ďalší
článok
4 dôvody, prečo sa dotýkať pŕs a hrať sa
Článok

4 dôvody, prečo sa dotýkať pŕs a hrať sa

kategórie: Tipy a rady, Láska, Sebapotešenie, Dotyk |
publikované: 09.05.2016 | autor: Intimi

Ako sa hrať s prsiami

Prsia sú nádherné a niekedy dokážu byť aj zdrojom potešenia. U niektorých žien vyvoláva hra s prsiami orgazmus. Pre iné sú prsia proste len určitá časť, z ktorej neprichádza žiadne potešenie z hry s nimi. Zapamätajte si, že ste normálna, nech ste ktorákoľvek z nich!

Rozdiel je v tom, ako ženy reagujú na dotyky a hranie sa s prsiami. Každé sú iné a rozlišujú sa v ich veľkosti, forme a v citlivosti. Preto tu nie je presne určený spôsob, ako sa s nimi hrať.

Tu sú 4 dôvody, prečo by sme sa mali dotýkať svojich pŕs alebo prečo by sa mal partner s nimi hrať.

1. Je to príjemné!


Je jedno akej veľkosti sú, každé jedno má rovnaké množstvo nervových zakončení. Pravdou je, že niektoré sú citlivejšie. Prečo? Väčšie prsia majú tieto nervové zakončenia viac rozpriestranené. To znamená vo všeobecnosti, že väčšie prsia zvládnu pevnejšie uchopenie. Pokúste sa ich držať vo svojich rukách, zdvíhať a stláčať (začnite nežne!). Pri menších prsiach, ich stláčajte nežne k sebe alebo mierne s nimi nadskakujte. Objavujte pri tom rôzne pozície, používajte rôzne množstvo tlaku a vyskúšajte rôzne dotyky. (napr. lízanie, cucanie, ...)

image

Maznanie, hladenie a záujem o prsia zapríčiňujú, že mozog vypúšťa oxytocín, hormón lásky a maznania.

 

2. Pomôže to vám aj vášmu partnerovi, byť si bližšími.


Maznanie, hladenie a záujem o prsia zapríčiňujú, že mozog vypúšťa oxytocín, hormón lásky a maznania. Tento chemický prvok, ktorý taktiež vypúšťa mozog pri obíjmaní a vyvrcholení, vzbudzuje silný pocit blizkosti medzi vami a vašim partnerom.

Zábavný fakt: oxytocín je dôvod, prečo môže stimulácia bradavky vyvolať pôrod!

3. Pomôže Vám to odhaliť problémy načas.


Čím viac sa vy a váš partner budete dotýkať vašich pŕs, tým viac sa oboznámite s tým, aké sú na dotyk. No a potom jednoduchšie rozpoznáte na nich zmeny alebo dokonca hrudky, ktoré sa na nich objavujú. Keď sa ich nedotýkate často, buď vy sami alebo počas sexu váš partner, tu je dobrý dôvod vyskúšať to! A keď je váš partner starostlivý, povedzte mu, aby vám dal vedieť, keby zacítil nejaké zmeny

4. Nekonečné možnosti na hranie.


Lízanie, dráždenie, stláčanie, pohupovanie, fackanie ich, cucanie a kopec iných vecí, na ktoré si len zmyslíte (samozrejme v medziach bezpečnosti).

product

Dotýkajte sa ich počas toho, ako je žena na vás, alebo počas misionárskej polohy. Sústreďte sa na tú časť farebnej kože okolo bradavky, nazývanú areola, na jej spodnú, bočnú alebo mimoriadne citlivú vrchnú časť.

Môžete stráviť roky nad ich objavovaním, nad objavovaním spôsobov, ako sa s nimi hrať a stále máte množstvo možnosti! Zahrajte sa po svojom alebo nech sa hrá váš partner.

Čo je najdôležitejšie vo vašom prístupe, je vaša zvedavosť a zmysel pre humor. Keď to ide dobre, pokračujte a zapamätajte si to na neskôr. Keď je niečo OK, skúste to znova alebo to skúste trošku iným spôsobom. (napr. pridajte masážny olej alebo lubrikant, použite pierko alebo hodvábnu textíliu...)

A pokiaľ to nie je dobré? Buďte vďačný, že ste sa naučili, čo nefunguje a vyhoďte to zo svojho menu! Rovnako ako s inými sexuálnymi hrami, čo funguje na jednom, nemusí fungovať aj na druhého. A čo sa vám páčilo, sa pravdepodobne časom zmení, najmä vtedy keď máte deti, prejdete si menoupauzou alebo budete operovaní.

Vždy začínajte nežne a meňte citlivosť postupne. Možno zistíte, že príliš jemné dotyky môžu štekliť... Po určitom čase a vynaložení energie na objavovanie, zistíte presne, aký dotyk alebo hra vás, alebo vášho partnera naštartuje alebo vás, alebo oboch vzruší.

autor: Intimi
zdroj: www.mysecretluxury.com

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri