Vyhnanie z raja – zrodenie afrodiziák

Mladší partner? No a čo?

ďalší
článok
Vráťte hravosť do vášho vzťahu
Článok

Vráťte hravosť do vášho vzťahu

kategórie: Vzťahy, Sex a sexualita, Erotické pomôcky, Potešenie, Hravosť |
publikované: 23.06.2016 | autor: Juliana Berkyová, CSB.


V prvej časti tohto dvoj-článku sme stanovili, že hravosť je vo vzťahu a v posteli nesmierne dôležitým prvkom, ktorý dokáže priniesť veľa vášne aj novej energie vám aj vášmu partnerovi. Zatiaľ, čo sme naposledy rozoberali hravosť z viac „detskej“ a „nevinnej“ stránky, dnes si povieme viac k erotickej hravosti a ako ju s vašim partnerom správne požívať.

Rozdiel spočíva v tom, že zatiaľ čo detská hravosť slúži predovšetkým na načerpanie energie a vytvorenie správneho naladenia medzi dvoma ľudmi, hravosť, ktorej sa budeme venovať dnes, je ako stvorená pre zintenzívnenie sexuálneho života ako takého. Takže bez zbytočných prieťahov – moje tipyna erotickú hravosť pre partnerov:

1. Zapojte všetky zmysly


Jedným zo spôsobov ako vrátiť hravosť do spálne je využitie všetkých vašich jednotlivých zmyslov. Pre zrak môžete striedať sex pri svetle, pri sviečkach alebo v úplnej tme, prípadne so zaviazanými očami (či už iba jeden alebo obaja).

Pre váš dotykový zmysel môžete použiť rozličné predmety z rôznych materiálov, ako pierka, hodvábne šatky a pod., a dotýkať sa nimi jeden druhého. Pre vašu chuť a čuch sú ideálne niektoré druhy jedla, ktoré viete s troškou fantázie využiť rozličnými spôsobmi :). Na úvod stačí povyberať rozličné kúsky ovocia, sladkostí alebo iných aromatických dobrôt a vyskúšať partnerov um pri rozpoznávaní jednotlivých kúskov, ktorými ho budete kŕmiť, zatiaľ čo bude mať zaviazané alebo zavreté oči. Forma odmeny za správne odpovede je už samozrejme na vás.

2. Nebojte sa hračiek


Prineste do postele špeciálneho hosťa (tým nemyslím nevyhnutne ďalšiu osobu, to je téma na úplne iný článok :D). Mám na mysli rôzne erotické hračky a pomôcky, ktorých je v dnešnej dobe plno. Lubrikanty, systémy na zväzovanie, sex-húpačky alebo akékoľvek iné hračky, ktoré môžete použiť vo dvojici alebo aj sami a jeden druhému predviesť špeciálnu show – to sú všetko perfektné prostriedky pre navrátenie hravosti do spálne.

image

Aké hračky máte na výber u nás v Intimi? Pozrite sa TU.

 

3. Predstavy, fantázie a hranie sa na iných

Máte s partnerom obľúbený film, divadlo alebo seriál? Skvelé! Prevezmite role svojich obľúbených postáv a prežite vášnivé chvíľky hrajúc rozličné predstavenia a scénky, ktoré okoreníte erotickým podtónom. Toto je ideálna príležitosť pre vás aj vášho partnera prežiť svoje fantázie, a tak naplniť vnútorné potreby spojené s vašou predstavivosťou. Nebojte sa partnerovi o svojich fantáziách povedať, všetko čo budete v sebe potláčať, spôsobí iba komplikácie do budúcna.

product

Hravosť dokáže pri správnej realizácii priniesť pozitívne účinky do viacerých životných oblastí. Neváhajte s partnerom vyskúšať akékoľvek nové formy, či už tie menej sexuálne a nevinné alebo tie, o ktorých som písala vyššie pre skutočné rozprúdenie vášne.

Tak ako všetko v našich životoch, aj tieto dve formy hravosti musia byť v rovnováhe a správne sa navzájom dopĺňať. Akonáhle sa vám toto podarí, môžete sa tešiť na veľmi harmonický a naplňujúci vzťah, z ktorého životodarná energia len tak ľahko nevyprchá. A v prípade, že si budete chcieť s partnerom dopriať niečo nové a nepoznané, zavítajte do nášho centra Tantra Secrets, kde ponúkame rozličné masáže a kurzy aj špecificky pre páry.

autor: Juliana Berkyová, CSB.
zdroj: www.tantrasecrets.sk

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri