Žiadne vzdychy a stony nie sú vyžadované

Nový prístup k sexu - pomalý sex

ďalší
článok
Krst vibrátoru z rady Whoop.de.doo
Článok

Krst vibrátoru z rady Whoop.de.doo

kategórie: Zdravie, Intimita, Erotické pomôcky, whoop.de.doo |
publikované: 12.12.2015 | autor: Intimi

Intimi už od svojho vzniku spolupracuje s českou spoločnosťou Whoop.de.doo, ktorú založila Anna Marešová. Anna je uznávaná produktová dizajnérka, ktorá sa zameriava na priemyselný dizajn. Dôvodom, prečo sme si na spoluprácu vybrali práve Annu, je jednoduchý.

Anna pri svojich produktoch kladie dôraz na jednoduchosť, čistotu formy, hygienu a funkciu. Podľa nás, sú to základné atribúty, ktoré sa s erotickými pomôckami majú spájať.

V našom intímnom eshope máte možnosť si z Whoop.de.doo objednať Venušine guličky. Predstavte si, že sada týchto erotických pomôcok bola pred troma rokmi len študentským konceptom. Teraz táto česká značka, ktorák ladie dôraz na prirodzenú komunikáciu ohľadom ženskej sexuality a intimity, patrí vo svojom obore k špičke. Anna bola za svoju prácu dizajnérky niekoľkokrát ocenená, no najväčšou odmenou pre ňu bola výroba nového produktu. A to vibrátora....

Vibrátor Whoop.de.doo


Dnes máme vďaka Anne unikátny dizajnérky kúsok vibrátora. A v čom je iný oproti ostatným typom vibrátorov? Whoop.de.doo vibrátor má veľmi intuitívne ovládanie. Nenájdete na ňom klasické plus/mínus. Vibrátor sa ovláda symbolmi, ktoré vychádzajú z Brailovho písma. Okrem minimalistického vzhľadu, ide však najmä o počet motorčekov a ich uloženie v celosilikónovom tele, ktoré je i tak úplne flexibilné.

image

Krst vibrátora z rady Whoop.de.doo v Haunch Gallery v Prahe bol úžasnou udalosťou a Intimi bolo pri tom.

 

V stredu 25.11.2015 v Haunch Gallery v Prahe, Anna pokrstila vibrátor spolu s Tonyou Graves, Monikou Načeva a Mardošom zo skupiny Tatabojs. No a Intimi nesmelo chýbať. Priestory galérie, spoločnosť, ktorá sa zišla, nás iba utvrdila v tom, že Anna robí naozaj skvelé meno erotickým pomôckam. Predovšetkým pohľadu na ne. Mali by byť totiž prirodzenou súčasťou nášho intímneho života.

Whoop.de.doo vyrába na začiatok len obmedzený počet kusov a budú v predaji už začiatkom nového roka! Intimi vďaka doterajšej spolupráci s Whoop.de.doo získalo možnosť ponúknuť vám tento nový vibrátor.

Takže dámy, ktoré si chcete dopriať potešenie, poznať samu seba, alebo páni, ktorí by ste radi potešili darčekom svoje partnerky, máme tu pre vás LIMITOVANÚ EDÍCIU prvých kusov z nového dizajnérskeho prototypu vibrátora. OBJEDNÁVAŤ možete UŽ DNES v našom eshope a zabezpečíte si tak, že sa vám tento lukratívny kúsok ujde! :) Pozrite sa do nášho intímneho eshopu a užívajte si.

autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri