ďalší
článok
Prečo si obliecť pančuchy do postele
Článok

Prečo si obliecť pančuchy do postele

kategórie: Tipy a rady, Sex a sexualita, Erotická móda, Vášeň |
publikované: 14.02.2016 | autor: Monika

Pančuchy pozná zrejme každá žena.Nosíte ich možno aj denne, ale napadlo vám obliecť si ich aj do postele? Nie? Mali by ste to teda niekedy vyskúšať, váš partner bude nadšený.

Prečo samodržky?

Jedným z najvrzušujúcejších kúskov oblečenia v ženskom šatníku sú podľa mužov práve samodržky. Ak si vyberiete model s krásnym vzorom, dokážu byť šialene sexi. Sú dokonalým doplnkom vášho tela aj samotné, ale sú i skvelo kombinovateľné. Doplňte ich sexi nohavičkami, vysokými lodičkami a krásnym šperkom na krku a muž bude z vás hotový. Obmieňajte i farby, je ich neskutočné množstvo, rovnako ako vzorov. Stačí si len vybrať.

Pančuchy zahalia


Okrem toho, že sú samodržky, či špeciálne pančuchy s rôznymi otvormi neskutočne sexi, sú skvelé aj na zakrytie rôznych nedostatkov. Máte problémy s popraskanými žilkami, celulitídou, zhrubnutou kožou, či inými chybičkami krásy? Nuž pančuchy ich zakryjú.

Treba ich vedieť nosiť

Pokiaľ chcete svojho partnera potešiť v sexy pančuchách, venujte tomu trocha času na prípravu. Vymyslite aké doplnky k nim použijete, aké budete mať vlasy, aký rúž budete mať na perách. Zlaďte svoj look, možností je veľa. Záleží od toho, či chcete v ten večer byť za vkusnú ťažko dobitnú dámu, alebo za ženu s nevravnými metódami.


image

Jedným z najvrzušujúcejších kúskov oblečenia v ženskom šatníku sú podľa mužov práve samodržky. Sú dokonalým doplnkom vášho tela aj samotné, ale sú i skvelo kombinovateľné.

 
product


Pančuchy ako fetiš

Slovo fetiš medzi starovekými národmi oslovovalo niečo, čo malo istú čarovnú moc. Erotický zmysel slovo nabralo až na začiatku 20teho storočia, kedy sa týmto slovom začalo označovať niečo, čo vytváralo sexuálnu túžbu. Erotické fetiše môžu byť rôzne kusy oblečenia, šperky, tetovania, či práve pančuchy. Ak muža pančuchy len vzrušujú, nie je fetišistom, len v ňomevokujú vzrušenie. Fetišistom sa stáva, ak sa bez tohto kúsku oblečenia nevie vzrušiť a nevie bez neho prežiť sex plnohodnotne. Niektorí fetišisti dokonca k dokonalému erotickému zážitku ženu ani nepotrebujú, postačia im ako objekt túžby samotné pančuchy.

autor: Monika

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri