sex, je to pre muža vyslovene urážka. Ako by ste sa cítili, keby vám niekto povedal, že za to, že sa s vami niekto vyspí, najprv musíte umyť riad?

Niet divu potom, že ženy aj muži často považujú orál za niečo špinavé... Máme tendenciu to tým robiť, nie je to tak? Umývanie riadu je špinavé a nežiadúce a takto sa to má dostávať do rovnocenného porovnania s orálnym sexom?

Často si taktiež myslíme, ako hanlivé to je pre „darcu"... Zatiaľ čo v skutočnosti je to príležitosť, ako prevziať kontrolu! Keď sa k nášmu sexuálnemu životu postavíme negatívne, potom ozajstná krása lásky a sexu sa veľmi zneváži.

Byť si vedomý krásy zmyselnosti nášho partnera a nás je to, čo robí akúkoľvek sexuálnu skúsenosť skvelou. Nie je to pravda pre čokoľvek v živote? Ako často jazdíme do práce a ani na moment si nevšimneme krásu východu slnka, ktoré nám svieti cez oblaky a rozžaruje náš svet. Alebo ako často strkáme jedlo do našich úst bez toho, aby sme si urobili čas vychutnať si každé sústo, ktoré jeme?

Toto isté platí pre sex... Keď ste všímavý k svojmu partnerovi a k vašim potrebám, pocitom a emóciam, potom budete viac schopní si vychutnať to, čo vám život ponúka, či už ide o orálny sex alebo inú sexuálnu aktivitu. Skúste to raz a uvidíte, že budete unesení rozdielom.

Keď zistíte, že je to pre vás stále nepríjemné, potom potrebujete viac ako len úpravu postoja, musíte hlbšie preskúmať problémy, ktoré vám bránia užívať si tieto sexuálne zážitky.

Môžete sa poradiť s odborníkmi v našej poradni, položiť im otázku hoci aj anonymne. Vyberte si z našich odborníkov.

autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri