ďalší
článok
Fifty Shades of Grey
Článok

Fifty Shades of Grey

kategórie: Sex a sexualita, Erotické pomôcky |
publikované: 06.02.2016 | autor: Intimi

Fenomén, ktorý pohltil milióny žien. Je tu už nejaký ten čas a stále patrí medzi najpredávanejšie knihy. Zároveň polarizuje spoločnosť na dve skupiny, tí, čo ju milujú a tí, čo ju neznášajú. Ale všetci o nej rozprávajú a každy ju pozná. Toľko sa o tom rozpráva, že každý je zvedavý a vačšina si román prečíta.

Je to prvý román s erotickou témou, ktorý oslovil milióny žien, stal sa bestsellerom a rozprúdil vlnu tohto druhu beletrie.


Prečo milióny žien milujú Fifty Shades of Grey?


Dôvodov je niekoľko. Po prvé, ženy si užívajú sex. Po druhé, ženám sa páči erotika. A po tretie a veľmi podstatné, ženy si užívajú erotické dobrodružstvo zabalené do pohľadnej fantázie a bezpečne zabalené do monogamného vzťahu, ktorý hlavné postavy majú.


A ďalšie dôvody...


Časť úspechu Fifty Shades je, že v knihe je celý rad sexuálnych scén, v ktorých sa hlavná ženská postava, Anastasia Steele, ocitne v situácii, kde ju úplne zmietla jej vlastná vášeň. Je uchvátená diabolsky pohľadným a psychologicky dysfunkčným Christianom Greyom, s ktorým má bezprostredný a trvalý vzťah. Monogamia jej umožňuje zažiť mnoho nebezpečných a sexuálne trhavých dobrodružstiev. Anastásiu strháva vášeň, zažíva silné orgazmy a scény v knihe sú podobné, alebo rovnaké, ako sexuálne túžby mnohých žien. Takže sa v tom mnoho žien vidí a zároveň im to „dovoľuje“ sa tomu otvoriť, nakoľko kniha vytiahla praktiky BDSM z rúška tabu a následná realita a diskusie ukazáli, že sú bežné a praktizuje ich mnoho ľudí.


image

Silné vnemy našich zmyslov podporujú strhujúcu vášeň a umocňujú zážitok. Doprajte si to aj vy s kolekciou Fifty Shades of Grey.

 


Štúdie zistili, že 64% žien má takéto fantázie. Dominantný partner, ktorý to má úplne pod kontrolou a žena sa necháva unášať vášňou a potešením. Plus, techniky BDSM, ktoré sú významnou súčasťou sexuálnych scén v knihe, spôsobujú silné vnemy viacerých zmyslov, čo umocňuje zážitok. Napríklad predstavte si, že máte zaviazané oči, a teda zrak je „vypnutý“. Takto sa o veľa viac sústredite na ostatné zmysly a tým umocňujete pocity a vnemy z nich. A takto by sme mohli pokračovať ďalej.

„Horúcim“ faktorom je aj to, že žena v danej polohe submisívnej partnerky pri sexe sa oddáva partnerovi, ktorý má jej plnú dôveru, on to má úplne pod kontrolou a jej to dovoľuje totálne sa uvoľniť a len príjmať. A toto príjmanie môže byť veľmi silné, sexy a vzrušujúce.

Ako túto vášen zažiť, s tým vám poradí aj kniha Päťdesiat odtieňov vášne, ktorá je návodom, ako zažiť vášen v štýle Fifty Shades. A v neposlednom rade nám tento fenomém priniesol aj celú kolekciu sexuálnych pomôcok, s ktorými si svoj sexuálny život môžete obohatiť. A samozrejme ich nájdete aj v našom eshope.

Užite si ich!

P.S. Do pozornosti vám dávame novú knihu z tejto rady, GREY. Ide o svet Paťdesiat odtieňov sivej očami Christiana Greya prostredníctvom jeho vlastných slov, myšlienok, úvah a snov. Kniha je už v predaji na predobjednávku :)

autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri