Orálny sex

Vyhnanie z raja – zrodenie afrodiziák

ďalší
článok
Originálny vibrátor Whoop.de.doo
Článok

Originálny vibrátor Whoop.de.doo

kategórie: Erotické pomôcky, Hravosť, Sebapotešenie, whoop.de.doo |
publikované: 26.06.2016 | autor: Intimi


Whoop.de.doo - sada erotických pomôcok pre ženy bola ešte pred tromi rokmi študentským konceptom. Teraz sa však nová česká značka, zameriavajúca sa na intímne produkty pre ženy a prirodzenú komunikáciu ohľadom ženskej sexuality, radí vo svojom odbore k špičke.

Presne po dvoch rokoch od uvedenia Venušiných guličiek prišla ocenená dizajnérka Anna Marešová s novým produktom, ktorý pokrstila v zime v pražskej Hauch Gallery, kde Intimi nesmelo chýbať. Vibrátor pokrstili Tonya Graves, Monika Načeva a Mardoša zo skupiny Tatabojs.Whoop.de.doo vibrátor sa líší, okrem minimalistického vzhľadu, najmä počtom motorčekov a ich uložením v celosilikónovom tele, ktoré je aj tak úplne flexibilné. Namiesto klasického plus / mínus sa vibrátor ovláda symbolmi, ktoré vychádzajú z Braillovho písma a tak je manipulácia s ním veľmi intuitívna. Pretože Anna nenecháva nič na náhodu a dôležitý je pre ňu koncový zákazník, vývoj Venušiných guličiek konzultovala s gynekológmi, pre tento produkt prizvala na pomoc profesionálnu testerku.

Keď pred štyrmi rokmi Anna Marešová získala za návrh erotických pomôcok Národná cenu za študentský dizajn, chcela projekt zrealizovať. Po vyčerpávajúcich rokovaniach s mnohými investormi sa rozhodla, že skúsi najprv cestu vlastného financovania. Založila firmu a pustila sa sa sama s malým tímom do budovania značky. Anna je zástancom lokálnej výroby a tak celý vývoj aj výroba prebieha v Českej republike.

Dizajnérka, uprednostňujúci kvalitu pred kvantitou, uspela už so svojím prvým produktom, Whoop.de.doo Venušinými guličkami. Predala ich vyše 2500 kusov, čo dokazuje, že je funkčnosť a čistota formy erotických hračiek pre ženy dôležitá. Aj keď je v Českej republike o Annine produkty veľký záujem, jej plánom je však prekročiť hranice a postupne vybudovať značku, ktorá má potenciál uspieť aj v globálnom meradle.

Na Slovensku si môžete zakúpiť produkty Whoop.de.doo exkluzívne jedine u nás v Intimi!

autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri