ďalší
článok
Prvá kúpa vibrátoru - 5 najčastejších obáv
Článok

Prvá kúpa vibrátoru - 5 najčastejších obáv

kategórie: Sex a sexualita, Ženy, Erotické pomôcky, Sebapotešenie |
publikované: 17.01.2016 | autor: Monika

Skoro každá žena sa zahráva s myšlienkou, že by rada vyskúšala tú legendárnu sexuálnu pomôcku, ktorej meno sa v spoločnosti stále častejšie skloňuje. Nie každá z nich však má na to odvahu, aby urobila prvý krok a zaobstarala si ho. Toto má viacero dôvodov...

Sebauspokojovanie? Tabu.

Sex a témy, ktoré sa ho týkajú sú stále viac a viac rozšírené. Napriek tomu je však sebauspokojovanie stále niečím, o čom verejne neradi hovoríme. A pri tom je pre nás tak prospešné.

Čo na to povedia ostatní

Toto je druhá vec, pri ktorej žena pri kúpe vibrátoru rozmýšla. Každý z nás chce byť v spoločnosti rešpektovaný a dobre hodnotený. Mnohé ženy sa obávajú toho, že by sa o ich nákupe niekto dozvedel a tieto informácie by sa o nej rozšírili. Boja sa, že kúpou takejto pomôcky nebudú vyhovovať spoločenským normám.

Mnoho žien sa obáva toho, že ich uvidí niekto známi vojsť do sexshopu, alebo si ju budú prezerať ľudia v ňom. Je pre ne nepríjemné vyberať si nového „pomocníka“, pretože majú pocit, že ich všetci sledujú. Toto samozrejme pravda nie je, každý tam rieši svoje túžby a svoj predmet nákupu. Ak sa však tohto pocitu neviete ani vy zbaviť, je tu pre vás skutočne jednoduché riešenie. Jednoducho nakupujte cez e-shop. Balík vám príde až domov a nik ani len nebude tušiť, čo v ňom bolo.

image

Najdôležitejšie pri kúpe vibrátoru je to, aby ste mysleli na to, že idete kúpiť niečo pre seba a svoju radosť.

 

Čo mi na to povie partner

Ak je žena v partnerskom vzťahu, toto môže byť jedna z najväčších obáv, ktorú rieši pri kúpe vibrátoru. Najväčšou dilemou, ktorá v tomto prípade prechádza hlavou ženy je to, že nechce, aby si jej partner myslel, že pre ňu nie je dostačujúci. Samozrejme, aj táto možnosť sa pripúšťa, treba mu však vysvetliť, že si vibrátor nekupujete ako jeho náhradu, ale ako doplnok, ktorý môže váš spoločný sexuálny život len spestriť.

Budem závislá

Sú ženy, ktoré si ľahko navyknú na niečo dobré, tak je to i napríklad s čokoládou. Áno, vibrátor vás dokáže rýchlo dostať na vrchol, ale i spontánny, pomalý, precítený sex s mužom má svoje čaro. Pravdou však je, že skutočný muž je v posteli predsa len niečo úplne iné. Cítite jeho teplo, dotyky, bozky a vzrušenie.

product

Čo, ak ho niekto nájde

Reálna obava, priznávame. Veď ktorá žena by chcela, aby jej sexuálnu hračku niekto našiel. Hlavne, ak by to mala byť jej mama, otec, či jej dieťa. Všakže? Nuž v tomto prípade ide skutočne len o šikovnosť ženy, ktorá mu nájde vhodný, málo dostupný úkryt.

Na tento problém však už dizajnéri myslia a navrhujú vibrátory, ktoré sa na tie klasické ani len nepodobajú a majú skutočne diskrétne tvary, pri ktorých je niekedy skutočne ťažké zistiť na čo vôbec daný predmet slúži.

Malá zaujímavosť: Vedeli ste, že každá druhá američanka má doma aspoň jeden vibrátor?

Najdôležitejšie pri kúpe vibrátoru je to, aby ste mysleli na to, že idete kúpiť niečo pre seba a svoju radosť. Necíťte sa vinná, či odsudzovaná, pretože na to skutočne nie je dôvod.

autor: Monika

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri