Nielen v pralese sa ignoruje pás cudnosti!

Kúzlo vedomého dotyku

ďalší
článok
Tajomstvá pre ženy,  ako mať lepší orgazmus
Článok

Tajomstvá pre ženy, ako mať lepší orgazmus

kategórie: Sex a sexualita, Ženy, Hravosť, Sebapotešenie |
publikované: 05.06.2016 | autor: Intimi

Mnoho žien si neuvedomuje, že potešenie (orgazmus) je ich právom a darom už od narodenia. Jedna časť zo ženského tela, klitoris, nemá inú prácu, ako tešiť ženu.

Niektoré ženy majú veľké šťastie, dosahujú orgazmus jednoducho. Iné ženy majú veľmi veľa práce s dosiahnutím orgazmu. Moje tajomstvo je celé o snahe, myslím si, že je čas pomôcť ženám dosiahnuť im orgazmus, ktorý si právom zaslúžia!


Tu je pár tajomstiev, milé ženy, na lepší a silnejší orgazmus


POTREBUEJETE OXYTOCÍN

Oxytocín hrá významnú úlohu v sexuálnom rozmnožovaní, niektoré výskumy tvrdia, že môže byť taktiež kľúčom k lepšiemu orgazmu, vyplýva to zo štúdie. Konkrétne sa zistilo, že viac oxytocínu zvyšuje intenzitu orgazmu a pohody po pohlavnom styku. Tak ako získať viac oxytocínu? Dotýkanie sa alebo ukazovanie lásky vášmu partnerovi môže zvýšiť oxytocín. Niekedy, slová ako „milujem ťa“ alebo „chcem ťa“, môžu dostať oxytocín do vyššieho levelu.

PREDOHRA JE KĽÚČ

Tak ako sa musíte vystrečovať pred cvičením alebo pripraviť si všetky ingrediencie predtým ako pôjdete variť, tak je predohra to, čo potrebujete pre vaše orgasmické výsledky v spálni. Či je to dotýkanie, hriešne slová alebo podpichovanie, predohra je 100% potrebná pre každú ženu. Väčšina žien potrebuje minimálne 20 minút pre výborne výsledky.

POUŽÍVAJTE LUBRIKANT

Môžete si myslieť, že ho nepotrebujete, pretože ste dostatočne vlhké alebo pretože sa nič zlé s vami nedeje. OMYL! Lubrikant zvyšuje sexuálnu hravosť a robí ju lepšou a zábavnejšou. Použi správny lubrikant v správnej situácii.Odporúčam článok o lubrikantoch, nájdeš TU.

OPAKOVANIE JE MATKA MÚDROSTI

Nehovorievala vám to vždy mama? Prečo? Pretože vás to urobí lepšími v čomkoľvek, čo robíte. Je dôležité uvedomiť si, čo sa vám páčí a čo nie. Zvýši to pravdepodobnosť orgazmu s partnerom, keď zistíte, ako si to urobiť sama.


image

Masturbácia je kľúčom k poznaniu toho, ako vaše telo funguje a reaguje na stimuláciu.

 

ODOLÁVANIE POKUŠENIU

Je to naozaj pravda: dobré veci prichádzaju tým, ktorí čakajú. Čím viac vydržíte, tým sladšia bude odmena!

ORGAZMOVÁ KONTROLA

Kontrola nad orgazmom sa zvykne nazývať jav, kedy sa približujeme k vyvrcholeniu najviac, ako je to možné, bez toho aby sme mali orgazmus. Inými slovami, keď sa už už idete urobiť, zastavte to! Keď to zopakujete 3 alebo 4 krát, vybudujete si väčší a intenzívnejší orgazmus.

VEĽMI DÔLEŽITÝ KLITORIS

Jeden z hlavných dôvod, prečo ženy majú problém s dosahovaním orgazmu počas sexu je preto, že klitoris nedostáva dostatok pozornosti. Pre viac ako 70% žien, klitorisová stimulácia je jediný spôsob dosiahnutia orgazmu. Nie je na tom nič zlé, je to len ako ženy fungujú. Keď si to zvážime, klitoris by mal byť najvyššou prioritou.

POUŽÍVAJTE SPRÁVNE SEXUÁLNE HRAČKY

Samozrejme, toto je naša obľúbená časť! Tak čo, keď potrebujete vibrátor na orgazmus? Je to oveľa lepšia možnosť ako nedosiahnuť orgazmus vôbec! Luxusné vibrátory sú silnejšie, vydržia dlhšie, sú mäkkšie a nikdy sa nesťažujú! Pozrite si naše najlepšie hračky. Odpoúčame článok Prehľad vibrátormi a čo by mal obsahovať Štartovací balíček erotických hračiek.

JEDZTE SPRÁVNE JEDLO

Môže správne jedlo a bylinky zvýšiť vaše libido? Niektorí hovoria áno, iní zase nie. Tanier mastného jedla určite vášmu orgazmu nepomôže, ale nebude na škodu vyskúšať čokoľvek ostatné! Všetci musíme jesť.

CVIČTE PANVU

Prečo práve panvové svaly? Pretože silné panvové svaly sú kľúčom k úspešnému orgazmu! Je ťažké prinútiť sa ísť do fitka, ale našťastie, toto môžete skúsiť aj z tepla vášho domova. Je to veľmi ľahké s pomôckami. Vyskúšajte venušine guličky a odporúčame k nim aj článok, ako cvičiť Kegelove cviky.

CVIČENIE

Keď hovoríme o cvičení... nemali by ste cvičiť len panvu, ale celé vaše telo! Nie len, že budete viac sebevedomejšia, ale taktiež to prinesie benefity dovašej spálne pre sexuálnych maratóncov alebo pre šialené sexuálne pozície!

Aké je Vaše tajomstvo orgazmu?

autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri