Tantra masáže

Jednorožec alebo 10 minút pre seba?

ďalší
článok
Som baculka a blokuje to môj intímny život
Článok

Som baculka a blokuje to môj intímny život

kategórie: Tipy a rady, Intimita, Sex a sexualita, Ženy, Osobný rozvoj, Muži, Láska |
publikované: 20.01.2016 | autor: Intimi

Do poradne nám prišla otázka od Kokinky, ktorá sa pýta odborníka Martina Plasa, CSB v mene baculiek. Martin na to odpovedal krásne a obšírne, a tak sme sa rozhodli túto odpoveď publikovať ako článok, ktorý pomôže mnohým z vás.


Otázka Kokinky:

Som bacuľka a moje XXL telo má ďaleko od dokonalého (podľa presvedčení dnešnej spoločnosti). Blokuje to môj intímny život, lebo si myslím, že ma muži takto nechcú, nie som pre nich atraktívna a pri milovaní sa hanbím. Hanbím sa za svoje telo. Tŕpnem pri dotykoch. Viem, že sa zbytočne motám, riešim v hlave viac ako treba. Ale nejako sa mi to nedá preklopiť. A viem, že môj plameň sexuality chce byť prejavený, len mi to hlava nedovoľuje.


Dobrý deň milá bacuľka,

v tom, čo píšete je niekoľko nepravdivých domnienok, ale aj ukrytá odpoveď. Dôležité je prijať fakt, že nejde o presvedčenie dnešnej spoločnosti, ale o vaše presvedčenie. Priznať si, že ste podľahla spoločenskej predstave o dokonalosti a teraz ju nesiete ako bremeno.

Ale muž, ktorý sa s vami ocitne v intímnej chvíľke tomuto presvedčeniu zjavne nepodľahol. Jediný, kto mu ho môže vnuknúť v danú chvíľu ste vy sama a to tým, ako sama o sebe budete zmýšľať a hovoriť. Ak sa budete hanbiť, upozorňovať na to, že nemáte svoje telo rada, potom o Vás tak začne pomaly zmýšľať aj ten muž. Naopak, keď prijmete svoje telo a svoju sexualitu a budete oboje vnímať s láskou a napríklad aj hrdosťou, že nie ste tuctová, nakazíte muža týmto pozitívnym pohľadom.

image

Prijmite svoje telo a svoju sexualitu, oboje vnímajte s láskou a s hrdosťou, že nie ste tuctová.

 

Napísala ste odpoveď na svoju otázku:

"Blokuje to môj intímny život, lebo si myslím, že ma muži takto nechcú, nie som pre nich atraktívna a pri milovaní sa hanbím."

Áno, to vaša myseľ blokuje Váš intímny život, nie vaše telo.

Poznám krásne a sexy bacuľky. Jednu, čo je maliarka, je Talianka. A tá keď niekde je, je obklopená mužmi. Jednu, čo je tantrická masérka a miluje fetiš, pančuchy a korzety XXL jej veľmi pristanú. Čím sú iné? Prijali svoju XXL ženskosť a vedia ju nosiť.

Poďme to spoločne zmeniť :-)

Opakujte vetu:

"Prijímam, že som silná (tučná alebo akúkoľvek modifikáciu tohto slova)."

Možno budete plakať, zlostiť sa, smiať, vzdorovať... napriek tomu to opakujte stále dokola. Potom všetky emócie pominú a bude to znieť ako kolovrátok.

"Prijímam, že som silná!" "Prijímam, že som silná!" "Prijímam, že som silná!" "Prijímam, že som silná!" "Prijímam, že som silná!" ...


...Až tam bude také prijatie, že vás to nebude znepokojovať.


Potom opakujte postup s touto vetou: "Prijímam, že niektorí ľudia vidia len hrubú ženu."

Potom opakujte postup s touto vetou: "Prijímam, že som pre mužov atraktívna, výnimočná a sexy!"

Slovo "niektorí" muži vynechajte, to nie je podstatné! Proste ste a basta! :-)

POZOR, je jedno že si to najprv nebudete myslieť. Ide o to, toto presvedčenie zmeniť, nie mu podľahnúť. Jednoducho prejsť tým vzdorom až do prijatia.

Nie je to navždy. Niekto sa zle pozrie a šup myšlienka je späť, potom si len zopakujete: "Prijímam..." a je to.

Je to programovanie, ktoré sa dá prepojiť aj fyzickým vnemom a tak ísť hlbšie do mozgu. Napríklad: Hladkanie svojho tela pred zrkadlom v spojení s pozitívnou afirmáciou.

Nie je to ezoterický nezmysel, ide o neuroplasticitu, ktorá je vedecky podložená. Rád vás s tým bližšie zoznámim osobne napríklad cez skype koučing.

Inak z pohľadu muža: Ženy, ktoré nie sú ako kosť a koža, sú príjemné na dotyk, mäkké, nežné. Často sú vášnivé, pretože keď sa uvoľnia, v súkromí pri milovaní prejavujú to, čo ukrývajú pred spoločnosťou, ktorá ich zraňuje. Mnohých mužov to naopak veľmi priťahuje a vzrušuje. Navyše každá žena opeknie, (myslím tým nielen energeticky, ale aj naozaj fyzicky) keď dovolí svojej sexuálnej energii voľne prúdiť.

Páči sa mi, čo ste napísala na záver: "A viem, že môj plameň sexuality chce byť prejavený, len mi to hlava nedovoľuje."

Ak chcete, aby sa táto veta stala skutočnosťou,

napíšte alebo vytlačte veľkým písmom toto:


"Každým okamžikom naplno prejavujem svoj plameň sexuality."


... A nalepte to vedľa postele a zakaždým, keď budete mať intímnu chvíľku, posielajte svoju energiu (pozornosť) do tejto vety, ktorá je vaším zámerom.

Prácu so zámermi, afirmáciou, sa venujeme na kurzoch Školy intímneho splynutia, lekciách Orgasmickej jogy i na súkromných sedeniach a celostných zmyselných masážach v štúdiu Paragaté.

Proces zmeny je ťažký, ale odmena stojí za to. Prajem Vám od srdca veľa krásnych intímnych zážitkov, či už s mužom alebo pri stretávaní sa sama so sebou.

autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri