ďalší
článok
Príbeh Hany
Článok

Príbeh Hany

kategórie: Vzťahy, Nežnosti, Intimita, Sex a sexualita, Dotyk |
publikované: 29.12.2015 | autor: Intimi

Zamilujeme sa.... Stretneme toho úžasného partnera, láska nás pohltí, cítime ju všade a stále, neustále túžime byť v prítomnosti svojho partnera. Nežnosti a vášeň. Užívame si každučký spoločný moment, cítime motýliky v bruchu, keď sa bozkávame. Cítime sa spolu výborne. Cítime sa spolu časom stále dobre. Rozhodneme sa založiť si rodinu, prídu na svet deti. Neopísateľná radosť, tešíme sa na ne. Keď prídu, nevieme si predstaviť život bez nich a nevieme,ako sme fungovali predtým, ako prišli na svet.

Príde však aj mnoho nie príjemných situácii v ďalšej fáze partnerstva. Naše rozhovory sa zrazu zmenili z nežných a láskyplných na rozhovory o tom, kto vynesie smeti, aké účty treba zaplatiť, kto vezme deti zo školy... Únava a stres z práce, kolotoč okolo detí, stereotyp... Chuť na sex? Kde by sa vzala?

Časy, kedy sme si užívali vzájomnú nežnosť sú dávno preč a my sme na ne aj zabudli, pravdepodobne. Krásne spoločné chvíľky len sami dvaja, len tak, držať sa ruky. Hladiť sa. Toto nám akoby „niekto“ vymazal zo života. A tak buď žijeme, ako dvaja kamaráti, v horšom prípade dvaja spolubývajúci, ktorí sa starajú spolu o „firmu“ s názvom Rodina a v najhoršom prípade sa rozchádzame. Čo s tým? Prečítajte si príbeh Hany. Možno sa inšpirujete.
Tohtoročný Váňův statek (kurz pre páry) bol pre nás opäť veľkou inšpiráciou. Dovolím si skrátene napísať celý príbeh nášho posledného roka - vyzerá ako reklama na Denisu a Richarda :) .

Na minuloročný kurz pre páry na Váňovém statku sme dorazili v predrozchodovom stave. Čoskoro sme pochopili v čom je problém. Chýbala nám polarita - obaja sme pracovali, starali sa o deti, varili, platili účty a náš vzťah medzitým skoro zvädol. Po dlhej dobe sme sa dotýkali a prvýkrát zažili vedomé milovanie.

Moje psychické aj fyzické reakcie boli prvú noc úžasné (našťastie, inak by som utiekla z kurzu) a druhú noc sa vyvalili všetky potlačované problémy. Našťastie som bola aspoň teoreticky pripravená z ženského kruhu – nevzdávať sa, je to príšerné, ale výsledky stoja za to.


image

RETREAT PRE PÁRY vnímam ako ďalší veľký medzník vo svojom živote.

 


Nasledovali tri sedenia VAGINÁLNEHO MAPOVANIA. Necitlivosť a bolestivosť aj jemných dotykov ma prekvapila. Vždy som brala život rozumne, teraz som musela venovať pozornosť svojim pocitom a telu, ktoré ma upozornilo na príbeh z doby, keď som mala 20 rokov. Na sedení aj doma som sa musela nútiť dýchať a byť prítomná v tele. Keď som konečne prestala z tela utekať, začal mať problém partner - mužská energia z kurzu postupne vyprchala, vízie sa zdali nerealizovateľné.

Prvýkrát sme sa naozaj hádali, ale veľmi obohacujúco - keď sa hneval, čo všetko nemôže robiť, došlo mu, čo naozaj chce a začal "od lesa". Namiesto zmeny zamestnania tu bol nový koníček, ale partnerské problémy zostali. Rozišli sme sa, neznášala som dotyky a nedokázala sa pri milovaní odovzdávať "dobrému chalanovi".

Ako kamaráti sme s deťmi odchádzali na kurz UMENIE DOTYKU do Bystrej, ktorý zblížil celú rodinu. Medzitým partner z vlastnej iniciatívy prečítal niekoľko kníh od Davida Deida a začal sa naozaj od základov a z vlastnej vôle meniť, takže namiesto plánovaného odsťahovania sme sa znovu pustili do vedomého milovania, ktoré sa stalo bežnou súčasťou nášho života.

Pre mňa bolo terapiou, spočiatku som zniesla len spojenie pohlavia bez ďalšieho kontaktu. Našťastie to partner myslel so zmenou vážne, z Richardovho SEMINÁRA PRE MUŽOV sa vrátil posilnený a presvedčil ma, aby sme pokračovali na ďalšom SEMINÁRI PRE PÁRY.

Váňův STATEK 2015 (RETREAT PRE PÁRY) vnímam ako ďalší veľký medzník vo svojom živote. Dokázala som si uvedomiť aj predýchať emócie, prijať partnera ako muža, dostať od neho podporu, prežiť príjemné milovanie a spoznať rovnako naladených ľudí. Viem že budem pokračovať ďalej a teším sa, čo život prinesie.

Ešte musím doplniť, že dnes som mala po asi 10 rokoch a prekonanom pôrode prvýkrát vaginálny orgazmus.

Ďakujem za pomoc !!!!!!! "

HanaChcete aj vy zmeniť váš vzťah a život? Chcete si život a partnerstvo naozaj užívať plnými dúškami, zmysluplne a naplňujúco? Chcete cítiť lásku a byť šťastní? Cítiť sa opäť živo? Tak potom príďte na kurzy Denisy a Richarda. V najbližších termínoch vám odporúčame:

Retreat pre páry - 15.-17.1.

Joni a Lingam – 9.-10.1.

Liečenie Jaziev – 23.-24.1.

Dovolenka v Thajsku pre páry - 30.1.-5.2.

Dovolenka v Thajsku pre jednotlivcov, aj pre páry - 7.-14.2.

autor: Intimi
zdroj: www.denisaarichard.cz

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri