ďalší
článok
5 spôsobov, ako okoreniť váš vzťah
Článok

5 spôsobov, ako okoreniť váš vzťah

kategórie: Vzťahy, Tipy a rady, Intimita, Sex a sexualita, Vášeň |
publikované: 25.02.2016 | autor: Intimi

Žiadny vzťah nie je perfektný. A kedže máme teraz tému mesiaca Vášeň, rozhodli sme sa, že vám prinášame pár tipov, ako ho okoreniť.

1. Komunikácia


Buďte úprimní, ak chcete pridať viac „korenia“ v spálni. Ak chcete v spálni rôznorodosť, pestrosť, skrátka nie stále to isté, určite to svojmu partnerovi povedzte. Ak by ste mali pocit, že vás nechápe, možete spraviť pokus: skúste variť rovnaké jedlo na večeru niekoľko dní za sebou. Potom sa opýtajte svojho partnera, či mu to ešte chutí. V tomto bode váš partner určite pochopí, ako sa cítite.

2. Urobte si čas na sex

Váš život je zaneprázdnený. A však, vždy si spravte čas pre seba navzájom a intímne chvíle. Choďte na rande, kúpte si nové spodné prádlo, osprchujte sa spolu, alebo zmeňte vašu spálňu na sexy budoár.


image

Nájdite si čas pre seba.

 

3. Buďte si sebaistí!

Ako sa cítite vy sami so sebou, prechádza do toho, ako sa cítite v spálni. Nechajte všetky svoje neurózy pri dverách a vedzte, že váš partner vás miluje bezpodmienečne. Tiež nezabúdajte na to, že je dôležité poznať svoje telo a vedieť, čo vás vzrušuje. Opakovanie je matka múdrosti!

product

4. Činy hovoria hlasnejšie než slová

Ukázate svojmu partnerovi, čo sa vám páči. Činy vždy hovoria hlasnejšie ako slová. Prekvapte svojho partnera a on to bude milovať, keď budete iniciátorom!! Buďte iniciátor na budúci týždeň a uvidíme, aký rozdiel to spraví. Alebo skúste predviesť svoju fantáziu a stavíme sa, že váš partner sa k vám pridá.

5. Nezabudnite, čo je dôležité

Baviť sa! Sex je o dobrom pocite o sebe a to by mala byť zábava. Nedovoľte si cítiť sa pod tlakom a nerobte nič, čo nechcete robiť, ale vždy sa snažte mať otvorenú myseľ. Takže, komunikujte, zmeňte rutinu a skúste sexuálne hračky! Vzťahy vyžadujú prácu. Koniec koncov, a nestojí za to?

autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri