Najlepšie prírodné afrodiziaká

Zakázané, neslušné, vulgárne, TABU?

ďalší
článok
Sebavedomie ako najväčšia zbraň
Článok

Sebavedomie ako najväčšia zbraň

kategórie: Tipy a rady, Ženy, Osobný rozvoj, Erotická móda, Rovnováha |
publikované: 08.10.2015 | autor: Monika

Je vaše sebavedomie na bode mrazu? Neveríte si, ste nesvoja na konferenciách, pracovných cestách, či pri mužovi, ktorý sa vám páči, ale bojíte sa ho osloviť? Vyhrabte vaše sebavedomie a ženskosť a očarte všetkých naokolo! Dá sa to...


Žena, ktorá má na sebe krásne spodné prádlo zaváňajúce očarujúcou vôňou čistoty, ženskosti, vášne a sexuality dokáže rozdúchať pocity každého muža. A nielen jeho, ale i tie jej. Určite ste mali na sebe už nejaké jemné, alebo naopak divoké spodné prádlo a dívali ste sa v ňom na seba do zrkadla. Pamätáte si ten pocit? Cítili ste sa pri tom ako femme fatale, ktorú hocikto nemôže dobiť, ale ktorú chce dobiť každý? Citili ste to, ako vám stúplo sebavedomie a narástla chuť niekoho očariť? Určite áno. Však to bolo skvelé?

image

Sebavedomá žena má zbrane najväčšieho kalibru: ladné gestá a úsmev.

 

Sebadôvera


Chýba vám niekedy sebadôvera, pocit neodolateľnosti a krásy? Cítite sa často nesvoja? Sebadôvera nepramení len z vedomostí, spoločenského postu a počtu cifier na vašom účte. Sebadôvera nie je uložená tak hlboko, ako si myslíte. Tá vaša je možno práve pod vašim oblečením, len nevolíte správne prostriedky na jej vylovanie.

Skúste si pod vašu púzdrovú sukňu obliecť samodržky namiesto klasických siloniek zabárajúcich sa do vašich kriviek. Skúste namiesto nohavičiek ala Bridget Jones, natiahnuť nohavičky Dity von Teese. Skúste si namiesto obyčajnej podprsenky bez jedinej čipky, obliecť niečo zvodnejšie. Garantujem vám, že sa budete cítiť úplne inak.


Každá z nás pozná romantické filmy, ktoré nás šteklia nielen pri srdci. Takmer vždy sa tam mihne okamih, kedy sa hlavná hrdinka chystá na nejakú dôležitú udalosť. Strihnutie obrazu ako si spomalene naťahuje samodržky, ako si pomaly zapína podprsenku, obraz ako si prehrabne svoje práve natočené vlasy, ako si narúžuje pery...

Všupnite sa aspoň z času na čas do svojho filmu. Nájdite si na seba čas, staňte sa hrdinkou toho vlastného dobrodružstva, vlastného života. Čaká vás dôležité stretnutie, porada, rande?

Nájdite si na seba čas. Vyberte tú krásnu púdrovú podprsenku z vášho bielizníka, s tými neuveriteľne sexi nohavičkami a oblečte ich na seba s kúskom dramatičnosti. Skutočne to zaberá! Cíťte sa pri tom ako zamilovaná Bejby z Hriešneho tanca, kedy sa chystala na svoje prvé vystúpenie s chlapom, ktorý jej dokázal rozbúšiť srdce do šialenstva. Ten pocit predsa tiež každá z nás dôverne pozná.

Narúžujte si pery, trošku parfumu a sebavedomie je doma. Je to tak jednoduché... Sebavedomá žena má zbrane najväčšieho kalibru: ladné gestá a úsmev. A zrazu ide všetko jednoduchšie...


autor: Monika

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri