Kúzlo vedomého dotyku

Čo majú spoločné sex a emócie?

ďalší
článok
Na všetky otázky mám odpoveď sama v sebe
Článok

Na všetky otázky mám odpoveď sama v sebe

kategórie: Vzťahy, Ženy, Osobný rozvoj, Láska, Rovnováha |
publikované: 30.05.2016 | autor: Intimi

Už čoskoro sa blíži ďalší termín kurzu Múdrosť tela ženy (18.-19.6.), ktorý vedie Denisa Říha Palečková. Kurz o nás, pre nás, ktorý nám pomôže vrátiť sa k sebe a nájsť odpovede na otázky, ktoré možno tak dlho hľadáme. A aby ste mali „živú“ a lepšiu predstavu o kurze, čo vám môže dať, prečítajte si, ako kurz pomohol Martine.


Kurz Múdrosť tela ženy mi bol veľkou pripomienkou. Pripomienkou toho, že keď sa uvoľním späť do seba, do svojho tela, potom úplne neochvejne VIEM :) ...ako sa teraz mám, čo potrebujem, aby som sa cítila lepšie a celistvejšie, čo by mi práve teraz pomohlo alebo urobilo radosť... Je tak krásna úľava, keď som si vedomá toho, že na všetky tieto otázky mám odpoveď práve sama v sebe.


A počas záverečnej časti seminára som od Denisy dostala ďalší krásny "darček": pripomienka toho, ako si plniť svoje sny! :) Robili sme taký krásny manifestačný rituálik. Jednoducho sme sa sústredili na to, čo chceme, na naše pocity z toho keď sa nám náš sen vyplní... a nepátrať tak usilovne hlavou, ako sa k tomu dostať.


image

Odpovede na všetky otázky máme v sebe.

 


Do 4 dní sme s mojím mužom našli bývanie podľa našich predstáv a aktuálnych potrieb, aj keď pred tým sme "hľadali" a ja som už zúfalá nevedela, ako mám špecifikovať lokalitu bývania. Stačilo si povedať "niekde v tomto regióne" a potom už sa len sústrediť na to podstatné, čo tam chceme mať a ako sa tam chceme cítiť, vôbec to mentálne neanalyzovať (akože to predsa bude drahé také ubytovanie alebo tak) a ísť tam, kam nás nieslo naše vnútorné vedenie. A bolo to! :

Úplne som pozerala, ako to zrazu šlo, keď som sa nechala viesť svojou múdrosťou a rozumu dala len priestor tam, kde bolo treba :) Rovnako hladko sme bývanie vybavili a proste šlo všetko, ako po masle...A keď to nešlo tak hladko, tak som mala hneď jasnú spätnú väzbu a vedela som, že mám zmeniť prístup, uvoľniť sa a zase to potom pekne plynulo :)


Je to dôležitá skúsenosť, ktorá mi dodala ďalšiu dôveru v život, ktorú som veľmi potrebovala.V závere chcem povedať, že si veľmi vážim prácu Denisy, ktorá ľuďom toto všetko pripomína :) Cítim s týmto prístupom veľkú spolupatričnosť a veľmi odporúčam jej kurzy a semináre aj ďalším ženám :) "

Martina Hladilová

autor: Intimi
zdroj: www.denisaarichard.cz

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri