Orálny sex ČASŤ II.

Čo do vzťahu môže priniesť hravosť?

ďalší
článok
Vibrátor Whoop.de.doo má svetové ocenenie
Článok

Vibrátor Whoop.de.doo má svetové ocenenie

kategórie: Zdravie, Erotické pomôcky, Sebapotešenie, whoop.de.doo |
publikované: 03.07.2016 | autor: Intimi

Medzinárodná porota ocenila dizajnérku Annu Marešovou za jej Whoop.de.doo Vibrátor prestížnou cenou Red Dot


Porota medzinárodnej súťaže Red Dot Design Award, ktorá sa každoročne koná v nemeckom Essene, ocenila tento rok český výrobok. Cenu Red Dot 2016 si z 5 200 produktov z celého sveta odnáša nový Whoop.de.doo Vibrátor dizajnérky Anny Marešovej, ktorý bol uvedený na trh koncom roka 2015. Porota zložená zo 41 odborníkov z celého sveta sa zamerala predovšetkým na vysokú kvalitu dizajnu a prevedenie produktov.


"Z ocenenia mám obrovskú radosť. Cenu vnímam dvojakým spôsobom. Nielen že porota ocenila návrh, moja značka s hotovým produktom navyše obstála v konkurencii veľkých firiem a to si nesmierne vážim,“ priznáva česká dizajnérka Anna Marešová, ktorá je nielen autorkou projektu Whoop.de.doo, ale jej štúdio Anna Marešová designers sa tiež stará o celú výrobu a predaj. "Pritom vlani touto dobou som na výrobu nemala ani peniaze. Je to červený puntík za kvalitu a to je pre mňa najlepšia motivácia, aby som pokračovala v tom, čo robím," dodáva Marešová.


image

Známa česká dizajnérka Anna Marešová získala svetové prestížne ocenenie za nový produkt z jej rady Whoop.de.doo. Na Slovensku exkluzívne v predaji jedine u nás v Intimi!

 


Anna Marešová zabodovala v kategórii Produktový dizajn 2016. Svojim Whoop.de.doo Vibrátorom konkurovala účastníkom z 57 krajín sveta. Celkom 5 200 produktov posudzovalo 41 nezávislých odborníkov z radov profesionálnych dizajnérov, profesorov a špecializovaných novinárov. Každá položka v súťaži bola hodnotená podľa veľmi prísnych kritérií. Porotcovia sa zameriavali napríklad na stupeň inovácie, formálne kvalitu a funkčnosť výrobku, či ekologické aspekty. "Víťazi Red Dot preukázali nielen mimoriadnu kvalitu dizajnu, ale tiež ukázali, že dizajn je neoddeliteľnou súčasťou inovatívnych riešení produktov," hovorí profesor Peter Zec, zakladateľ a prezident Red Dot Award.

Red Dot Design Award organizuje nemecké Design centrum Nordhein Westfalen v Essene už od roku 1955. Ceny sú udeľované výnimočným produktom z oblasti priemyselného a produktového dizajnu a jedná sa o najprestížnejšie ocenenie na svete. Slávnostné odovzdávanie cien Red Dot Award sa uskutoční 4. júla 2016 v Design Múzeu v meste Essen. Ocenené produkty budú prezentované počas štyroch týždňov na výstave "Design on stage", potom sa zaradia aj do zbierok múzea.

Anna Marešová spolupracuje pri výrobe produktov priamo s technológmi a vývojármi, vďaka tomu sa jej darí dosahovať skvelé výsledky. Whoop.de.doo Vibrátor je vo svojej kategórii ojedinelý. V jednoduchom anatomickom tvare sa skrýva veľmi prepracovaná mechanika, úplne zaliata do lekárskeho silikónu. Hoci vibrátor disponuje tromi motorčekmi, zostáva prirodzene flexibilný. Anna sa zamerala, ale aj na všetky ostatné detaily, od intuitívneho ovládania až po finálne balenie. Rovnako ako predchádzajúce produkty tejto značky, bol aj vibrátor vyvíjaný a vyrábaný v Českej republike.

Tento rok Anna Marešová pripravuje novinky v podobe ťažšie varianty Whoop. de.doo Venušiných guličiek, či lubrikačný gél.

Niektoré české firmy získali červenú pečať kvality už v predchádzajúcich ročníkoch. Medzi ocenené patrí napríklad firmy Škoda, či Tescoma.


Vibrátor Whoop.de.doo si môžete zakúpiť exklizívne jedine u nás v Intimi! Potešte sa kvalitnou, luxusnou a dizajnovou hračkou ;)

autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri