Zábava aj výborná predohra, čo je to?

Nielen v pralese sa ignoruje pás cudnosti!

ďalší
článok
Vráťte hravosť do vášho vzťahu
Článok

Vráťte hravosť do vášho vzťahu

kategórie: Vzťahy, Postelné hry, Hravosť |
publikované: 11.06.2016 | autor: Juliana Berkyová, CSB.

Sex je dôležitou súčasťou našich životov ako ľudí, aj ako partnerov. Nanešťastie sa veľakrát stáva, že o ňom príliš rozmýšľame a stresujeme sa, namiesto toho, aby sme si ho vychutnávali. Hodnotenie samého seba a premýšľanie nad tým „správnym“ spôsobom, ako čo robiť, môže z nášho sexuálneho života veľmi ľahko vysať všetku zábavu a potešenie. Ak ste sa v predošlých vetách našli, čítajte ďalej rady, ako pomocou hravosti vrátiť do vášho vzťahu a spálne iskru.

Hravosť medzi partnermi sa môže prejavovať v mnohých formách a každý si ju vysvetlí inak, ide ale vo svojej podstate o to, ubrať trochu na vážnosti v sexe a vo vzťahu, odľahčiť napätie a odstrániť rozličné, stresom vyvolané bloky.V prvej časti tejto série sa pozrieme na hravosť v pravom slova zmysle, takpovediac „detskú“ hravosť, ktorá je vo väčšine prípadov v podstate nevinná.

​ 1. Hrajte sa s partnerom


Nemám nevyhnutne na mysli hračky pre dospelých (aj keď pre niekoho to určite bude to pravé), skôr skutočne hranie sa, či už naháňačku, schovávačku alebo obyčajnú vankúšovú vojnu. Jednoducho popustite uzdu vášmu vnútornému dieťaťu a pripomeňte si s partnerom na chvíľu bezstarostné obdobie detstva. Zahrajte si „fľašu“, „pravdu/odvahu“ alebo akúkoľvek inú hru, pri ktorej máte príležitosť kontaktu s vašou polovičkou. Či už vami zvolenú hru zakončíte maznaním alebo rovno pohlavným stykom nie je podstatné, nový nával energie pocítite rozhodne v oboch prípadoch.
image
 

2. Vynechajte nepohodlné a predvídateľné spodné prádlo

Zabudnite občas na všetky predstavy o dokonale zvodných ženách v erotických scénach a doprajte si niečo pohodlnejšie. Partnerove vyťahané tričko alebo obyčajná košeľa (pri troške zručnosti sa dá obviazať ako bezramienkové šaty ;) ), vedia v mnohých prípadoch pôsobiť oveľa erotickejšie ako podväzkové pásy.

3. Flirtujte, ako keby ste sa práve spoznali

Pri akejkoľvek každodennej príležitosti flirtujte, čo vám dych stačí. Je to zábavné a zmyselné a ak to zaberalo, keď ste sa s partnerom spoznali, nie je žiaden dôvod preto, aby to teraz bolo inak. Žmurkajte na seba, prejdite mu po tvári dlaňou, zhrňte jej vlasy za ucho – proste čokoľvek vás napadne. Aj obyčajný zvodný pohľad pri inak bežnej činnosti dokáže vyvolať reakciu a doplniť obom partnerom energiu pre pokračovanie.

product

V ďalšej časti série „Hravosť“ sa pozrieme na aktivity a činnosti, ktorých erotický podtón je značne výraznejší. Ak ovládnete obe tieto formy hravosti s partnerom, nielenže budete prekypovať energiou vya váš partner, ale aj váš vzťah samotný. A ak si budete chcieť spoločne dopriať veľmi nevšedný zážitok,zvážte Rituál tantrickej lásky - tantrickú masáž pre páry, ktorú ponúkame v Tantra Secrets. Tešíme sa na vašu návštevu.

autor: Juliana Berkyová, CSB.
zdroj: www.tantrasecrets.sk

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri