ďalší
článok
Ako pridať viac potešenie do vášho života
Článok

Ako pridať viac potešenie do vášho života

kategórie: Intimita, Sex a sexualita, Erotické pomôcky, Postelné hry |
publikované: 16.01.2016 | autor: Intimi


Odborníčka Kait Scalise, MPH, hovorí: „Počas tréningov, ktoré vediem s poskytovateľmi zdravotnej starostlivosti a odborníkmi z oblasti zdravotníctva, začínam a končím svoje sedenia s jednou otázkou: Je potešenie súčasťou zdravia? Po celú dobu tréningu opakujem otázku a skúmame ju z hľadiska zdravia. A pravdepodobne nie ste prekvapení, keď vám poviem, že odpoveď je: ÁNO!


Predpis na potešenie


Potešenie býva jadrom mnohých zdravotných správ a výrokov, ktoré ste asi počuli. Napríklad:

  • Neznášate cvičenie? Nájdite si činnosti, ktoré robíte radi!
  • Snažíte sa jesť zdravšie? Spomaľte a vychutnajte si jedlo.
  • Chcete sa cítiť šťastnejší? Robte veci, pri ktorých sa cítite dobre.

Nemôžeme oddeliť potešenie od zdravia, ani keby sme chceli! Sex nie je výnimkou.Väčšina ľudí sa rozhoduje o sexe na základe odpovede na jednu otázku: bude to dobrý pocit?

Tento model v skutočnosti začína už na strednej škole. Pri rozhodovaní o tom, či mať sex, dospievajúci teenageri premýšľajú o tom, ako sa budú cítiť a čo si ich priatelia budú myslieť. A teda asi nebude pre vás žiadnym prekvapením, že tento vzorec správania pokračuje ďalej cez vysokú školu, dospelosť a ďalej. Dokonca, starosť, či strach zo slabého potešenia, je jedným z hlavných dôvodov, prečo ľudia nechcú používať kondóm. Avšak v skutočnosti, ľudia, ktorí používajú kondómy, majú rovnakú úroveň sexuálneho uspokojenia, ako tí, ktorí kondómy nepoužívajú.


A ako si dopriať viac potešenia pri sexe?

Použitím lubrikantov. Dokonca aj keď používate kondóm, pretože nielen, že znižuje riziko pred roztrhnutím, ale tiež dodáva lepší pocit pre obidve zúčastnené strany. Pre ľudí, ktorí majú problém so vzrušením alebo dosahovaním orgazmu, odporučenie je, sústreďte sa na potešenie namiesto strachu zo žiadneho alebo slabého potešenia.


image

Užívajte si prítomný okamih a každý pocit potešenia.

 

Chcete sa cítiť šťastnejší? Robte veci, pri ktorých sa cítite dobre.3 spôsoby, ako vniesť viac potešenia do vášho života

Ak ignorujete silu potešenia, môžete prísť o príležitosti na zdravšie rozhodnutia. Dobrou správou je, že pridať do života potešenie, sexuálne alebo iné, aj do svojho každodenného života, nie je tak ťažké!

product

Tu sú 3 nápady:

Investovať do sexuálnych hračiek a ich príslušenstva.

Urob niečo zmyselné každý deň.

Naplánujte si veľké gesto. Možno je to večierok s prekvapením alebo si predĺžte dovolenku, alebo dokonca to môže byť aj deň úplného oddychu, hoci aj pozeraním obľúbených filmov.

Keď sa cítite dobre, všetko je jednoduchšie

Nech sa stane čokoľvek, neodmietajte potešenie. Vaše šťastie a radosť majú priamy vplyv, ako sa cítite a žijete. Zavedenie potešenia do svojho každodenného života vám pomôže znížiť stres, oceníte dobré veci vo vašom živote, môžete mať lepší sex a pevnejšie vzťahy.


autor: Intimi
zdroj: www.mysecretluxury.com

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri