Ako si pritiahnuť spriaznenú dušu, ČASŤ I.

LÁSKA A SEX

ďalší
článok
Láska ide cez posteľ
Článok

Láska ide cez posteľ

kategórie: Tipy a rady, Sex a sexualita, Láska, Nahota |
publikované: 18.05.2016 | autor: Katarína Repkovska

Dámy, tentokrát upriamime pozornosť na náš protiklad - pánov. Mnohokrát sa vo svojom okolí, v televízií, v médiách všeobecne dozvedáme, prečo sme my tie podvádzané, ako sa dostať do mysle chlapov a ako tí muži vlastne premýšľajú.

V tomto článku nebudeme analyzovať, čo chlapovi uvariť a ako poskladať veci zo sušiaka tak, aby bol spokojný, ale ako ho vyfajčiť tak, aby to nebol len oral sex, ale memoriál vzrušenia aj po rokoch. Ako mužovi dopriať v posteli to, čo potrebuje, po čom baží a hlavne, o čom sníva. Aj muži majú tajné sny, a milé dámy, najnovšia kolekcia od Gucci-ho to nie je.

Po čom muži túžia


Oslovila som pár mužov z môjho okolia a spýtala sa, aká je podľa nich dokonalá žena v posteli. Na moj údiv, ani jeden z nich neriešil postavu, kilá, dokonca ani výzor celkovo, to by bolo zrejme na inú otázku.

No, sprvoti som čerpala odpovede najskôr od žien, kamarátok, známych, len tak, mimo reči. Bola som prekvapená, ako každá z nich inak premýšľa, niektoré nemajú radi oral, predohru celkovo, iným stačí len to. No, trocha som sa premenila na muža, vzala kúsok z tej mužskej duše a myslím, že sa mi dosť podarilo preniknúť priamo do ich predstavivosti.

Kým nám, ženám, pri sexe v hlave hrá monológ otázok: „Nemám moc napasované gaťky? Vidí moje brucho? Tá podprsenka ma ťahá. Môžem ho silnejšie pritisnúť?", muži majú jasno, v hlave úplne bezvetrie a vtedy nastupuje tá známa veta, kde penis začína, mozog končí. Nepremýšľajú, robia všetko pocitovo, riadia sa len chtíčom, vašou odozvou. Držte sa týchto päť zásad a zaručujem vám veľké, malé víťazstvo, pekne choďte krok po kroku!

1. PREKVAPTE HO

Buďte originálna, buďte dravá, hravá, neodolateľná. Ako sa zvyčajne začína váš sex? Noc nežností a intímností? Ľahnete si do postele, tie šťastné dostanú pozornosť od mužov, cítia jeho „náklonnosť“ v podobe tvrdého vtáka, ktorý čaká len a len na vás, iné, tie menej šťastné, dostanú otázku typu „ideme?“ a akosi už sedíte na ňom, alebo len roztiahnete nohy a v mysli ticho premýšľate, čo zajtra na obed?

Toto nie, toto vážne nie. Tentokrát ho vyveďte z miery, upravte sa, kúpte si sexy spodné prádlo, nie veľmi drahé, ak by ho náhodou z vás strhol, zakúpte pomôcky typu análny kolík, lubrikant, jednoducho, pripravte sa na premiéru novej ja.

2. Nezabudnuteľná FAJKA

Ukážte mu, kto je to zlé dievča. Nedovoľte mu dotýkať sa vás, pekne mu vystrite ruky za hlavu, pomaly choďte jazykom až dole, pochváľte mu jeho pýchu, doprajte mu trocha komplimentu, nech sa on cíti ako pán.

Penis zovrite do dlane, pobozkajte ho, pozrite naňho, usmejte sa, nech vidí, že ste vy tie šťastné, ako ho môžete uspokojiť. Začnite pomaly, celý ho lížte, s celým sa maznajte, ruku používajte len na semenníky, druhou mu môžete jemne dráždiť prostatu (tu sa zastavím, veľa mužov povie, že to je nechutné, no, kočky, oni po tom túžia, však tam je mužský bod G, prstíkom im dráždite počas fajky anal, uvidite či a ako ho to vzrušuje, ako bude vzdychať od slasti, čo zaručujem, pokračujte, ak nie, len ho silnejšie chyťte za zadok a pritlačte penis hlbšie do úst.) Bude v koncoch. Striedajte vášnivé fajčenie za pomalé maznanie.

image

Doprajte mužovi v posteli to, čo potrebuje, po čom baží a hlavne, o čom sníva.

 

3. DAJTE MU SCÉNU Z PORNA

Buďte odvážne, jednoducho opraty držíte vy. Počas jeho uspokojovania sa otočte a sadnite na neho, nie doslova, klasická 69, len s tým rozdielom, že tentokrát budete iniciátorom vy! Neprestávajte s fajčením, hladkaním, prirážaním vtáka až do hrdla a nech sa zatiaľ on hrá s vaším pokladom.

Ten pohľad a pocity v ňom budú vybuchovať, bude sa triasť rozkošou. Vrťte zadočkom, nech si plaskne po riťke, dráždi to vás a muži to priam milujú. Už keď bude zovierať zadok a dávať nohy k sebe, pomaly prestaňte a bez čakania si ho znova vrazte do pusy. Pozor na zuby, dámy, nehrýzť, možno jemne obhryzkať, no naozaj s jemnosťou a ľahkosťou.

Tu už možno to vyvrcholenie príde, no nedovoľte, aby prišlo to jeho, držte ho v napätí, nech chce viac. Možno príde to vaše, akurát, že my, ženy, máme úžasnú schopnosť ísť ďalej a možno ešte lepšie. Vzdychajte, nech vie, že ho vnímate, že to cítite rovnako, možno pár pochvál na jeho mužnosť, buďte kreatívne.

4. ČAS NA DARČEKY

Ukážte mu, že viete nakupovať aj iné, okrem jedálenských tanierov a celozrnného pečiva. Vytiahnite svoj tajný tromf. Lubrikant budete potrebovať, prichádza na rad análny kolík... No, nikdy neviete, možno ho bude pýtať aj muž, no celkom určite ho dostane do varu, ak ho bude môcť vyskúšať práve na vás, doprajte mu to.

Tu nastáva zmena rolí. Pustite kormidlo, nech točí on. Nech je pánom situácie, nech sa s vami hrá. Dovoľte mu všetko, po čom mu srdce a vták pištia. Nechcete anál? Prečo? Netvrdím, že sado maso, ale jemne, s citom, a ak je muž skúsený, určite bude vedieť aj s pomôckami, ako na to. Dovoľte mu to. Aj keď len na chvíľku, nech je v extáze. Ďalšie kroky nechajte úplne na ňom, no s tým, že sa stále zapájajte, ruky, ústa. Lížte ho, bozkávajte, ak ho to vzrušuje, opľujte mu vtáka a vrazte si ho tam sama. Alebo to len nechajte úplne na neho. No z bezduchej korytnačky sa zrazu stane posteľová šelma, to ho dostane.

product

5. VYVRCHOLENIE

Nie obyčajné, na bruško, prípadne na prsia. Ženy, pekne do úst.

Áno, zdá sa vám to moc, no myslím, že on nikdy nezabudne a bude si ceniť, že sa vám to nebrydí, však je to jeho. Nemusíte spapať, no, keď sa robí, hovorte mu, ako vás to vzrušuje, vzdychajte, pomáhajte mu a pozerajte s otvorenou pusou na neho. Okúzlite ho tým najkrajším pohľadom, aký muž môže dostať.

Po tomto akte lásky neutekajte do sprchy, ani sa nepýtajte, aké to bolo. Len si ľahnite, nechajte ho oddýchnuť. Teraz aj tak ešte nedokáže premýšľať.


Verte mi, práve ste dosiahli, že ani len nepomyslí na inú ženu a ak ste vo vzťahu, bude si vás vážiť, ceniť ešte viac, bude vedieť, aký poklad doma má.


Tak, dievčatá, odhalila som Vám trocha z trikov, ktoré chlapi milujú, no žiaľ, od žien nedostávajú.

Nerobte to za každým, nech si nezvyká, skôr nech je to len také malé víťazstvo, nech sa teší, keď budete opäť medzi dverami v sexi tangách a na opätkoch. Neviem Vám zaručiť, že každý jeden muž baží po tomto, no drvivá väčšina áno, preto sú predsa porná, buďte chvíľku aj vy tou porno hviezdou, ktorá nefrfle, keď sa musí otočiť, aby jej ho tam mohol dať.

Mužom doprajeme veľmi málo, neviem, či si zaslúžia viac, to je na vašom zvážení. No určite tým nič nepokazíte. A dokonca, je veľmi pravdepodobné, že po tom budete tou hviezdou jasnou pre neho práve vy a to predsa chceme. Bez ohľadu na to, čo s tým daným mužom plánujeme do budúcna, vždy chceme byť v rebríčku priorít ako prvé.

Sme mrchy, tú našu mini slávu si rady užívame.

Možno je článok dlhší a v hlave vám ide, či má tento sex trvať hodiny. Nie, posteľový maratón to byť nemá. Nehrajte to na kvantitu, ale kvalitu, možno to bude trvať 20 minút, ale určite tých najerotickejších 20 minút za posledné roky.

Dámy, nechajte sa inšpirovať aj našimi produktami, našimi článkami a vyskúšajte noc plnú hriechu. Zaručene na Vás nezabudne, však poobede budete znova za sporákom s vareškou v ruke :)

autor: Katarína Repkovska

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri