ďalší
článok
Vášeň
Článok

Vášeň

kategórie: Vzťahy, Intimita, Vášeň |
publikované: 28.02.2016 | autor: Mária Malecká

Či už chceme, alebo nie, február sa väčšine ľudí spája s Valentínom. Niektorí tento sviatok milujú, iní práve naopak, naňho nadávaju a odcuzujú ho ako silnú komerciu. A však väčšina z nás o ňom hovorí a nakoniec svoju milovanú osobu niečim obdaruje.

Valentín je označovaný za deň lásky a partnerstva. Chceli sme ho však s vami zdieľať trochu inak. Netradičnejšie ako cez kytice a bonbóny. Predovšetkým darčekmi, alebo aktivitami, ktoré by posilnili váš vzťah dlhodobejšie ako len v jeden deň! Valentín však rozhodne nemal byť našou februárovou témou mesiaca . Vyvolal v nás však mnoho emócií a jedna z nich bola vášeň. No a preto voľba padla práve na ňu.

Podobne ako pri Valentínskom dni, sme sa chceli pozrieť na vášeň inak. Napríklad, čo pre nás vášeň znamená, ako prehĺbiť vzťah a milovanie, ako si vzťah okoreniť, ... Jeden spôsob, ako si vzťah okoreniť sú aj erotické pomôcky, takže v tomto mesiaci sme vám niektoré z nich predstavili bližšie. Do tejto kategórie však patria aj rôzne ďalšie vecičky, ako masážne oleje, kupeľové oleje, sviečky, parfémy.... A tie nám rozhodne pomáhajú navodiť tú správnu atmosféru k tejto téme. A preto som veľmi rada, že tento mesiac sme pridali medzi naše produkty aj značku Yes For Lov. Ak ste si ju náhodou ešte nepozreli, vrele vám to odporúčam.


image

Už ste skúsili novú značku Yes For Lov a jej vychytávky?

 

V tejto vysokokvalitnej kolekcií nájdete mnoho rôznych olejov, sviečky, ktoré sa vám zmenia na olej a môžete ho použit na telo a všetko v nádherných vôňach. A keď sme už pri vôňach, parfémy tu rozhodne nemôžu chýbať.

Táto značka vznikla aj so zámerom priniesť vášeň, hravosť a pestrosť do intímneho života. Ako čítame vaše dotazy v našej poradni, v správach, ktoré nám posielate, téma vášeň je veľmi aktuálnou. Zmizla totiž z našich dlhodobých partnerských vzťahov. Mizne nám z našich osobných životov. Skúste jej dať šancu, aby sa opäť prejavila. Môžete ju začať objavovať postupne a možno práve produkty Yes for Lov so svojim rafinovaným prevedením sú tým príjemným štartom po dlhšej dobe „útlmu“ vo vzťahu. Pozrite sa do nášho eshopu a uvidíte sami, čo je práve pre vás vyhovujúce.

Verím, že ste si tento mesiac s nami užili :) Ďakujem za vašu priazeň a teším sa už na nový mesiac a s ním aj na našu novú tému.

Mária Malecká, zakladateľka Intimi

autor: Mária Malecká

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri