ďalší
článok
Prehľad vibrátormi
Článok

Prehľad vibrátormi

kategórie: Tipy a rady, Erotické pomôcky, Sebapotešenie |
publikované: 07.02.2016 | autor: Intimi

Chcete si kúpiť vibrátor a neviete aký, ktorý? S čím začať, ako ho používať? Mnoho žien si kladie tieto a mnohé ďalšie otázky. Na jednej strane, je vibrátor lákavé potešenie a na druhej, sú tam možno obavy, alebo len skrátka nevedomosť, čo sa na trhu nachádza a ako si vybrať.

Alebo...

Je tu druhá možnosť. Už nejaký máte a chcete ďalší. Možno ten, čo máte nesplnil vaše očakávania, alebo jednoducho chcete ďalší, iný. Každý z nich sa líši a teda aj potešenie s nimi sa líši, takže prečo sa oberať o dobroty a neobohatiť si zbierku. ;)


Tak poďme sa pozrieť na to, z čoho môžeme vyberať. Možností je nespočetne veľa, ak by sme písali o všetkom, napíšeme knihu, a preto sme vybrali zopár z nich, o ktorých si myslíme, že by ste o nich rozhodne mali vedieť!

- Mini Vibrátor Ultrazone XS -

Ako už jeho pomenovanie hovorí, radí sa medzi minivibrátory, ktoré majú niekoľko výhod. Odporúčame ich ako prvú kúpu vibrátoru, je to príjemný začiatok, ako sa s vibrátormi zoznámiť. A ďalšie výhody, sú výborné na cestovanie! Alebo ich môžete nosiť v kabelke a teda mať ho „po ruke“. Mnohé majú tvar a farby, kde sa nemusíte obávať, že by vám ho v kabelke niekto zbadal, pretože na prvý pohľad, ako vibrátor, ani nevyzerajú. Čo môžeme povedať aj o našom spomínanom Ultrazone XS. Jeho výzor je veľmi elegantný a jemný. Je vynikajúci na vonkajšie použitie a teda dráždenie klitorisu. Už jeho tvar predpovedá ohromný zážitok. Jeho krivky okrem toho, že sú elegantné, sú pohodlné do dlane. Jeho jemný povrch iste ocení každá z vás. A nezabúdajme na jeho osvetlené ovládacie prvky, takže je vynikajúci aj na nočné hry. V ponuke je v 2 farbách, čierna a biela. Už ste zvedavé, ako vyzerá, vieme :) tak pozrite si ho priamo TU, v našom intímnom eshope.

- Rabbit Vibrátor -

Rabbit vibrátor je skrátka klasika, ktorú by mala mať každá z nás. Tento vynález spája 2 úžasné veci – stimuláciu klitorisu jeho vonkajšou časťou a stimuláciu Bodu G vo vnútri. Takže už si asi viete predstaviť, čo nasleduje. A pri tomto konkrétnom, ktorý vám ukazujeme, ešte stojí za zmienku, že je nabíjateľný, čiže žiadne baterky nepotrebujete, ma príjemný materiál, má 5 vibračných programov a je vodeodolný. Patrí do strednej cenovej kategórie. Výborná investícia.

- Super slick -

Existuje ešte stále aj úplna klasika. Áno, aj toto je možnosť. Klasický vibrátor, na baterky, v peknom zlatom, či striebornom prevedení. S týmto nemôžete nič pokaziť a je za vynikajúcu cenu!

- Vibe Therapy Euphoria -

Dnešná doba nám však ponúka viac, či už materiálom, tvarom, farbou, stimuláciou,... Vibrátory Vibe Therapy sú toho dôkazom rovnako, ako to dokazuje aj ich obľúbenosť medzi nami ženami. Sú v rôznych farbách, veľkostiach, tvaroch a sú strednej cenovej kategórie. Povedzme si viac k jednému z nich s menom EUPHORIA. Už samotný názov nám napovedá... Jeho jedinečnosť spočíva s kombinácii stimulácie Bodu G, zaujímavým tvarom po celej dĺžke a siedmymi programami vibrácií. Jeho dalšie výhody sú len plusom, ako vodeodolnosť a kvalitný materiál. A ako vyzerá? Pozrite TU.


image

Potešenie na veľa spôsobov. Stačí si vybrať ten svoj.

 

- Sqweel -

Túto hračku milújú všetky ženy, ktoré milujú prijímať orálny sex. Pretože tento vibrátor ho dokonale napodobňuje a na trhu nemá konkurenciu! Má v sebe ukrytých 10 jazýčkov, ktoré vás zaručene dovedú, kam potrebujete. Rýchlosť a intenzitu si viete regulovať samé pomocou ovládania. V ponuke je aj "vreckové" menšie prevedenie, ktoré má samozrejme aj nižšiu cenu. Ponúka však stále dokonalé potešenie vo forme 3 programov. Oba modely sú nabíjateľné. Túto neodolateľnú hračku budete milovať!

- We - Vibe -

Ako aj všetky hračky, a teda aj vibrátory, sú vhodné aj do páru.... Áno, je to tak, môžete sa zahrať aj s partnerom. Ak sa teraz pýtate, a kladiete si niekoľkokrát otázku „ako“, „Ako pár?“, „Ako to povedať priateľovi?“, a podobne, tak vám odporúčame článok Ako predstaviť erotické pomôcky a tiež článok, Prečo vzťah potrebuje erotické pomôcky. Ale poďme teraz naspať k nášmu vibratoru We – Vibe, pretože to je zážitok, ktorý by ste mali skúsiť a zažiť. Je to vibrátor, ktorý je vyslovene určený pre páry a používa sa priamo pri pohlavnom styku. Ak sa teraz pýtate, ako to potom vyzerá a ako sa používa, najlepšie bude, keď si pozriete video priamo TU pod produktom...

Vitajte späť pri čítaní... Myslíme, že teraz už veľa vysvetľovať netreba :) Spomenieme však ešte niekoľko výhod, ktoré musíte vedieť, ako napríklad, že má ovládanie, samozrejme niekoľko režimov, že je nabíjateľný a že je k nemu k dispozicii aj aplikácia na telefón, vďaka ktorej si môžete vytvárať vlastné programy a tiež ovládať na diaľku, akúkoľvek! Takže sa môžete spolu hrať aj vtedy, keď ste každý na inom mieste.

- Whoop.de.doo -

Whoop.de.doo je značka renomovanej českej dizajnérky Anny Marešovej, ktorá za ňu dostala mnoho ocenení. Ak máte chuť si o Anne a jej práci prečítať viac, odporúčame článok Anna Marešová.

Vibrátor je jej nový produkt. Je to "pán medzi vibrátormi". Ak si chcete dopriať naozaj luxusný dizajnérsky kúsok, toto je tá pravá voľba. Okrem toho, že vibrátor disponuje úžasnými vecami, ako 3 motorčeky, ktoré sú pozdĺž celého vibrátora a tým spôsobujú ohromné potešenie, tak je to aj jeho vysokokvalitný a jemný materiál, mimoriadne príjemný na dotyk a tiež chceme spomenúť jeho perfektné intuitívne ovládanie. Takže teraz máte jedinečnú možnosť. Prípadne páni, ktorí chcete venovať luxusný a špeciálny darček svojej partnerke, toto je to pravé orechové.

Veríme, že sme vás previedli základom, že sa teraz lepšie zorientujete a že sme vám pomohli vybrať si svojho miláčika. Ak máte akékoľvek otázky, kľudne sa nás pýtajte v komentároch pod článkom, alebo nám napíšte na mail info@intimi.sk, do predmetu dajte „clanok“.

Prajeme Vám veľa potešenia!


autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri