Neskúsené baculky?

Láska k telu

ďalší
článok
Strach v posteli
Článok

Strach v posteli

kategórie: Vzťahy, Intimita, Sex a sexualita, Ženy, Muži |
publikované: 26.11.2015 | autor: Leona

Filipa som poznala už dlhšie. Ozval sa občas, keď mal cestu okolo. Páčil sa mi, bol mi sympatický, vedeli sme sa porozprávať, ale nič viac. Ale, kávu? Prečo nie? Veď, občas nám, ženám, dobre padne aj pokecať si s opačným pohlavím, nie?

Nudný chlap stráca na atraktivite

Bol fešák, vysoký, akých môžem. Jeho správanie však bolo predvídateľné, také, ktoré sa ničím nevymyká z normálu. Jeho názory skôr také, aké mali všetci. Inak fajn chalan. Asi aj tým tá jeho fyzická atraktivita pre mňa nebola taká atraktívna, lebo som v ňom nevidela žiadnu inakosť, svojskosť.

Chlap nebude so ženou chodiť iba na kávu

Bolo mi jasné, že asi sa 2 roky neozýva (4-5 x/rok) len tak. Iba, že by bol gay. Vedela som, že po mne túži. Ale ja som chcela kamoša, negaya, ktorý dobre vyzerá a zoberie ma von. Haha, naivka, že?

Aké to bude s ním v posteli?

Nikdy som si nepredstavovala, aké to asi s ním môže byť v posteli. Až raz. Bol pracovne ubytovaný v hoteli a ja som nenamietala. Prečo nie? Sex s niekým, koho môžeš, ale nemiluješ, by mohol mať jedno pozitívum - aspoň budem nad vecou. Pomyslela som si.

Uverila som

Šampanské, hotelová izba a my dvaja. Pomáhať jeho vyšportovanému zadku z riflí, vidieť ho iba v spodnom prádle, to ma nenechalo chladnou. Hmmm, červené sexy trenky vyzerali tiež lákavo. Pevný zadok, do ktorého máte chuť zaboriť svoje ostré nechty... A to pevné telo, hruď, po ktorej máte chuť blúdiť rozhorúčenými dlaňami až sa v nej stratiť. Na chvíľu som zabudla ako nudne na mňa doteraz pôsobil a uverila tomu, že sa mýlim.

Začal ma pomaly vyzliekať. Videla som, ako v ňom rástlo vzrušenie. Bola som takmer nahá. Zavrela som oči a dovolila mu, dotýkať sa ma.

Ale...

Jeho dotyky boli neisté. Mal strach alebo to bol rešpekt? Neviem. Nechápem. Nemal dôvod. Nikdy sa mi nič podobné nestalo. Kontroloval každý svoj dotyk a pohyb, aby ma nesklamal. Až príliš moc sa snažil a neprirodzene.

image

Namiesto vzrušenia som zrazu cítila obavy v každom jeho dotyku.

 


Mala som pocit, že potrebuje navigačný systém. Brzdil ho strach, že pre mňa nebude dosť dobrý, alebo čo to bolo?


Postupne mi tie dotyky prichádzali také vzdialené a cudzie, ako keby sa dotýkal iba mojej pokožky, nie môjho tela. Proste, nedostal sa mi pod kožu. Neviem to veľmi vysvetliť. Možno ste to niekedy zažili. Bola som zmätená. Taký ten prázdny sex by som to nazvala, keby...

Niečo tomu chýbalo

Hoci som vedela, že po mne túži, chýbala v tom dávka takej tej zdravej mužskej sily, drzosti, sebavedomia a odvahy - zobrať si ma tak,

  • že mu nestihnem dovoliť a on si dovolí
  • že nebudem chcieť myslieť
  • že sa ma nebude v myšlienkach pýtať, čo chcem, ukáže mi to on sám
  • že bude spontánny, nápaditý a odvážny
  • že mu budem chcieť oddať sa celá
  • že mu budem dôverovať a nechám sa ním rada viesť
  • a hlavne, že sa mi nebude chcieť za každú cenu zapáčiť, ale bude sám sebou a ukáže mi, aký skutočne je.Strach zabíja vášeň a pripraví nás o zážitok


Čo by ste urobili na mojom mieste? Neviem, či sa vám niečo podobné niekedy stalo. Ale... Zastavila som ho, povedala mu, že nemôžem ďalej, obliekla sa a poprosila ho, aby ma hodil domov. Áno, dobre čítate. Nemohla som inak.

A on? Čakali by ste scénu alebo urážku? Nič také. Obliekli sme sa a zaviezol ma bez problémov domov. Odstupom času si uvedomujem, že mohol zareagovať aj úplne inak, klobúk dolu. Ego niektorých chlapov by to neunieslo. O rok sa ozval a dali sme tú našu klasickú kávu, ktorá nám sedela najlepšie.

A neviem, či súhlasíte, ale pri takýchto sexuálnych zážitkoch, na reset tela a mysle, má asi u nás, žien, divoká jazda zelenú. Súhlasíte?


autor: Leona

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri