Ako hovoriť o sexe s partnerom

Prepis limbického systému

ďalší
článok
Tantrická láska
Článok

Tantrická láska

kategórie: Vzťahy, Intimita, Sex a sexualita, Osobný rozvoj, Láska, Tantra |
publikované: 01.05.2016 | autor: Martin Plas, CSB

Tantra... Toľko sa o nej hovorí... Čo vám prinesie tantrické milovanie a o čo vlastne ide? Odborník z našej poradne, Martin Plas, CSB, so svojou partnerkou Luciou Sitařovou, CSB, vám to predstavia na svojom kurze Tantrická láska. Martin vám teraz povie viac o kurze...


Prajeme vám zmyselné jarné dni a srdečne vás pozývame na náš krásny kurz, Tantrický LÁSKA 19.5.-22.5.2016.

Možno si hovoríte: "Ďalší z tantrických kurzov u nás." Ale náš kurz je niečím výnimočný! Tantrické masáže nám budú kľúčom k praxi vedomého milovania (a sebamilovania) a otvoreniu sa tantrickej láske. Prežitok, porozumenie, transformácia.Na tomto kurze sa budete môcť zoznámiť s našim konceptom tantrického milovania. Páry ho môžu aj spoločne prežiť a jednotlivci sa mu veľmi priblížia prostredníctvom zmyselných masáží. To zmení (nie len) váš intímny svet v niečo krásne... nepredstaviteľne krásne!!! Tak sa prirodzenými krokmi dostanete k tantrickej láske. Mieru intimity na kurze si nastavíte sami.

V troch krokoch vám odhalíme tajomstvo moderného tantrického partnerstva.


Aké sú naše Tantrické kurzy?

Zbavte sa domienok a počúvajte svoje srdce. Niekto tvrdí, že tantrické techniky sú tie, pri ktorých sa ľudia milujú hrooooozne pomaly, dlho a nesmú dosiahnuť vyvrcholenie. Iní si myslia, že tantrické kurzy sú vlastne swingers párty, kde to robí každý s každým. Mnohí považujú tantru len za akési spirituálne bláboly. Rad domienok vychádza z obyčajnej neznalosti.image

Spoznáte sami seba, ale aj svojho partnera v novom svetle.

 

Domienky o tantre uvedieme na pravú mieru:


1. Tantrické milovanie nie je len pomalé, ale aj vášnivé.

2. Tantra nie je len pre "ezoterikov", je pre každého, kto je ochotný posilňovať a objavovať svoju osobitosť a skvalitňovať svoj intímny život a partnerstvo.

3. Áno, občas sa stane, že sa na kurze stretnú intímne dvaja neznámi ľudia, ktorí sa spolu masírujú a možno majú potom aj sex na izbe, alebo po kurze. To však nie je swingers, to je život :-) Ja som takto stretol Luciu a nikdy som to neľutoval.

4. Domienky šíria predovšetkým tí, ktorí sa s tantrou nikdy nestretli.

Čo vám prinesie tento kurz?
Tantrické stretnutia sú liekom na uponáhľanú dobu. Doprajete si krásny spoločný čas. Objavte nový rozmer prežívania a potešenia. Naučíte sa pracovať so svojou sexuálnou energiou, ktorú ste doteraz vnímali len ako vzrušenie. Spoznáte sami seba, ale aj svojho partnera v novom svetle. Budete tancovať medzi láskou a vášňou.

"Neváhajte a otvorte sa radosti, potešenia, sile, láske a predovšetkým zmene.
Veľmi sa na vás tešíme. "
Martin a Lucia

Viac o kurze TANTRICKÁ LÁSKA TU.

autor: Martin Plas, CSB

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri