Čo do vzťahu môže priniesť hravosť?

Originálny vibrátor Whoop.de.doo

ďalší
článok
Orálny sex
Článok

Orálny sex

kategórie: Intimita, Sex a sexualita, Hravosť |
publikované: 28.06.2016 | autor: Intimi

Chcete vedieť, aký je tip č.1, pokiaľ ide o orálny sex? Môžeme to nazvať orálnym sexom, fajčením, isť dole na... existuje mnoho skvelých pomenovaní pre vykonávanie tohto lahodného sexuálneho aktu. V tomto článku sa pozrieme na to, čo je pri orálnom sexe najdôležitejšie.


Najdôležitejšia ingrediencia, ktorú treba mať pre fantastický orálny sex... je NADŠENIE.


Pre niekoho môže znamenať orálny sex len zmocnený pocit kontroly, ale s pozitívnym postojom „k veci“ sú to nekonečné možnosti byť kreatívny a poskytnúť úžasné potešenie. Keď sa to robí s nadšením, nemusí to byť neskutočné len pre príjimateľa, ale taktiež aj pre poskytovateľa, aj keď neovláda techniky. Vyskúšajte to a budete na najlepšej ceste stať sa fantastickou milenkou, či milencom.


image

Najdôležitejšia ingrediencia, ktorú treba mať pre fantastický orálny sex... je NADŠENIE.

 

Keď to budete brať ako niečo, čo sa vám hnusí, alebo dokonca je to pre vás prácou, podľa môjho názoru by ste sa nemali ani obťažovať to robiť. Je jedno ako veľa tipov poznáte, nikdy nebudete odvádzať dobrú prácu bez túžby to robiť. Sex by mal byť zábavou a vzrušením pre každého z partnerov bez ohľadu na to, čo robíte.

product

Niekoľko žien mi vravelo, že urobia výmenný obchod s manželom, keď si želá orálny sex. Napríklad, jedna kamarátka mi povedala, že jej muž bude umývať riad celý týždeň, len aby ho vyfajčila. Musím ale povedať, že keď je toto ten sexuálny život, ktorý máte, prichádzate o veľkú vášeň.


Nepanikárte, je jedno v akej časti vášho vzťahu ste, môžete to zmeniť k lepšiemu.


Nikdy nepodceňujte silu vášho vnímania. Ak vnímate akýkoľvek sexuálny akt, vrátane orálu ako špinavý, odpudivý alebo ako prácičku, potom to tak bude.

Môj muž a ja sme zvykli hovorievať, že túžba začína v hlave. Úprimne nevidím nič dôležitejšie pre dobrý sexuálny život ako váš prístup a vnímanie. To je to, prečo vždy odporúčam komunikáciu, pretože je to spôsob, ako skutočne hovoriť o tom, čo vás zaujíma a trápi. Taktiež vám to dá príležitosť zapracovať nad starými sexuálnymi technikami, ktoré vám viac neslúžia a držia vašu sexualitu na uzde.

Pamätajte, že postoj nahradí akýkoľvek nedostatok techniky a ten urobí váš sex lepším ako kedykoľvek predtým.


V pokračovaní tohto článku si povieme viac, ako vyzerá a čo prináša pozitívny a negytívny postoj k orálnemu sexu a prečo muži orálny sex tak milujú. Už čoskoro, sledujte nás.

autor: Intimi
zdroj: www.holisticwisdom.com

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri