ďalší
článok
Čo urobiť, aby si povedal, že ste jeho NAJ
Článok

Čo urobiť, aby si povedal, že ste jeho NAJ

kategórie: Vzťahy, Intimita, Sex a sexualita, Potešenie |
publikované: 05.04.2016 | autor: Intimi

Priznajme to, svojich partnerov a milencov, ktorých sme v živote mali, porovnávame. Je to tak, je to normálne, robíme to. Ideálne je, ak je váš súčasný partner vo vašom rebríčku na prvom mieste. Ale už ste sa niekedy zamysleli nad tým, kde ste vy na jeho zozname?

Čo keby sme vám povedali, že existuje spôsob, ako byť na prvom mieste bez toho, aby ste sa ho to pýtali? Pretože priznajme si to, hovoriť o minulých milencoch, môže byť mierne nepríjemné pre oboch...

Iste existuje nespočetné množstvo sexy tipov a neposlušných trikov, ktoré ho môžu dostať, vzbudzovať silné vzrušenie, prebudiť takú vášeň, že sa na vás bude pozerať „hladnými“ očami. Ale čo si povieme teraz, je v skutočnosti o veľa jednoduchšie.

V skutočnosti je to tak jednoduché, že si môžete dokonca pomyslieť: "V žiadnom prípade šťastie a potešenie. Nemôže to byť tak jednoduché. "

Ale je to tak jednoduché!


Veľmi jednoduchá vec, ktorú musíte urobiť na to, aby sa cítil tak, že má pocit, že vyhral veľkú cenu v sexuálnej lotérie je, aby ste boli nadšená zo sexu.Vidíte? To znie neuveriteľne jednoducho.

Ale je to zdanlivo jednoduché. Tak jednoduché, že to môže byť zabudnuté.

Všetci vieme, aké to je, mať plnú hlavu myšlienok, stres, neistoty o svojom tele, ktoré nás dokážu prenasledovať uprostred sexu. To nás odpája od prítomného okamihu. Čo sa premieta do menšieho nadšenia z toho, čo sa práve deje.

A čím dlhšie ste v monogamnom vzťahu, tým viac tieto odpojenia môžu nastať. Predstava na sex môže vyvolávať len polovicu z nadšenia v porovnaní s tým, ako to bolo na začiatku.


image

Spomeňte si, keď jeho prsty urobil svoje prvé prieskumné cesty po vašom tele...

 

Keď jeden (alebo obaja z vás) sa necíti nadšený v sexe, pripadá vám to ako fuška. Rozhodne to nevzbudzuje v partnerovi pocity žiadanosti, vzrušenia a vášne. A jadro toho, čo robí jedného milenca "lepším" ako iného, je v tom, ako vás zbožňoval a vzbudil vo vás pocity žiadanosti a vzrušenia.

Premýšľajte o tom... Keď váš milenec nešetrí pozornosťou a budete sa cítiť, ako najviac sexy žena na tejto planéte, tak to má veľký vplyv na vaše vzrušenie. A čím ste vzrušenejšia, logicky tým lepší sex nasleduje.

Máme tu pre vás 2 tipy, vďaka ktorým budete obaja vzrušení a nadšení a budete mať úžasný sexuálny život.
product


1. Sústreďte sa na daný moment

Poďme sa na chvíľu zamyslieť a spomeňme si, keď sme sa milovali prvýkrát s našim partnerom... Preciťovali ste to každou bunkou vašej bytosti, keď jeho prsty urobil svoje prvé prieskumné cesty po vašom tele. Spomeňte si, ako ste sa sústredili na každý pocit, potešenie, túžili ste vedieť, ako sa jeho telo cíti.

Boli ste zameraná na to, čo sa deje každučkú minútu a sekundu. A to je základ nadšenia.

Keď sa budete najbližšie milovať, straste predtým stres z celého dňa. Pustite všetko, čo vaša myseľ žongluje a sústredťe sa len na svoje telo, jeho telo, a ako to cítite.

2. Prejavte sa

Povedzte svojmu mužovi, ako veľmi sa vám páči to, čo robí. Rozprávajte neslušne. Vzdychajte. Kričte jeho meno! Inými slovami, uistite sa, že nemá žiadne pochybnosti o tom, ako si to užívate.

Susedia môžu tiež vedieť, ako skvele sa práve máte ;)

Tiež, buďte akčná. Dajte mu najavo, akú pozíciu chcete. Povedzte mu, čo chcete - tvrdšie, rýchlejšie, pomalšie, hlbšie. A ukážte svoje nadšenie, uistite sa, že sa cíti dobre. Pobozkajte ho na miestach, ktoré miluje.

Prajeme vám vzrušujúce POTEŠENIE!

autor: Intimi
zdroj: www.ilovemylsi.com

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri