Keď ide o mužov

Prečo vzťah potrebuje erotické pomôcky?

ďalší
článok
3 dôvody, prečo by každá žena mala mať vibrátor
Článok

3 dôvody, prečo by každá žena mala mať vibrátor

kategórie: Ženy, Erotické pomôcky, Skúsená?, Sebapotešenie |
publikované: 03.02.2016 | autor: Intimi

Vibrátory už nie sú tabu. Mnohé ženy chcú radosť, ktorú si zaslúžia. Výskum ukazuje, že prinajmenšom polovica žien v Európe používa vibrátor. Prečo? Ženy, ktoré používajú vibrátor vykazujú lepšie vzrušenie, väčšiu túžbu a viac orgazmov a potešenie, než tie, ktoré ich nemajú.

Nie ste si stále isté, či je to pre vás?

Tu sú 3 dôvody, prečo si myslíme, že každá žena by mala používať vibrátor.


Ľahšie orgazmy


Ak máte problémy s orgazmom, je účinné vyskúšať vibrátor. Prečo? Okrem toho, že pri sebauspokojení spoznávate viac samu seba, a čo vám vyhovuje, čo vám je príjemné, tak okrem toho mechanizmus sexuálnej reakcie v mozgu sa skladá z dvoch častí: sexuálne tlačidlo "ŠTART" a sexuálne tlačidlo "STOP".

Tlačidlo "ŠTART" reaguje na všetko, čo vidíme, počujeme, na vôňu, dotyk, chuť alebo o čom si myslíte, že je sexy. Tlačidlo "STOP" reaguje na všetko, čo vidíme, počujeme, na vôňu, dotyk, chuť, alebo o čom si myslíme, že je "potenciálnou hrozbou" - rovnako ako strach z výkonu, strach z výzoru, strach z celkového obrazu tela.

Ako sa dostať do orgazmu je iba stlačenie tlačidla "ŠTART" a odolávať stlačiť tlačidlo "STOP".

Vibrácie z hračky vytvárajuú dosť odlišné pocity, než sebauspokojenie pomocou prsta: vibrátor sa nikdy neunaví, používa ten správny tlak, rýchlosti a nesťažuje sa.

Niektoré ženy majú pocit, že je niečo v neporiadku ak použijú vibrátor, pretože oni sami alebo ich partner je presvedčený, že by mali dosiahnuť orgazmus bez objektu, ktorý im v tom pomôže. Avšak, vibračná hračka sa nikdy neunaví, môže zasiahnuť všetky správne miesta a má správny tlak, ktorý je dosiahnuteľný len pomocou vibrátora. Takže kto prišiel s týmto pravidlom?

Pokiaľ máte dobrý pocit, užívate si to, koho to zaujíma, čo vám dáva radosť? Vibrátor je prostriedok. A on na vás neukazuje, či ste dobrá alebo zlá osoba.

image

Nezabúdajme, že orgazmy nás robia zdravými! Od zlepšenia prekrvenia orgánov v panvovej časti až k posilneniu imunitného systému. Plus, vďaka orgazmu môžete mať lepší spánok a vyzerať mladšie. Kto to nechce že?

 

Mýty o vibrátoroch

1. Môžeme zostať závislé na vibrátore? NIE! Keď je človek naozaj závislý na niečom, buduje si voči tomu toleranciu, účinky sú čím ďalej, tým slabšie. To sa nestane, ak používate vibrátor! Vibrátor poskytuje potešenie, na ktoré si môžeme zvyknúť, nie na ktorom by sme boli závislé. Akonáhle ľudia nájdu niečo, čo za každým trafí ten správny bod, nechcú s tým prestať. Máte im to za zlé? Nie. Tak skúste vibrátor alebo inú sexuálnu hračku.

2. Môžete zostať otupení z používania vibrátor? NIE! Väčšina žien - viac ako 90% - nevykazuje žiadne vedľajšie účinky a takmer všetky vedľajšie účinky žien trvajú menej, ako jeden deň.

product

3. Vymení váš vibrátor partnera? NIE! Vibrátory sú vylepšením pre potešenie, slasť a sex,nie náhrada. Vibrátor ťa nemiluje, nehladká ti nohy, ani neumyje riad. Ak sa váš partner cíti ohrozený vašim vibrátorom, tak všetko, čo potrebujete urobiť, je napísať mu zoznam všetkých vecí, ktoré dostávate od svojho partnera!

4. Je niečo s vami alebo vaším partnerom zle, ak používate vibrátor? NIE! Vibrátor môže robiť veci, ktoré vy alebo partner nemôže robiť. Len preto, že je nutné použiť vibrátor k orgazmu, neznamená to, že je niečo s vami alebo vaším partnerom zle. Plus, používanie vibrátoru z vás nerobí jednu z „tých“ ľudí. Robí to z vás človeka, ktorý si váži a cení svoje potešenie.


Potešenie je ľudské právo


Jedinou úlohou klitorisu je produkovať potešenie. Neexistuje žiadna iná časť tela, ktorá má iba túto prácu - potešenie. Takže používajme ho!

Ďalej, mnoho žien sa cíti previnilo za to, že chcú alebo dosahujú orgazmus. Kde je napísané, že my ženy si nemôžeme užívať radosť? Orgazmy nie sú len pre mužov.

Vibrátory nie sú pre každého. Avšak jediný spôsob, ako budete vedieť, či je vibrátor pre vás to pravé, skúste jeden! Minieme viac peňazí na make-up, potraviny alebo čo sa nám páči. Tak potom aj na niečo, čo nám prinesie potešenie a radosť znovu a znovu a znovu...


autor: Intimi

diskusia k článku

články, ktoré sa Vám budú páčiť

partneri