ďalší
článok
Záleží na veľkosti penisu? ČASŤ II.
Článok

Záleží na veľkosti penisu? ČASŤ II.

kategórie: Tipy a rady, Sex a sexualita, Postelné hry, Hravosť |
publikované: 19.06.2016 | autor: Intimi

V predošlom článku sme načali túto tému a dnes pokračujeme odporúčaniami, ktoré polohy sú vhodné pri menších penisoch.


Aj keď väčšine žien na veľkosti nezáleží, ale stále ste si neistý ohľadne dĺžky vášho penisu, tak sa musíte naučit, ako s vašou veľkosťou urobiť najlepšiu robotu. Experimentujte s pozíciami, ktoré umožňujú hlboký prienik a buď ručne alebo pomocou vibrátora stimulujte pri preniknutí klitoris. Pamätajte, nie je to len o vás, ale aj o nej.

Tu sú naše odporúčania na najlepšie pozície:


Psia poloha


Keď ste v správnom uhle, psí štýl je excelentnou pozíciou pre malý penis, plus to stimuluje bod G. Žena by sa mala ohnúť dopredu na lakte/predlaktie (alebo znížiť hruď na posteľ), zatiaľ čo má zadok vo vzduchu. Ak chcete vytvoriť maximálne efektívny uhol, stehná by mali byť blízko pri sebe, aby skrátili vaginálny kanál a robili prienik hlbším. Pokiaľ má žena silné svaly panvového dna (to je výhoda kegelových cvikov!), vie vás pritiahnuť bližšie, čo zlepší pocit pre oboch.

​ Antilopa


Podobná tej psej, obaja by ste mali kľačať, nakloniť sa nad partnerku. Otvoriť nohy zozadu a vstúpiť.

Had


Žena by mala ležať rovno na bruchu so zovretými nohami a vankúš pod bokom, kým je otočená na bok s ohnutými kolenami. Držte ju a umiestnite svoje genitálie priamo do nej. Jemne nech roztiahne stehná, ale len toľko, aby ste mohli prenikať.


image

Objavujte polohy, kde na veľkosti nezáleží.

 

Králičie uši

Mala by ležať na chrbte s roztiahnutými stehnami a nohy sú v blízkosti uší s vankúšom pod zadkom. Keď preniknete, bude cítiť, akoby ste vyplnili vagínu úplne. Majte na pamäti, že to môže byť ťažšie pre ženu, držať nohy v tejto polohe dlhšie. Takže pomáha v tom ruka v ohybe kolena.

V – formácia

Opäť platí, že by žena mala ležať na chrbte. Medzi jej stehnami vnikajte ako obvykle z pozície kľaku. Potom jej zdvihnite nohy a uchopte ich pri členku roztiahnutím až do písmena V. Tým sa vytvorí uhol, ktorý stavia bod G priamo v ceste vášho penisu.

Žena na vrchu

Ak sa jej páči mať kontrolu a uprednostňuje byť na vrchole, mala by sa pohybovať dopredu a dozadu alebo v kruhoch, skôr než ísť dole a hore z penisu. Nielen, že to zabráni vykĺznutiu, ale tiež zvýši svoje pocity tým, že leští svoj klitoris proti panvovej kosti.

Každý malý penis môže mať slušný sexuálny život. Tak sme vám spísali pár vecí, ktoré môžete robiť, aby ste sa v spálni cítili menej neistý.

Máte nejaké ďalšie návrhy?

autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri