ďalší
článok
Záleží na veľkosti penisu? ČASŤ I.
Článok

Záleží na veľkosti penisu? ČASŤ I.

kategórie: Sex a sexualita, Hravosť |
publikované: 18.06.2016 | autor: Intimi

Zaváži veľkosť penisu?

Všetci muži sú posadnutí ich penismi a preferujú veľký penis. Toto vytvára veľa neistôt u mužov, ktorí majú malý penis. Podľa nedávnej štúdie z Kinseyho inštitútu – Indiana University, 20% mužov v USA je nespokojných s veľkosťou svojich penisov.

​Aká je priemerná veľkosť penisu?


Priemerná veľkosť penisu počas erekcie je 14 cm, podľa Dr. Harry Fisch, M.D., zatiaľ čo scvrknutý penis má 9 cm. Je väčší alebo menší, ako ste očakávali? Bez ohľadu na to, kde sa na stupnici nachádzate, neznamená to, že väčší penis vás robí mužnejším alebo lepším milencom.

Záleží na veľkosti ženám?

Nie, naozaj. Väčšina žien si všimne, že je príliš veľký (Au, to bolí!), alebo príliš malý (je už v?), ale celkovo ženy veľkosť nezaujíma. V britskej štúdii 85% žien uviedlo, že boli spokojné s veľkosťou penisu svojho partnera. Medzitým štúdie na viac ako 300 amerických ženách v roku 2012 zistili, že 60% ženám nezáleží na veľkosti. Nebudeme však popierať, že niektoré ženy si vychutnávajú každý centimeter navyše.


image

Z druhej strany, veľkosť je dôležitá pre tie ženy, ktoré často zažívajú vaginálny orgazmus. Podľa časopisu Journal of Sexual Medicine, nová štúdia zistila, že ženy, ktoré majú často vaginálny orgazmus, ho môžu ľahšie dosiahnuť s mužom s väčším penisom.

 


Keď máte malý penis, čo robiť?


Hoci väčšina heterosexuálnych žien si vychutnáva fyzicky a/alebo psychicky prienik, mať veľký penis, nie je jediný spôsob, ako ju uspokojiť. Veľkosť je len jedna malá časť v celkovej rovnice uspokojenia. Dôležitá zložka pre ženu je psychologické prepojenie, ktoré zahŕňa atrakcie, lásku, pozorovanie.

Cíti sa sexi a vidí, že ste ňou zaujatý. Keď viete, že je do vás, tak potom? Zvyšok je na vás! Musíte vedieť, ako použiť penis, aby ste ju uspokojili. Nie je dôležitá veľkosť, musíte sa sústrediť na predohru a stimuláciu klitorisu, aby ste napomohli orgazmu.

product

Napokon, pre väčšinu žien je vaginálny orgazmus až druhým po stimulácii klitorisu. Pre viac ako 70% žien, klitoris je kľúčom k ženskému orgazmu. Tieto ženy väčšinu sexuálnej rozkoše získajú od vonkajšej stimulácie klitorisu. Orál, ručná práca alebo vibrátor, sú excelentné spôsoby, ako si dopomôcť.


Sexuálne polohy pre mužov s malým penisom


OK – napriek všetkému vyššie, stále ste si neistý ohľadne dĺžky vášho penisu. To je ten prípad, keď sa musíte naučit, ako s vašou veľkosťou urobiť najlepšiu robotu. Experimentujte s pozíciami, ktoré umožňujú hlboký prienik a buď ručne alebo pomocou vibrátora stimulujte pri preniknutí klitoris. Pamätajte, nie je to len o vás, ale aj o nej.

V zajtrajšom článku vám uvedieme niekoľko konkrétnycxh polôh, ktorými sa môžete inšpirovať.

autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri