Čo majú spoločné sex a emócie?

Ako si pritiahnuť spriaznenú dušu, ČASŤ I.

ďalší
článok
Ako si pritiahnuť spriaznenú dušu, ČASŤ II.
Článok

Ako si pritiahnuť spriaznenú dušu, ČASŤ II.

kategórie: Vzťahy, Tipy a rady, Láska |
publikované: 22.05.2016 | autor: Mária Krejčíková

Pokračovanie článku Ako si pritiahnuť spriaznenú dušu, jeho prvú časť nájdete TU.


Pre začiatok si ujasnite, aký vzťah chcete. Ak si budete priať: "Chcem sa vydať a mať dieťa." Nezabúdajte na to, že až sa narodí dieťatko, je dokonané. Ak chcete partnera, s ktorým strávite zvyšok života a založíte rodinu, prajte si to takto. Vyjadrite sa jasne. Tiež nezabúdajte na zámer vzťahu, čo od vzťahu očakávate, prečo ho chcete. Ja som napríklad napísala: "Rastieme a rozvíjame sa v láske." A je pravda, že moja schopnosť milovať seba i život, sa za tú dobu, čo sme spolu, stále prehlbuje. Keď si myslím, že to už nejde viac, tak sa opäť stane niečo magické. Prianie vždy píšte v prítomnom čase: "Môj životný partner je ..."

 • Slobodný, bezdetný, alebo už nejaké deti má...
 • Pripravený na naozajstný vzťah.
 • Všetky jeho minulé vzťahy sú uzavreté a jeho bývalé partnerky zaberajú v jeho živote to správne miesto. Ak má dieťa, tak sa k jeho matke (otcovi) chová s rešpektom, popr. deti nemá a nevída sa s bývalými partnermi.
 • Chce-nechce vstúpiť do manželstva
 • Chce-nechce deti
 • Je skôr dobrodruh, alebo domácky typ.
 • Sme najlepší kamaráti.
 • Číta rovnaké knihy ako ja. Znamená to, že máte veľa podobných informácií a pohľadov.
 • Reagujeme na seba a máme si vždy čo povedať.
 • Máme rovnaký zmysel pre humor
 • Miluje svoje telo
 • Miluje svoju prácu
 • Má rovnováhu medzi prácou, koníčkami a vzťahom.
 • Má rovnaké hodnoty ako ja.
 • Je poriadkumilovný - dobrá gazdinka - manuálne zručný.
 • Je gentleman-dáma
 • Sme spolu sami sebou. V tom spočíva skutočná sloboda, ak sa budeme snažiť pretvarovať, alebo schovávať nejakú vlastnosť, o ktorej si myslíme, že nie je dosť dobrá, budeme v napätí a nebude nám v takomto vzťahu dobre.
 • Vedome tvoríme spoločnú budúcnosť.
 • Je z rovnakej planéty alebo z planéty s rovnakou vibráciou. (Toto je informácia pre Plejádany, kamarátov zo súhvezdia Orión, Delfína a.t.d .; títo ľudia to o sebe z drvivej väčšiny vedia, ak si nie ste istí, napíšte tam túto vetu rovnako :)).
 • Je spirituálna a naozaj to žije. (Všetci, čo čítate tieto riadky, máte k duchovnu blízko a sami ste sa iste stretli s ľuďmi, ktorí prečítali snáď všetky knihy o spiritualite a nepraktizujú nič.)
 • Robíme spoločné aktivity. (Či už je to prechádzka so psom alebo dovolenka, semináre, je dôležité, aby ste robili veci radi spolu.)
 • Domáce zvieratká. (Ak máte doma mačku, tak nech ju má rád; Naopak ak máte strach z pavúkov, nech nechová Tarantula.)
 • Je so mnou rovnako rád, ako ja s ním. (Niekto si rád zachová svoje vlastné koníčky, iný chce zase robiť všetko spolu, je potrebné, aby ste to mali rovnako.)
 • Krásne sa nám spí v jednej posteli. / Máme oddelené spálne a navštevujeme sa, ale spíme každý sám.
 • Bývanie. (Mesto, dedina, dom, byt, spolu, zvlášť).
 • Chce sa milovať a maznať rovnako často ako ja.
 • Je bohatý, chudobný, akurát. (Ak si želáte bohatého partnera, nezabudnite si priať aj to, aby bol štedrý :).)
 • Je pre mňa tým najlepším mužom a ja pre neho tou najlepšou ženou, alebo opačne.
 • Je dotykový, darčekový, úslužný, uisťuje vás denne o svojej láske, je pozorný poslucháč. (Každý z nás má iné jazyky lásky, ideál je hovoriť všetkými, ale jeden nám bude rovnako tak nejako srdcu najbližšie.)
 • Ďalším zaujímavým aspektom je úroveň duše. Chcete dušu, ktorá je na svojej duchovnej ceste ďalej než vy a vy budete v úlohe žiaka? Alebo naopak chcete dušu, ktorú povediete? Alebo chcete byť na rovnakej úrovni?


Na konci tohto zoznamu nezabudnite na magickú formulku: "Toto, alebo niečo lepšie sa mi teraz uskutočňuje pre najvyššie dobro všetkých zúčastnených." A tiež platí pravidlo nepriať si nič v negácii.

Pamätajte na poslednú vetu na vašom zozname. "Toto alebo niečo lepšie sa mi teraz uskutočňuje pre najvyššie dobro všetkých zúčastnených." Znamená to, že spriaznená duša môže vyzerať ešte o fúz inak. Môže sa stať, že si budete priať bohatého muža, ale pre vaše najvyššie dobro (vás oboch) bude, aby ste vaše bohatstvo vybudovali spolu.


image

Ale keď ho stretnete, spoznáte ho, pretože ten pocit, tá esencia toho, s kým ste pracovali, sa nedá pomýliť.

 

Často meditujte a spájajte sa s energiou tohto človeka. Predstavte si, ako sa vaše srdcia stávajú magnetické jedno k druhému a tento magnetizmus ich ťahá k sebe, pokojne aj naprieč kontinentmi, neuzavretými vzťahmi alebo čímkoľvek iným.

Každý vzťah má tiež svojho ochrancu, je to svetelná bytosť, anjel alebo akokoľvek inak chcete. Tento anjel sa stará len a len o váš vzťah, o to, aby vás oboch pripravil na stretnutie vo fyzickej rovine. Aby ste sa spoznali a aby ste sa stretli v perfektnom magickom okamihu, aby ani jeden z vás nepochyboval o tom, že ten druhý je tá spriaznená duša. Môže sa totiž stať, že po stretnutí až sa budete vylaďovať, tak nastanú pochybnosti a strachy sa vás budú snažiť zviesť z cesty, pamätajte však na okamih stretnutia a na to čo ste cítili.

O novom, zatiaľ nezhmotnenom vzťahu, nehovorte nikomu, o kom si nie ste absolútne istí, že vám to praje. Každý nový sen, či predstava, je ako bábätko. Je potrebné ho chrániť a starať sa o neho a až je dostatočne silné, tak až potom ho niekomu ukážete. Najskôr rodine, potom kamarátom a tak ďalej. Chránite sa tak pred ľuďmi, ktorí by vám chceli vašu prácu na priťahovanie spriaznenej duše vyhovárať alebo ju akokoľvek zhadzovať, pokojne aj v dobrej viere.


Pripravte sa na vstup do vzťahu.


Hlavné je uzavrieť všetko, čo bolo, a odpustiť všetkým svojim bývalým partnerom. Vaši bývalí partneri, či partnerky, vás naučili niečo o sebe, o tom aký vzťah máte k sebe samým a ako veľa lásky ste ochotní do svojho života prijať. Takže je dobré to tentokrát urobiť inak.

Odpustiť však neznamená súhlasiť s tým, čo sa stalo. Odpustenie je akt sebalásky. Hovoríte tým: "Už nehodlám v sebe držať žiadnu bolesť ani hnev. Ja som voľná a ty si voľný. "Tiež sa vyvarujte hľadaniu vinníka. Vina totiž neexistuje. Do každej situácii vstupujeme dobrovoľne a obaja ju spolu tvoríme. Či už si to sme ochotní pripustiť alebo nie, a hlavne, je to úplne jedno, pretože to, čo sa stalo, už nezmeníme. Ale ak to budeme aj naďalej sýtiť vzácnou energiou nášho vedomia, tvoríme to znovu.

Ďalšia vec, ktorá sa môže stať je, že keď sa naladíte na svoju spriaznenú dušu, začnete sama seba podvedome sabotovať. Niektorá časť vašej osobnosti nechce, aby ste do vzťahu vstúpili. Táto časť nie je zlá ani nie je potrebné sa na ňu nejako hnevať. Ona vás chráni, chráni vás pred zranením, ku ktorému je presvedčená, že dôjde. Týchto častí môže byť dokonca viac. Môžete požiadať anjela, ktorý dohliada na náš vzťah so spriaznenou dušou, nech vám pomôže tieto časti vyliečiť. Je nutné, aby ste ich zjednotili na hlbokej úrovni a všetky časti vášho ja kráčali rovnakým smerom k vytúženému cieľu. To je mimochodom potreba aj u iných cieľov, ako je priťahovanie spriaznenej duše.

Toto je niečo, čo sa vám nemusí dariť samotným a budete potrebovať vyhľadať pomoc terapeuta. Tu by som sa pozastavila. Dajte si veľký pozor, za kým idete. Tiež by ste nedali svoje peniaze žobrákovi, nech ich zhodnotí, alebo nešli za výživovým poradcom s nadváhou. Ide totiž o prenos energie. Ak prídete za pani, ktorá žije sama so svojimi mačkami a budete po nej chcieť, aby vám pomohla vyriešiť vzťahy, je pravdepodobné, že vám nepomôže. A môže to byť vaša overená terapeutka, ktorá vám pomôže v iných oblastiach života, nemôže na vás, ale preniesť typ energie, ktorým nedisponuje.

Pozrite sa preto na to, ako človek za ktorým idete, žije. Ak sám má harmonický vzťah. Až potom mu dovoľte, aby vám zasahoval do energie.


Verte a užívajte si!


Niekedy to chvíľu trvá. Vaša budúca láska je napríklad práve uprostred bolestivého rozchodu a nie je vhodné, aby ste sa stretli hneď. Verte v božské načasovanie, čoskoro sa so svojou láskou stretnete tvárou v tvár. Žite naplno a robte veci, ktoré vás bavia. Práve dnes totiž môže byť úplne posledný "single" deň vášho života. Takže si dajte zrazy s kamarátmi, upracte si doma, vytvorte pre vašu budúcu druhú polovičku miestečko. Odsuňte posteľ od steny, aby tam mohla vaša spriaznená duša vstúpiť. Hlavne sa zamestnajte nejakou naplňujúcou činnosťou, aby ste na to stále nemysleli. Zapálená túžba vám totiž bude stáť v ceste.

Osobne som žena veľmi netrpezlivá, ale darilo sa mi cez deň sa udržať, veľa som sa stretávala s ľuďmi a bolo to jednoduché. Čo však večer, až zaľahnem do postele sama a je mi smutno? Každý večer som sa ponorila do túžby svojho srdca a cítila ten magnetizmus, ktorým som svoju spriaznenú dušu priťahovala. Predstavte si, ako sa vo sne každú noc stretávate a vaše dve túžiace srdcia sa na chvíľu stávajú jedným. Môžete tiež komunikovať s anjelom vzťahu. Skrátka ten magnetizmus vedome a čo najviac zosilnite. Pred spaním sa uveďte do pocitu, že vaša láska zaspáva vedľa vás.

Tento článok je vyhotovený na základe vlastnej skúsenosti. Trvalo presne mesiac a pol od doby, čo som si ujasnila predstavu o tom, čo chcem, do dňa, keď som stretla svojho muža. A verte alebo nie, je ešte lepší ako som si v tú dobu dokázala predstaviť.

A na záver...

Nečakajte s aktivitami, ktoré by ste chceli robiť spolu s partnerom. Ak chcete so svojou spriaznenou dušou napríklad loziť po horách, tak si zabaľte batôžtek a vyrazte. Je totiž dosť pravdepodobné, že sa stretnete práve tam :).

Som presvedčená o tom, že šťastní ľudia tvoria šťastný svet a čím viac ľudí bude zamilovaných, tým menej bude na svete zloby a hriešnosti. Zamilovaní ľudia tvoria krásne veci a nevyrába sa toľko hlúpostí :).

Prajem vám všetkým, nech nájdete svoju lásku a nech ste šťastní, ako blchy v kožuchu.


Autorka článku a lektorka, Mária Krejčíková, vám ponúka aj víkendový seminár PRITIAHNITE SI SVOJU SPRIAZNENÚ DUŠU, viac informácií o ňom nájdete TU.

autor: Mária Krejčíková
zdroj: www.terapietmou.eu

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri